Konyaspor'da Erdal Güneş Sesleri

Konyaspor, Gaziantepspor ile Sözleşmesini Karşılıklı Olarak Fesheden Erdal Güneş'i Transfer Etmek İçin Harekete Geçti. Menajeri Vasıtasıyla Golcü Futbolcuyla Görüşmelere Başlayan Yeşil-beyazlı Ekibin Yöneticileri, Erdal'dan Fiyat İstedi.

Konyaspor'da Erdal Güneş Sesleri

Konyaspor, Gaziantepspor ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden Erdal Güneş'i transfer etmek için harekete geçti. Menajeri vasıtasıyla golcü futbolcuyla görüşmelere başlayan yeşil-beyazlı ekibin yöneticileri, Erdal'dan fiyat istedi.

Gaziantepspor'dan ayrıldıktan sonra kendisine kulüp aramaya başlayan ve geçmiş dönemlerde de Konyaspor'un transfer listesine giren forvet oyuncusu Erdal Güneş'in Konyaspor'da forma giymek istediği ve yeşil-beyazlı ekibin transfer komitesinin yapacağı değerlendirmelerin ardından bu oyuncu ile masaya oturulacağı edinilen bilgiler arasında yer alıyor. 26 yaşındaki Erdal Güneş, Konyaspor Teknik Direktörü Raşit Çetiner'in Ümit Milli Takım'da şans verdiği isimlerden birisi. Gaziantepspor altyapısında futbola başlayan Erdal Güneş burada uzun yıllar forma giydi. Geçtiğimiz yıl kısa süreliğine Kayserispor'da oynayıp yeniden Gaziantep'e dönen Erdal Güneş, bu sezon 5'i ilk 11'de olmak üzere 17 maçta forma giydi ve 1 gol kaydetti.

(BÇ-FM-MFS-ÖZ-S)

Kaynak: İHA