Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı

Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı

Konya'nın Ilgın İlçesinde Meydana Gelen Trafik Kazasında 1 Kişi Hayatını Kaybederken, 3 Kişi Yaralandı. Oğlunun Ölümden Habersiz Hastaneye Gelen Baba, Sedyedeki Babasını Görünce Gözyaşlarına Boğuldu.

Konya'da Trafik Kazası: 1 Ölü, 3 Yaralı

Konya'nın Ilgın ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken, 3 kişi yaralandı. Oğlunun ölümden habersiz hastaneye gelen baba, sedyedeki babasını görünce gözyaşlarına boğuldu.

Edinilen bilgiye göre, Osman Karakaya (69) yönetimindeki 42 P 4975 plakalı traktör, Balkı beldesi Karadere mevkisinde devrildi. Adem Karakaya'nın (6) olay yerinde hayatını kaybettiği kazada, traktör sürücüsü Osman, eşi Emine (65) ve gelinleri Emine Karakaya (33) ağır yaralandı. Durumu ağır olan Osman ve Emine Karakaya, ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazanın ardından oğlu Adem Karakaya'nın ölümünden habersiz hastaneye gelen Ahmet Karakaya, yaralı olan babası Osman Karakaya'yı sedyede görünce gözyaşlarına boğuldu. Daha sonra oğlu Adem Karakaya'nın öldüğünü öğrenen Ahmet Karakaya ve yakınları sinir krizleri geçirdi.

Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

(HİV-İP-RA-Y)