Konyaspor'a Başkan Şan'dan Moral Ziyareti

Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, Yöneticilerle Birlikte Belek Sirene Golf Otel'de Devam Eden Konyaspor Kampını Ziyaret Etti.

Konyaspor'a Başkan Şan'dan Moral Ziyareti

Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, yöneticilerle birlikte Belek Sirene Golf Otel'de devam eden Konyaspor kampını ziyaret etti.

Konyaspor'un Belek Sirene Golf Otel'de 3 Ocak'ta başlayan kampını, bugün Kulüp Başkanı Ahmet Şan ile birlikte yönetim kurulu üyeleri Ali Egemen, Memduh Oğuz, Celalettin Çakıcı, Mehmet Bezirci, Ahmet Baydar, Güven Öten ve Mehmet Üzümcü ziyaret etti. Başkan Ahmet Şan ve yöneticiler, öğleden sonra yapılan antrenman öncesi teknik heyet, futbolcular ve kampta bulunan personel ile bayramlaştı. Burada kısa bir açıklama yapan Başkan Ahmet Şan, "Kampın henüz ilk günleri olmasına rağmen burada gördüğümüz kaynaşma, birlik beraberlik beni ve yöneticilerimizi oldukça mutlu etti. Ligin ilk yarısını yaşadığımız sıkıntılara rağmen iyi bir yerde bitirdik. İkinci yarı öncesi bu kampın faydalı geçeceğini, yapılan çalışmaların ve emeklerinizin karşılığını, sezon içerisinde alınacak başarılı sonuçlarla göreceğimize inanıyoruz. Konyalı sporseverlerin merakla beklediği güzel günlerin yakın olduğuna inanıyoruz. Sizde de bu inancı görmek bizleri fazlasıyla memnun etti" diye konuştu.

(BÇ-FM-İY-OK-S)

Kaynak: İHA