KÖKSAL TOPTAN HABERLERİ

Köksal Toptan haber, Köksal Toptan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Köksal Toptan - 17.4.2016
Türkiyem Vakfı Üyelerinden Beypazarı'na Ziyaret
Türkiyem Vakfı Başkanı, TBMM eski başkanlarından Köksal Toptan, eşi Saime Toptan ve merkez valilerinin de aralarında bulunduğu vakıf yönetim kurulu üyeleri, başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı'nı gezdi.
Köksal Toptan - 16.2.2016
Eski TRT Genel Müdürü Karataş'ın Vefatı
Buradaki törene, Karataş'ın yakınları ile eski TBMM başkanları Cemil Çiçek ve Köksal Toptan, eski başbakan yardımcıları Bülent Arınç ve Beşir Atalay, eski Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, İçişleri Bakan Yardımcısı Sebahattin Öztürk, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, TRT Genel Müdürü Şenol Göka, eski bakanlar ve milletvekilleri katıldı.
Köksal Toptan - 16.2.2016
Karataş İçin TBMM'de Cenaze Töreni
Törene, Karataş'ın ailesi ve yakınları ile TBMM Başkanı İsmail Kahraman, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ile Bülent Arınç, Köksal Toptan, çok sayıda yeni ve eski milletvekili ve bakan katıldı.
Köksal Toptan - 11.1.2016
28 Şubat Davası (1)
28 Şubat Davası'nda aralarında Cavit Çağlar, Işılay Saygın, Köksal Toptan ve Cefi Kamhi'nin de bulunduğu bazı eski milletvekillerinin 28 Şubat döneminde DYP'den istifalarında "baskı, tehdit, cebir ve zorlamaya maruz kalıp kalmadıklarına" ilişkin beyanları sorulacak.
Köksal Toptan - 11.1.2016
28 Şubat Davasının 81. Duruşması Sona Erdi
28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 81. duruşması sona erdi. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz’a tekrar çağrı kağıdı çıkarılmasına karar verdi. Genel Kurmay eski Başkanı Hüseyin Kıvrıkoğlu’nun tanık olarak dinlenmesine karar veren mahkeme, Çevik Bir ve Çetin Doğan başta olmak üzere 7 sanığın adli kontrol şartının kaldırılmasına karar verdi. Mahkeme ayrıca DYP eski milletvekillerine istifa edip etmelerinde baskı ve tehdit olup olmadığının sorulmasına karar verdi. Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın 81. duruşmasına Çetin Doğan ve Çevik Bir başta olmak üzere çok sayıda sanık, sanık avukatı ve müşteki avukatı katıldı. Verilen aranın ardından mahkeme ara kararlarını açıkladı. Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz’ın sağlık mazeretlerinin kabulüne karar vererek Çiller ve Yılmaz hakkında tekrar çağrı kağıdı çıkarılmasına karar verdi. Avukat Ümit Kara’nın dinlenmesini talep eden mahkeme, Kara Kuvvetleri eski komutanı ve Genelkurmay eski başkanı Hüseyin Kıvrıkoğlu, Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Salim Dervişoğlu ile eski Jandarma Genel Komutanı Fikri Özden Boztepe’nin tanık olarak dinlenilmesine hükmetti. ESKİ MİLLETVEKİLLERİNE “BASKI VE TEHDİT” SORUSU Mahkeme ayrıca 54. Hükümet döneminde Doru Yol Partisi milletvekilleri olan Cavit Çağlar, Rıfat Serdaroğlu, Hasan Denizkurdu, Işılay Saygın, İbrahim Turan Arınç, Emre Gönensoy, Şekibe Gençay, Cefi Josef Kamhi, Hasan Tekin Enerem, Mehmet Bahattin Yücel, Ali Günaydın, Hikmet Aydın, Edip Safter Gaydali, Muzaffer Arıkan, Kubilay Uygun, İsmet Sezgin, Köksal Toptan, Hatice Göksoy, Mehmet Korkmaz, Şamil Ayrım, İlhan Aküzüm, İsmail Köse, Erkan Kemaloğlu, Ali Uyar ve Nuri Yabuz’a istifa etmelerinde doğrudan veya dolaylı herhangi bir baskı ve tehdidin olup olmadığının sorulmasına karar verdi.
Köksal Toptan - 12.12.2015
23. Yoksullarla Dayanışma Haftası
Yoksullara Yardım ve Eğitim Vakfı (YOYAV) Genel Başkanı İbrahim Ateş ise yoksullukla mücadele konusunda son yıllarda hükümet, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve hayırseverler tarafından önemli adımlar atıldığına işaret etti.  Hafta boyunca 45 kurum ve kuruluşun katılımıyla 70 etkinliğin planlandığını söyleyen Ateş, bu kapsamda 787 bin 556 fakire yardım ulaştırılacağını söyledi.  Toplantı sonunda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ramazanoğlu ile Arınç ve eski Meclis Başkanı Köksal Toptan'a iyilik madalyası takdim edildi.
