Konyaspor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Konyaspor, Tukcell Süper Lig'in 26. Haftasında Kendi Evinde Oynayacağı Fenerbahçe Maçının Hazırlıklarını Sürdürüyor.

Konyaspor, Fenerbahçe Maçı Hazırlıklarını Sürdürüyor

Konyaspor, Tukcell Süper Lig'in 26. haftasında kendi evinde oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürüyor.


Büyükşehir Belediye Atatürk Stadı'nda, Teknik Direktör Ünal Karaman gözetiminde ve ilk 15 dakikası basına açık olan antrenman, düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. Daha sonra antrenman, top çalışmasıyla devam etti. Antrenmana, dünkü idmanda Sabin ile çarpışarak hafif sakatlanan ve bugün dinlendirilen Koray İçten katılmadı.


Konyaspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, Fenerbahçe maçına iyi hazırlandıklarını belirterek, "Bu maçın favorisi Fenerbahçe gibi görünüyor ama kesinlikle bir teslimiyetimiz olmayacak. Bütün hazırlıklarımız kazanma üzerine kurulu. Bunu başarabilecek kadroya sahibiz. Umarım sahadan arzu ettiğimiz sonucu alırız" dedi.


Alınan başarısız sonuçlar nedeniyle üzgün olduklarını ifade eden Ünal Karaman, "Geçen hafta alınan mağlubiyetten dolayı hem biz hem de futbolcu arkadaşlarımız kendilerini hesaba çekti. Ortada bir başarısızlık var. Çıktığımız maçlarda kazanma lüksümüz olduğu gibi kaybetme lüksümüz de bulunuyor. Ama biz arzu ettiğimiz mücadeleyi sahada göremediğimiz anda sıkıntı duyuyoruz. Var olan gücün sahada kullanılmaması bizleri üzüyor. Biz, Gençlerbirliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçlarında bunun acısını yaşadık. Umuyorum o maçlar Konyaspor'un kötü gidişinin sonu olur" diye konuştu.


(BÇ-İP-KÇ-S)

Kaynak: İHA