Komedyen Yavuz Seçkin, Sivas'ta Gösteri Sundu (Fotoğraflı

Komedyen Yavuz Seçkin, Sivas'ta Gösteri Sundu (Fotoğraflı

Sivas'ta gösteri sunan komedyen Yavuz Seçkin, izleyenlerden alkış aldı.

Komedyen Yavuz Seçkin, Sivas'ta Gösteri Sundu (Fotoğraflı

Sivas'ta gösteri sunan komedyen Yavuz Seçkin, izleyenlerden alkış aldı.

Opet'in, Sivas Ticaret Sanayi Odası Konferans Salonunda düzenlediği programda gösteri sunan komedyen Yavuz Seçkin, Opet bayileri personeline neşeli anlar yaşattı.

Stand-up gösterileriyle salondakileri kahkahalarla güldüren Seçkin, Opet personeline hoşça vakit geçirtti. Salondakiler, Seçkin'in gösterileriyle yılın yorgunluğunu üzerlerinden attı.

Seçkin, yaptığı açıklamada, "Sivas sevdiğim bir şehir, özellikle insanları güzel, kalpleri güzel. Sivas'a 2 sene önce futbol sezonu açılışında Mecnun başkanın daveti üzerine gelmiştim. O sene Sivasspor şampiyonluğa oynadı, şampiyon olamadı ama sezonu iyi yerde bitirdi, o da benim uğurum olabilir" dedi.

Kuzey Bölge Opet Madeni Yağ Satış Müdürü Güner Güneş ise sorumluluk bölgelerindeki Sivas, Ankara, Samsun, Trabzon ,Erzurum, Konya ve Kayseri illerinde Opet bayileri ile toplantılar yaptıklarını söyledi.

Bayi toplantılarını 27 distribütörlükte yapacaklarını ifade eden Güneş, toplantılara 14 Ekim'de başlattıklarını, Sivas'taki toplantıyı Van'daki deprem dolayısıyla bugüne ertelediklerini kaydetti.

Sivas'ın, toplantılarının 21. durağı olduğunu belirten Güneş, 28 Aralık'ta finali İstanbul'da yapacaklarını söyledi.

Asıl hedeflerinin mevcut ve potansiyel müşterilerle buluşabilmek, onlarla buluşurken biraz da eğlenebilmek olduğunu ifade eden Güneş, "Türkiye'nin lideri olmaya çalışan bir marka olduğu için Opet'in varlığını bu bölgede hissettirmek istiyoruz" dedi.

Yaptıkları bu etkinliklerin, hedeflerinin ilk adımı olduğunu belirten Güneş, önümüzdeki süreçte daha güzel ve etkili şekilde faaliyetlerine devam edeceklerini söyledi.

Sivas Opet Erpul Petrol Ürünleri Yetkili Bölge Distribütörü Cengiz Ziya Erpul de yaklaşık 150 Opet bayisi ve 13 akaryakıt istasyonu ile hizmet vermeye çalıştıklarını belirterek, bayileri çalışmalar konusunda bilgilendirmek amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Erpul, renkli bir sima olan Yavuz Seçkin'in yaptığı şovlarla bayilerin stres attığını belirtti.

- SİVAS