Kolunda Erdoğan, Cebinde Bahçeli Saati Taşıyan Elitaş: Biz İttifaka Daha Önceden Girdik - Haberler
Haberi Paylaş

Kolunda Erdoğan, Cebinde Bahçeli Saati Taşıyan Elitaş: Biz İttifaka Daha Önceden Girdik

Haberler.com - Haberler | Güncel

Cebinde Bahçeli'nin tasarlayıp hediye ettiği köstekli saati, kolunda ise Erdoğan imzalı saati taşıyan AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş, "Biz ittifaka daha önceden girdik." diyerek espri yaptı.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş cebinde Devlet Bahçeli'nin tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saati, kolunda ise Erdoğan imzalı saati taşıyor.

"BİZ İTTİFAKA DAHA ÖNCEDEN GİRDİK"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ittifak konusunda anlaşmaya varması, AK Parti-MHP kulislerinde olumlu karşılandı. Vekiller ittifakın olumlu yanlarını vurgulamaya özen gösterirken, en ilginç çıkış AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'tan geldi. Cebinde Bahçeli'nin 40. yıl için tasarlayıp hediye ettiği bozkurtlu köstekli saat, kolunda da Erdoğan imzalı saati taşıyan Elitaş, "Biz ittifaka daha önceden girdik" diye espri yaptı.


MHP'LİLERİ UYARDI: MUTABAKARI BOZACAK AÇIKLAMALARDAN UZAK DURUN

Gazete habertürk'ten Saliha Çolak'ın haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Partili vekilleri MH P ile mutabakatı bozabilecek açıklamalardan uzak durmaları konusunda uyardı, "Nasıl MHP'de Bahçeli bir açıklama yapınca milletvekili ve yöneticiler onun tersine konuşmuyor, bizde de konuşacak ilgili arkadaşlar benim açıklamalarımı alsınlar, baksınlar, ona göre konuşsunlar" dedi.

    Haberler.com - Son Dakika Haberleri

    Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Elitaş, Devlet Bahçeli, Ak Parti, Güncel, Haber

    title