'Komşufırın' Yılbaşı Sofralarına Bereket ve Lezzet Katacak
Haberler » Güncel » 'Komşufırın' Yılbaşı Sofralarına Bereket ve Lezzet Katacak - Haber

'Komşufırın' Yılbaşı Sofralarına Bereket ve Lezzet Katacak

Yeni nesil fırıncılığın simgesi Komşufırın, geleneksel yılbaşı ekmeği ile sofralara konuk olacak.

'Komşufırın' Yılbaşı Sofralarına Bereket ve Lezzet Katacak

Komşufırın'ın yılbaşı ekmeği, farklı tatları buluşturan zengin içeriği ve iştah açan görünümüyle yılbaşı sofralarına bereket ve lezzet katacak.

Müşterilerine taze, pratik, fırından sıcak ve lezzetli seçenekler sunan Komşufırın, özel günler için özel ürünler hazırlıyor. Komşufırın ile özdeşleşen lezzetlerin başında gelen geleneksel yılbaşı ekmeği, bu yıl da yılbaşı sofralarında yerini alacak.

Her yılbaşı akşamında Komşufırın müşterilerinin almak için sıraya girdiği geleneksel yılbaşı ekmeği, zengin içeriği ile bereketin, lezzetin ve paylaşımın sembolü haline geldi.

İçeriğinde bulunan ürünler her damak zevkine hitap ediyor

Komşufırın yılbaşı ekmeğinin zengin içeriği, "tatlı ve tuzlusuyla geride bırakılan koca bir yılı" temsil ederken, her damak zevkine de hitap etme özelliği taşıyor. Lezzet severler ekmeği yerken, ceviz, antep fıstığı, fındık, badem, kuru incir, kuru kayısı, kuru üzüm, tereyağı, ay çekirdeği içi, tuz ve tarçın gibi farklı tatları bir arada bulmanın keyfini yaşıyorlar.

Komşufırın müşterilerine, yılbaşı ekmeğinin yanı sıra başka sürprizler de hazırladı. Komşufırın yılbaşı ekmeği, yılbaşı sofralarının lezzetini artıracak.

Kaynak: Bültenler

Manşet

Haberler