Konak Belediyesi'nden Ücretsiz Kültür -Sanat Kursları
Haberler » Güncel » Haber

Konak Belediyesi'nden Ücretsiz Kültür -Sanat Kursları

Konak Belediyesi Tarafından Çocukların Boş Zamanlarını Değerlendirmesi, Bir Sanat Dalına İlgi Göstermesi ve Yeteneklerin Ortaya Çıkarılması Amacıyla Semt Merkezlerinde Ücretsiz Yaz Kursları Açıldı. Bugün Başlayan Kurslar 15 Eylül Tarihe Kadar Sürecek.

Konak Belediyesi'nden Ücretsiz Kültür -Sanat Kursları

Konak Belediyesi tarafından çocukların boş zamanlarını değerlendirmesi, bir sanat dalına ilgi göstermesi ve yeteneklerin ortaya çıkarılması amacıyla semt merkezlerinde ücretsiz yaz kursları açıldı. Bugün başlayan kurslar 15 eylül tarihe kadar sürecek.

Konak Belediye Başkanı Dr.Hakan Tartan, kentin çeperlerinde yaşayan vatandaşlara yönelik çalışmaların hızlandırıldığını belirterek, Gültepe ve Mehtap mahallelerinde kültür-sanat kurslarının açıldığını duyurdu. Sadece çocukların yararlanacağı tiyatro ve resim kurslarının yanı sıra, her yaş grubundan vatandaşın katılabileceği, bağlama ve gitar kursları uzman eğitmenler eşliğinde sürdürülecek.

Kurslara katılmak isteyenler Gültepe Semt Merkezi'nin 433 25 77 Mehtap Semt Merkezi'nin ise 457 37 40 numaralı telefondan bilgi alabilecekler. (ANKA)

(NK/BÜN)