Konyaspor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Konyaspor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Transfer Dönemini Stoper Mevkisine Bir Oyuncu Takviyesiyle Tamamlamak İsteyen ve Fenerbahçe Cephesinden Can Arat İçin Olumsuz Cevabını Alan Konyaspor, Transferde Gündemine Gurbetçi Oyuncu Ceyhun Gülselam ve Çek Oyuncu Adam Petrous'u Aldı.

Konyaspor'da Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Transfer dönemini stoper mevkisine bir oyuncu takviyesiyle tamamlamak isteyen ve Fenerbahçe cephesinden Can Arat için olumsuz cevabını alan Konyaspor, transferde gündemine gurbetçi oyuncu Ceyhun Gülselam ve Çek oyuncu Adam Petrous'u aldı.

Konyaspor, Fenerbahçeli oyuncu Can Arat için olumsuz cevap alınması üzerine Can'ın en büyük alternatifi olarak görülen listenin ikinci sırasında yer alan Ceyhun Gülselam ve Çek oyucu Adam Petrous'a yöneldi. Almanya'nın Unterhaching takımında forma giyen Ceyhun Gülselam'ı transfer etmek için temaslara başlayan Konyasporlu yöneticiler bu oyuncudan da olumsuz cevap aldıkları takdirde Çek oyuncu Adam Petrous'u bitirme planları yapıyor. Geçen yıl Ankaraspor forması giyen ve 2006-2007 sezonu sonunda

mavi-beyazlı kulüple yolunu ayırıp ülkesine dönen Petrous, halen Çek Ligi'nde alt sıralardan kurtulma uğraşı veren FC Slovan Liberec'te top koşturuyor.

(BÇ-FM-MFS-S)

Kaynak: İHA