KÖKSAL TOPTAN HABERLERİ

Köksal Toptan haber, Köksal Toptan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Köksal Toptan - 31.12.2016
Meclis Başkanı Kahraman'ın Sağlık Durumu
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga ve eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Köksal Toptan - 9.12.2016
Zonguldak'ta Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni
"AK Parti'nin şiarı, sorunları torunlara havale etmek değil, sorunları çözmektir" ifadesini kullanan Başbakan Binali Yıldırım, şunları söyledi: "Bizdeki bu heyecanın, bu aşkın daha fazlasını sizde görüyorum. Bize güveniniz için bize olan desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Türkiye'nin geleceği, Zonguldak'ın geleceği için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimize bir kez daha buradan söz veriyorum. İnancımızı, heyecanımızı kaybetmediğimiz sürece çok daha güzel başarıları hep birlikte yaşayacağız. Bize dur durak yok. Bu ülke için, bu millet için gece demeden gündüz demeden aşkla şevkle çalışmaya devam edeceğiz." Yıldırım, açılışı yapılan ve temeli atılan tesislerin Zonguldak'a hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, Filyos Limanı'nın gerçekleşmesinde emeği geçen Zonguldak, Bartın, Karabük milletvekillerine, eski TBMM başkanları Mehmet Ali Şahin ile Köksal Toptan'a ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.
Köksal Toptan - 9.12.2016
Dha Ankara - TBMM Eski Başkanı Sezgin, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor (2)
GATA'da bir süredir tedavi gören ve 7 Aralık günü gün çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden TBMM eski Başkanı Sezgin için Meclis'te devlet töreni düzenlendi. Törene, İsmet Sezgin'in kızları Ayşe Sezgin ve Seynan Levent ile yakınlarının yanı sıra Meclis Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis eski Başkanları Köksal Toptan ve Cemil Çiçek, eski Başbakanlar Tansu Çiller ile Mesut Yılmaz, Meclis başkanvekilleri, yeni ve eski milletvekilleriyle bürokratlar katıldı.
Köksal Toptan - 9.12.2016
Eski TBMM Başkanı Sezgin, Meclisten Uğurlandı
Törene İsmet Sezgin'in kızları Seynan Levent ve Ayşe Sezgin, akrabaları, yakınları ve devlet erkanı katıldı. Törende, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç, eski Meclis başkanları Köksal Toptan, Cemil Çiçek ve Ömer İzgi, eski başbakanlar Mesut Yılmaz ve Tansu Çiller, TBMM başkanvekilleri Ahmet Aydın, Ayşe Nur Bahçekapılı ve Akif Hamzaçebi ile Başkanlık Divanı üyeleri, eski bakanlar, eski ve yeni milletvekilleri ile Meclis personeli katıldı.
Köksal Toptan - 28.11.2016
Şiddet Mağduru Kadınlara Takı Eğitimi
Tanıtım toplantısına, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Başkanı Veli Sarıtoprak, akademisyenler, hukukçular, bazı YÖK üyeleri ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Köksal Toptan - 5.10.2016
Görüntülü Haber) Arslan Darbeci Zihniyete Verilecek Cevap Demokratik ve Özgürlükçü Yeni Bir...
Anayasa Mahkemesi üyeliklerine seçilen Recai Akyel ve Yusuf Şevki Hakyemez'in ant içme töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcıları Veysi Kaynak ile Tuğrul Türkeş, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, TBMM eski Başkanları Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin ve Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, YSK Başkanı Sadi Güven, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Askeri Yargıtay Başkanı Ahmet Zeki Liman, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı Abdullah Arslan, HSYK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve yüksek yargı üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.
Köksal Toptan - 5.10.2016
Anayasa Mahkemesinde Yemin Töreni
Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit, Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, YSK Başkanı Sadi Güven, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca, Askeri Yargıtay Başkanı Ahmet Zeki Liman, Askeri Yüksek İdare Mahkemesi Başkanı Abdullah Arslan, HSYK Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, eski TBMM Başkanları Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, Cemil Çiçek, Köksal Toptan, yüksek yargı üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Köksal Toptan - 26.7.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2008- TBMM Başkanı Köksal Toptan, "TBMM Onur Ödülü"nü törenle tarihçi Prof.
