HABER: Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı

Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı

4 Temmuz 2020 04:17
Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı

Bursa'da evinden gelen silah sesleri üzerine komşularının haber verdiği Durmuş Polat; 5 yaşındaki oğlunu, 10 yaşındaki kızını ve eşi Elif Polat'ı yatağın üzerinde ölü buldu. Annenin çocuklarını tabancayla öldürdükten sonra intihar ettiği düşünülüyor.

Haber Yorumları (64)
SİVASLI: Toplum olarak ne hale geldik her kes in pisikolojisi bozuk haldeyiz
5561: AllahAllah sabir versin geride kalanlara. Cok uzucu bir olay.
İNANMA: Her söylenilene inanma! Adamın kolundaki jiletle atılmış faça izleri var!
ASF: Bunun mezarina tukurmek lazim burada psikolojik sıkıntısı vardır yazık diyen diger embesillere ibret olsun.
1: Allah belanı versin kendini gebertseydin hayvan mahluk
AD: Bu kadinin yaptigini savunmaya calisanlar bilin ki bu olaylarin müsebbibi sizsiniz
FİLİZ: Durmuş Polat denen kişi acaba eşi bu hale gelene kadar neredeydin. Onun da bu feci olayda suçu var. Eşine ve yavrularına neden sahip çıkmadın ki acaba bu kadın çocuklarına bile yaşamayı hak görmedi? Acaba gecenin bir vakti kadın bu cinneti getirirken o koca denen kişi nerdeydi,kiminleydi ve neden eşinin çocuklarının yanında değildi? Suçlu cook
WWW: yazık ya bu yavrulara,onlardan ne istedin.anne olarak çok ağır şeyler yaşamış olabilirsin de bunların sorumlusu çocuklarınmı
İSMAİL: BU KADININ KESİNLİKLE İNSAN DEĞİL BU NASIL BİR RUH HALİDİR YAŞAMAKTAN KORKAN, BIKAN YAŞAMAYA ESAREİ KALMAYAN KORKAKLAR ÖLSÜN AM ÖLÜRKEN MAHSUM 2 YAVRUNUN YAŞAM HAKKINI NEDEN ELLERİNDEN ALIYOR AKREP ?? GİBİ ETRAFINA ZARAR VERİR SOKAR SONRADA KENDİNİ YOK EDER ALLAH BÜTÜN ÇOCUKLARI BU ANNE GÖRÜNÜMÜNDEKİ AKREPLERDEN KORUSUN ?? VE HERKESE DÜNYADA MİSAFİRLİĞİ BİTTİĞİNDE ÖLÜMÜNDE HAYIRLISINI NASİP ETSİN BÖYLESİNİ DEĞİL.
SADİ: çok yazık bir aile dramı ama inşallah başkalarının örnek almasına neden olmaz
AYSE KESKİN: Yazık Psikolojik sorunlari vardır . Yoksa hangi anne cocuguna kıyar. kendi canina kiyar kolay degil o kararlar yaeik kocadina buyuk sabır versin.
.: Bu hayvan kıymış o masumlara
VATANDAŞ: idam gelsin diyenler konu kadın olunca kayboluyor
GADDAR KERİM: Kadın kendini öldürmüş zaten neyi idam ediyorsun anlayamadım?
CENGİZHAN: BEYİNSİZZ VATANDAŞ
ERKAN: Şimdi ölen kadın olsaydı Türkiye ayağa kalkmıştı şimdi kadın ne yaşadıysa böyle yapmış diyenlere cevabım kendi doğurduğunu acımadan öldüre bilen kadındır bir çocuğun ölümü tüm yetişkin insanların ölümünden daha acıdır
ADALET: Öncelikle hiç suçu olmayan çocuklarını da öldürmesiyle zaten en büyük günahı üstlenerek gitmiş. Ayrıca bu olay sadece bunalım sonucu intihar olarak mı kapatılacak yoksa ardındaki sebepler ve sorumlular da tespit edilip cezaya dahil edilecekler mi? Hele ki çocuklarında bulunduğu bir evde silahın ne işi var. Silahı kişisel korunma aracı olarak görme zihniyetinden vazgeçilmeli. Çünkü evinde ailesini savunmak için silah kullanıp saldırganı vuran bir olay duymadım ki varsa da çok nadir.