Köksal Toptan - 19.11.2015
Rize Türk Siyasetine Yön Vermeyi Sürdürüyor
Daha önce de yine bir Rizeli olan Köksal Toptan TBMM Başkanlığı yapmıştı.
Köksal Toptan - 12.9.2015
AK Parti'de Kongre Günü (4)
"HALKIN OYLARIYLA İLK DEFA SEÇİLEN CUMHURBAŞKANIMIZA, BÜNYEMİZDEN ÇIKAN İLK CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL'E SELAM EDİYORUZ" AK Parti'nin asla diz çöktürülemeyeceğini vurgulayan Davutoğlu, "Bir vefa hareketi olan AK Parti kadroları; bünyesinden 2 cumhurbaşkanı, 3 başbakan, 5 Meclis başkanı çıkardı. Ne bereketli bir hareket ki ne kutlu bir yürüyüş ki 14 senede başka hiçbir partiye nasip olmayan en büyük başarılara imza atma yanında bu 14 senede devletin en üst makamlarını hep kendi mensuplarıyla temsil eder buldu. Bir kez daha halkın oylarıyla ilk defa seçilen Cumhurbaşkanımıza selam ediyoruz. Bünyemizden çıkan ilk Cumhurbaşkanı Sayın Abdullah Gül'e selam ediyoruz. Meclis başkanlarımıza Sayın Bülent Arınç'a, Sayın Köksal Toptan'a, Sayın Mehmet Ali Şahin'e, Sayın Cemil Çiçek'e, Sayın İsmet Yılmaz'a milletimizi temsil ettikleri o yüce makam dolayısıyla selamlarımızı, minnetlerimizi sunuyorum.
Köksal Toptan - 11.9.2015
AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi'ne Doğru
Türkiye'yi 13 yıldır kesintisiz yöneten AK Parti'nin, yarın 5. Olağan Büyük Kongresi gerçekleştirilecek. Parti yönetiminin yeniden şekilleneceği kongrede, tüzükte de değişiklikler yapılacak.  Türkiye'nin son 13 yılına damga vuran AK Parti'den, kurucu lider Recep Tayyip Erdoğan ile kurucular kurulu üyesi Abdullah Gül cumhurbaşkanı seçilirken, Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek, İsmet Yılmaz TBMM başkanı oldu.
Köksal Toptan - 14.8.2015
Başbakan Davutoğlu'nun Açıklamaları...(1)
Bir muhasebe yapma imkanı da bulduklarını ifade eden Davutoğlu, "AK Parti konjonktürel bir siyasi hareket değil. Yeni bir parti olarak doğdu 14 Ağustos 2001'de. Ama kökleri çok derinden gelen ve o derinden gelen kültürel köklerden beslenen bir hareket olarak da çok kısa sürede millete mal oldu. 14 yıl içinde o gün yola çıkan kurucu genel başkanımız ve Sayın cumhurbaşkanımızın öncülüğünde yola çıkan kadro çok önemli başarılara imza attı. Devletin üst kademesinde üstlenen görevler bakımından başka hiçbir partiye nasip olmayan önemli misyonlar üstlenildi. AK Parti'den iki Cumhurbaşkanı. 11. Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül, 12. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan çıktı. Her ikisi de parti kurulurken de bir aradaydılar. Bu zorlu mücadelede de omuz omuza birbirini takip eden iki Cumhurbaşkanı olarak aynı siyasi kadroyu temsil ettiler. Yine 3 Başbakan çıktı. Sayın Abdullah Gül, Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve arkasından benim üstlendiğim görev. 5'te Meclis Başkanı çıkardı kendi içinden. Sayın Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan, Cemil Çiçek ve şimdi İsmet Yılmaz.
Köksal Toptan - 13.8.2015
AK Parti'nin Kuruluşunun 14. Yılı
Bu isimler arasında, Meclis başkanlığı görevlerinde de bulunan Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Cemil Çiçek, bakan olarak görev alan Ali Babacan, Binali Yıldırım, Hüseyin Çelik, Nurettin Canikli, Beşir Atalay, Nimet Baş, Ömer Çelik, Vecdi Gönül, Sadullah Ergin, Bekir Bozdağ, Nihat Ergün, Mehdi Eker, Mevlüt Çavuşoğlu, grup başkan vekilliği görevindeki Mustafa Elitaş ile Salih Kapusuz da yer aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Köksal Toptan Haberleri | Köksal Toptan Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Köksal Toptan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Köksal Toptan kimdir, hayatı ve biyografisi. Toptan'ın Japonya Ziyareti Japon Medyasında Geniş Yer Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 15:27:59. #1.15#
title