Köksal Toptan - 2.6.2016
Çaycuma Hem'den Yıl Sonu Sergisi
Eski TBMM Başkanı Köksal Toptan da sergide güzel çalışmaların ortaya çıktığını ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.
Köksal Toptan - 1.6.2016
Zonguldak'ta 4006 Tübitak Bilim Fuarı
Eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, "Terörle mücadele sonuna kadar sürdürülecektir.
Köksal Toptan - 24.5.2016
Kale Grubu Kurucusu Bodur, Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Cenaze namazına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, eski Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, eski TBMM başkanları Cemil Çiçek ve Köksal Toptan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Nail Olpak, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve iş dünyasından çok sayıda isim ile Kale Grubu çalışanları katıldı.
Köksal Toptan - 14.5.2016
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı: "2016 Kıbrıs İçin Çözüm Yılı Olsun"
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti(KKTC) Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu'nun düzenlediği Global Liderlik Forumu 2016, Küresel Kalkınma ve Kutuplaşma, Çağdaş Yenilenme Arayışı adlı programa katıldı. Akıncı ile birlikte programa  Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Köksal Toptan, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir Üniversitesi Rekötürü Prof.
Köksal Toptan - 5.5.2016
Zonguldak'ta "Engellerin Ne Kadar Farkındayız" Konferansı
Türkiye Büyük Millet Meclisi eski Başkanı Köksal Toptan'ın eşi Saime Toptan, "Engellerin Ne Kadar Farkındayız" konulu konferans verdi.
Köksal Toptan - 21.4.2016
28 Şubat Davası
28 Şubat Davası'nda "tanık" olarak ifadesine başvurulan eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, Sincan'da tankların yürümesine ilişkin, "Türkiye demokrasisi için çok kötü bir görüntüydü.
Köksal Toptan - 21.4.2016
28 Şubat Davası
28 Şubat Davası’na tanık olarak katılan eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, “Elbette o süreçte kesintisiz eğitim ve birçok süreçte yanlış yapıldı, Eğitim zarar gördü, kaynağını sorarsanız onu da parlamento çıkardı” dedi.
Köksal Toptan - 21.4.2016
28 Şubat Davası
28 Şubat Davası'nda "tanık" olarak ifadesine başvurulan eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, başta her iki genel başkanın, haklarındaki yolsuzluk iddialarının ortadan kaldırılmasına dayalı hükümet modelinin doğru olmayacağı endişesiyle DYP ve RP koalisyonuna karşı çıktıklarını belirterek, "Bu görüşlerimize rağmen kurulan REFAHYOL hükümetinin güvenoyunda aleyhte oy kullandık.
Köksal Toptan - 21.4.2016
28 Şubat Davasında Köksal Toptan'ın Beyanları Alındı
28 Şubat sürecinde hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 84. duruşması başladı.
Köksal Toptan - 21.4.2016
28 Şubat Davası
Sesli ve görüntülü olarak kaydedilen duruşmada ilk olarak, 28 Şubat döneminde DYP'den istifa eden eski TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın "tanık" olarak ifadesi alınacak.
Köksal Toptan - 20.4.2016
28 Şubat Davası
28 Şubat dönemine ilişkin 103 sanığın yargılandığı davanın 83'üncü duruşması sona erdi. Duruşmada, yarın eski Başbakan Mesut Yılmaz ile 28 Şubat döneminde DYP'den istifa eden eski TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın tanık olarak dinlenmeleri bekleniyor.
Köksal Toptan - 20.4.2016
28 Şubat Davasında Yarın Mesut Yılmaz ve Köksal Toptan Dinlenecek
28 Şubat sürecinde hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri iddiasıyla 103 kişi hakkında açılan davanın 83. duruşması sona erdi.