MERSİNLİ: SON YILLARDA ÜLKEMİZDE İNTİHAR VAKALARI, HELE TOPLU İNTİHARLAR ÇOK ARTTI. GÜNÜMÜZDE ÇOK LÜKS ARABALAR KULLANILIYOR, ÇOK LÜKS EVLER YAPILIYOR, KİTLE İLETİŞİM ARAÇLARI ÇOK GELİŞMİŞ AMA NE YOK? HUZUR YOK. İNSANLARIN DA TOPLUMUN DA PSİKOLOJİSİ BOZULMUŞ. SAYIN DEVLET BÜYÜKLERİMİZ, BİR BAKANLAR KURULU TOPLANTISINDA, TBMM''DE DE BU KONUYU ELE ALIP, GÖRÜŞSELER ÇOK İYİ OLACAK.
MEKANCİ: Cocuklardan ne istedin kadin bari kendin gitmisin onlar senden orda hesap sormicakmi yazik be yazik
TARAFSIZ TARAFTAR: BURSA , NİYE BÜTÜN OLAYLARDAN BİR TÜRLÜ DÜŞMÜYOR... NİYE TÜRKİYE DE HER 3 OLAYDAN BİRİ BURSA DA OLUYOR.. BİR BİLEN VAR MI...??? NE OLUYOR BURSA YA.....!!!!!????
ADANA: adanalılar bursaya taşınmış olabilir
BURSA: Tarafsız taraftar ne son sor ne biz söyleyelim adanayı geçtik
DOLUNAY: Her zaman başka bir yol vardır.Tercih ettiği bu yol çok acımasızca.Cok yazık...Yakınlarına allah sabır versin.Cok korkunç bir durum....
GÜNAHKAR: İntihar''ın arka yüzü önemli. Neden, niye, niçin ? Şayet kadının aklı dengesi yerindeyse yaşadığı travmalar olaylar mevcut belki de kocanın intihar''da büyük rolü var. Böyle durumlarda ağır cinnet ve bunalım sonucu intihar edilir. Kimse keyfim istedi hadi ben intihar ediyorum demez.
SUSKUN: ilk satırı okudugum anda tuylerim tiken gibi oldu
ASGARİ ÜÇRETLİ...: Çok yazık Büyük ACI Yorum yapılamayacak ahkam kesilemicek kadar Adama (babaya)ALLAH SABIR Versin :::((
AA: EVDE SILAHIN NE ISI VAR HALA ANLAMIYORUM
AAA: bence kocasi eger disarda cok dolasiyorsa, kadin belki adam ihanet ediyordur diye piskolojisi bozulmus olabilir.
GURBETCİ: Fikir yurutecegine aklini gelistir once. Hemen kadini suclama, genelde ihaneti erkekler yapiyor.
YANİ..: Yaradani dinlerdek hiç bir sıkıntı olmayacak.Tek çözüm bu
HAMİT: Yorumlara bakıyorum bazıları olaydan daha iğrenç. Sıksaydı kendine çocuklara sıkmasaydı ne kadar ucuz ve bayağı tabir(SIKMAK) Limon sıkmaya benzemez. Lütfen biraz iyi kitaplar okuyalım iyi konuşmaya gayret edelim ve barışçıl çözümler üretelim çünkü durum iyiye gitmiyor.
