Komşularıyla Otopark Krizi Yaşayan Burak Özçivit İki Arabasını Satışa Çıkardı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Komşularıyla Otopark Krizi Yaşayan Burak Özçivit İki Arabasını Satışa Çıkardı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in altı arabadan oluşan 3 milyon TL'lik araç filosu, komşularını isyan ettirdi. Park yeri bulamayan komşularla arası açılan Özçivit, iki aracını satma kararı aldı.

Haftaya cuma, kendisi gibi oyuncu eşi Fahriye Evcen ile mutlu evliliklerinin birinci yılını kutlayacak olan Burak Özçivit'in komşuları ile başı dertte.

Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre; Burak Özçivit'in herkesin malumu olan araba sevdası, evlendikten sonra oturmaya başladıkları Acarkent'teki komşuları ile arasını açtı. Ünlü çiftin toplamda altı arabaları olduğu için, diğer site sakinlerinin araçlarına park yeri bırakmadıkları iddia edildi.

Komşularıyla Otopark Krizi Yaşayan Burak Özçivit İki Arabasını Satışa Çıkardı

Bu yüzden hem kendisine, hem de komşularına sıkıntı yaratan arabalardan kurtulmaya karar veren Burak Özçivit iki otolobilinden vazgeçti. Eşi Fahriye Evcen'e rahat etmesi için özel şoförlü Mercedes Vito alan Özçivit, eşinin BMW X1'ini ve kendi Range Rover'ını satılığa çıkardı.

Komşularıyla Otopark Krizi Yaşayan Burak Özçivit İki Arabasını Satışa Çıkardı

Özçivit'in galerisinde; dağda bayırda kullandığı Jeep marka bir arazi aracı, uzun yollar için aldığı BMW 5.20d, cabrio Mercedes SL 500, Range Rover Autobiography, Fahriye Evcen'in BMW X1'i ve Evcen'e yeni satın aldığı Mercedes Vito var. Ortalama bir rakamla Burak Özçivit'in galerisinde 3 milyon TL yatıyor.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Mercedes, İsyan, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (70)
Salavat getiren cilek:benim 3 arabam var Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
SEYFİ:Bu ünlü ve zenginler İslamın hangi şartını yerine getiriyor.Her zengin parasının zekâtını verse belkide ülkede yoksul ve fakir kalmazdı. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
AyNur:Ben galiba herkesi kendim gibi saniyorum,, insan sevindirmek ne kadar güzel bişey aslinda 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 70 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title