Köksal Toptan - 18.4.2016
28 Şubat Davası"Nda 82'nci Duruşma Yarın
"Kendi isteğimizle istifa ettik" Mahkeme, geçen duruşmada alınan karar doğrultusunda, 54. Hükümet döneminde milletvekili olan ve DYP'den istifa eden Cavit Çağlar, Rifat Serdaroğlu, Hasan Denizkurdu, Işılay Saygın, İbrahim Turhan Arınç, Emre Gönensay, Şekibe Gencay Gürün, Cefi Kamhi, Hasan Tekin Enerem, Mehmet Bahattin Yücel, Ali Günaydın, Hikmet Aydın, Edip Safter Gaydalı, Muzaffer Arıkan, Kubilay Uygun, İsmet Sezgin, Köksal Toptan, Hatice Ayseli Göksoy, Mehmet Korkmaz, Şamil Ayrım, İlhan Aküzüm, İsmail Köse, Erkan Kemaloğlu, Ali Uyar ve Nuri Yabuz'a, "istifalarında doğrudan veya dolaylı herhangi bir baskı, tehdit, cebir ve zorlamaya maruz kalıp kalmadıklarını" sordu.
Köksal Toptan - 18.4.2016
28 Şubat Davasının 82. Duruşması Yarın Yapılacak
Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın görülmesine yarın devam edilecek. Davanın bir önceki duruşmasında dönemin Başbakan Yardımcısı Tansu Çiller ve dönemin Anavatan Partisi Genel Başkanı Mesut Yılmaz’a ‘tanık’ sıfatı ile ifade vermesi için davetiye çıkarılmıştı. Duruşmaya tanık olarak çağrılan dönemin Başbakan Yardımcısı Tansu Çiller ve dönemin Anavatan Parti Genel Başkanı Mesut Yılmaz’a ‘tanık’ sıfatı ile gönderilen davetiyelerin ulaştığı ancak davetiyelere bir cevap vermedikleri belirtildi. HÜSEYİN KIVRIKOĞLU’NA TEBLİGAT ULAŞTI Ankara 5. Ağır Ceza Mahkemesi, ‘28 Şubat bin yıl sürer’ ifadesinin sahibi eski Kara Kuvvetleri Komutanı ve eski Genelkurmay Başkanı Hüseyin Kıvrıkoğlu eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Salim Dervişoğlu ile eski Jandarma Genel Komutanı Fikri Özden Boztepe’nin tanık olarak dinlenilmesine hükmetmişti. Dava kapsamında Hüseyin Kıvrıkoğlu ve Salim Dervişoğlu’na davetiyelerin ulaştığı belirtildi. Ancak Salim Dervişoğlu yurt dışında olacağı gerekçesi ile duruşmaya katılamayacağını bildirdi. Mahkeme ayrıca 54. Hükümet döneminde Doru Yol Partisi milletvekilleri olan Cavit Çağlar, Rıfat Serdaroğlu, Hasan Denizkurdu, Işılay Saygın, İbrahim Turan Arınç, Emre Gönensoy, Şekibe Gençay, Cefi Josef Kamhi, Hasan Tekin Enerem, Mehmet Bahattin Yücel, Ali Günaydın, Hikmet Aydın, Edip Safter Gaydali, Muzaffer Arıkan, Kubilay Uygun, İsmet Sezgin, Köksal Toptan, Hatice Göksoy, Mehmet Korkmaz, Şamil Ayrım, İlhan Aküzüm, İsmail Köse, Erkan Kemaloğlu, Ali Uyar ve Nuri Yabuz’a istifa etmelerinde doğrudan veya dolaylı herhangi bir baskı ve tehdidin olup olmadığının sorulmasına karar vermişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Köksal Toptan Haberleri | Köksal Toptan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Köksal Toptan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Köksal Toptan kimdir, hayatı ve biyografisi. Düzce TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan Kaza Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:46:31. #1.15#
title