WOMAN: Offf yazık yaa Allah sabır versin çok zor bir durum. Kadının psikolojik sorunları mı vardı acaba daha önce her hangi bir değişiklik fark etmedi mi kocası. Ay allahım sen sabır ver adama yaa
CAMIŞ: Allah sabır versin. zor durum. Allah ölenlere de rahmet eylesin.
ZOR DURUM: bi kadın canına kıydıysa çocuklarıyla beraber oglanda bi sıkıntı vardı demek ondan kurtulmak için en iyi yol intihar dedi başkabi acıklaması yok bunun
ZZZ: çocuklardan ne istedi sıksaydı kendine pislik
XXX: ne alaka. . . mesele varsa bitirir evliliği. hemen adamı suçlayın, bravo
HASAN: Vay bee hemen cözdün olayi.
YAZIK: çocuklardan ne istedin be kadın kıyıyorsan kendine kıy ya ne hakkın var onların hayatını almaya ne hakkın var onları hayattan koparmaya madem kafana koydun gözün döndü sensiz de yaşarlardı babalarıyla yaşarlardı kendine kıy o zaman nasıl elin kalktı o yavrulara nasıl sıkabildin !! ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN :(
CİMBOMLU: Bunlar gencliklerini yasayamayan ve erken evlendirilen bir ciftin huzursuzlugun faturasi.
YALOVALİ: haklisin
A.K.U: bizim büyüklerimizde erken yaşta evlendiler hiç biri silahla intihara kalkişmadılar tamamıyle kültürümüzün ve değer yargılarımızın buzulması bence
HASAN BEY: Gençlik yaşamak ne demek, insanın arzusu isteğinin tavani yok. Manen boşalmış Allah sabır versin ne diyelim
HUSEYİN: ne alakasi var yorumlarinizi isabetli yapin 1.sinif cocugu gibi yapmayın deger yargilarımiz ananelerimiz geleneklerimiz yani köreldikçe diğer ülkelerde olan şryler haliyle burada da oluyor
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Bu gerzekçe yorumu yazarken çok düşündünmü acaba
HAMİT: Kolaycılığa kaçıp hiç bir olaya dengeli ve çözüm bulmaya çalışmayıp vurun abalıya diyerek geçiştirmenin sonucu bu tip olaylar katlanarak zararlı bir hal almaya başladı. Erkek şiddeti ve cinayetlerine çözüm ararken şimdi ise kadınlarda aynı olayların içinde yer almaya başladı. Bunların en büyük sebebi ise işsizlik ve geçim standartlarının çok düşmesi, ahlaki çöküş ve toplumun kutuplaşması gelmektedir. Her insanın güler yüzlü olması için rahatlatıcı ve güven verici tedbirler alınması acildir.
ŞEBNEM: Savunmasız erkekleri cani kadınlardan daha iyi korumalıyız, dünya kadınlar varken masum erkekler için hiç güvenli bir yer değil. Yer yüzündeki her bişey kadının eseridir çünkü erkekleri ve eserlerini kadınlar YOK EDiYOR.
CAN DEP: Ülkede son zamanlarda bu gibi olaylar cogalmaya badldi.. Insanlarin evlatlarini kendini katl etmesi durumuna getiren ne..? Insanlar böyle acilari tarif edecek kelime bulamiyor artik, cok üzücü bir durum ALLAH bu kardesimize sabir metanet versin..
DOGRULUK: Lütfen kadınlarımıza çok ama çok iyi davranalım,onların psikolojilerini bozmayalım,onların istek,görüs ve taleplerine lütfen kulak verelim,kadın köle değildir.
HURŞİTE BAK: Şu haberin neresinden kadının köleliğini çıkardın. Kadın cinnet geçiriyo erkek suçlu. Erkek cinnet geçiriyo erkek suçlu bu ne yahu. Şu zihniyeti bırakın artık. Suçlu olmanın cinsiyetle alakası yok
YANİ..: Aile duzuelemesi gelmeden psikolojik şiddet veya fiziksel şiddet devam edecektir.Kadin terörü şiddet alın işte gitti iki can.Bu dünyada jerkese verilen bir rol var ve bu rolün gereği neyse yerine getirilmesi gerek.Ayricalik tanınmaması gerek.Aile içindeki huzursuzlugu kastediyorum.Bunhuzuzrsuzkuk bunlara sebebiyet veriyor.Ne demişler sen ağa ben ağa bu ineği kim saga.Kalin selametle.
HAYLASS: Oha be kadın oha ! Allah kimseyi bu duruma düşürmesin, nasıl bir cinnettir bu?
ENES K.: Kadın terörü işte ! Gücü yetebiliyorsa fiziksel şiddet uyguluyor , gücü yetmiyorsa psikolojik şiddet uyguluyor ! Allah''tan erkekteki güç kadınlarda yok bunlar çoluk , çocuk , koca , baba erkeğe dair ne varsa öldürürler !
YELİZ: Allah korkusu olan böyle bir şey yaparmı?
ŞEBNEM: İbrahim de rüya görüp ismaili kesmeye çalıştı, kitapta hoş durmaz diye Allah onun yerine kesmesi için keçi gönderdi, hadi ibraham ismael peygamberdi de keçi gönderdi ya keçi göndermedikleri ?
OĞUZHAN: Şebnem Hanım , Allah''a verilmiş bir adaktan bahsediliyor. Peygamber adağını oğlu olarak adadı. Merhamet sahibi Allah , koç göndererek bu adağı kabul etti. Lütfen biraz daha okuyalım.
ENES K.: Kadın Terörü !
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Ulan nasıl rahatsız oldum haberden bu ney yahu neler oluyor insanlarımıza böyle
BURSALI BİRİ: Allah sabır versin . çok büyük bi acı
TGRAPİZON-ZİKANALI ZEHİR ZEMPEREK ACI AVU ALİ: Eyyyy millet aklınızı halen başınıza almıyormusunuz?Kıyamet alametlerinin ayak sesleri bunlar bu görüntüler Kıyametin yaklaştığını ayağımızı denk almamızı bize haber veriyor. ALLAH CC nün ipine sımsıkı sarılma zananıdır. Allah CC. azıp sapmışların yoluna değil Mutluluk verdiklerinin yoluna iletsin bizleri. Durum çok vahim. İmandır o cevherki İAHİ ne büyüktür. İmansız olan paslı yürek sinede bir yüktür. Farz edilsinki çekilmiş vicdanlardan Havfı Yezdan Ne irfanın kalır tesiri katiyyen ne vicdanın!
NEVİN SERİNTÜRK: Kadınlarda delirmeye başladı. Bir anne aklı başında olsa bunu yapar mı
TRAPİZON-ZİKANALI ZEHİR ZEMPEREK ACI ALİ: Aynen dediğin gibi Nevin(yeni, yepyeni, yeni olan, yeni şey)kardeşim. Doğru tesbitlerde bulunmuşsun seni tebrik ediyor, Yüce Yaratanıma emanet ediyor, Yüce Yaratanım yar ve yardımcın, yolun açık bahtın APAK sağlık ve mutluluğun heeep ama hep sürekli olsun. Allah CC na dayan saye sarıl Hikmete Ram ol yol budur bilmiyorum başka çıkar yol. Ne irfandır veren ahlaka yükseklik ne vicdandır. Fazilet hissi insanlar da ALLAH CC. korkusundandır. Farz edilsin ki çekilmiş vicdanlardan havfı Yezdan Ne irfanın kalır tesi
CAFER: Büyük ihtimalle kadının psikolojik sorunları olabilir. ,
ADIM GİZLİ: İnanılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzben şokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
BUNAK: Durum şüpheli, adam büyük supheli
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Komşuların haber vermesiyle eve geldi, karısı ve 2 çocuğunun cansız bedeniyle karşılaştı Haber Yorum
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 03:56:28. #1.14#
title