KÖKSAL TOPTAN HABERLERİ

Köksal Toptan haber, Köksal Toptan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Köksal Toptan - 2.1.2019
Bartın'da "Meslek Tanıtım Etkinliği"
Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü'nce Köksal Toptan Anadolu Lisesi'nde "Meslek Tanıtım Etkinliği" düzenlendi.
Köksal Toptan - 27.12.2018
Mehmet Akif Ersoy'un Vefatının 82. Yılı
ERÜ'den yapılan açıklamaya göre, Veteriner Fakültesi tarafından düzenlenen programa TBMM Eski Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan da katıldı.
Köksal Toptan - 3.12.2018
Köksal Toptan'ın Annesi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Eski TBMM Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın annesi Saadet Toptan, son yolculuğuna uğurlandı.
Köksal Toptan - 2.12.2018
Köksal Toptan'ın Acı Günü
Eski TBMM Başkanı ve Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın annesi Saadet Toptan hayatını kaybetti.
Köksal Toptan - 6.11.2018
Tosya'da "Bedenin Dili" ve "Engelsiz Hayat" Seminerleri
Kastamonu'nun Tosya ilçesinde, "Bedenin Dili" ve "Engelsiz Hayat" konulu seminerler düzenlendi. Tosya Müftülüğü Konferans Salonu'nda, Tosya Kaymakamlığı tarafından organize edilen, seminerlere Erdoğan Ağırdemir ile Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın eşi Saime Toptan konuşmacı olarak katıldı.
Köksal Toptan - 5.11.2018
Tosya'da Kütüphane Açılışı Yapıldı
Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, törende yaptığını konuşmada, ilçede göreve başladığı zaman, "Kütüphanesiz okul, kitapsız öğrenci kalmasın" ve "Okuyan bir Tosya hayalim var" kampanyalarını başlattığını hatırlattı. Kütüphanesi bulunmayan okullara kütüphane kazandırma gayreti içerisinde olduğunu belirten Kaymakam Pişkin, şunları kaydetti: "Kampanyalarımız şu ana kadar 6 kütüphanede meyvesini verdi. Bugün burada açılışını yapacağımız kütüphaneye yazar Filiz Tosyalı hem kişisel kütüphanesini bağışladı hem de kütüphanenin bu hale getirilmesi konusunda maddi desteklerini bizlerden esirgemedi. Bizim de üzerine katkı sunarak ortaya koyduğumuz güzel bir çalışma oldu. Biz çocuklarımıza kitap okumanın önemini anlatacağımıza, onları kitaplarla fiziken bir arada bulundurmalıyız. Bu kampanya benim 14 yıllık meslek hayatım boyunca yaptığım onca çalışmanın ve hizmetin yanında manevi tatmini, mesleki tatmini en yüksek olan çalışmalardan biri." Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ise, "Yerel yönetim olarak, eğitim, kültür ve sanatsal faaliyetlere her zaman destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bunun sözünü veriyoruz. Bu vesileyle, kampanya kapsamında yazar Filiz Tosyalı adına açılan kütüphanemizin ilçemize hayırlı olmasını dilerken, bu güzellikleri şehrimize kazandıran sayın kaymakamımıza ve emeği geçenlere Tosyalılar adına teşekkürlerini sunarım." diye konuştu. Konuşmaların arından Kaymakam Pişkin, kütüphanenin açılış kurdelesini Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan'ın eşi Saime Toptan, Yazar Filiz Tosyalı ve protokol üyeleriyle birlikte kesti.
Köksal Toptan - 25.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım, Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan ve Beraberindeki Heyetle Görüştü
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Resmi Konut'ta Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan ve beraberindeki heyetle görüştü.
Köksal Toptan - 25.10.2018
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan ve beraberindeki heyetle görüştü.
Köksal Toptan - 30.8.2018
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu
Resepsiyona, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler ile kuvvet komutanları, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, eski Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanları Bülent Arınç, Köksal Toptan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, milletvekilleri, yüksek yargı organlarının başkanları, Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bürokratlar ile çok sayıda davetli katıldı.
Köksal Toptan - 18.8.2018
Erdoğan Eski TBMM Başkanlarını Kabul Etti
Erdoğan, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'ne katılan eski TBMM Başkanları Cemil Çiçek, Köksal Toptan, Bülent Arınç, Mehmet Ali Şahin, İsmet Yılmaz ve İsmail Kahraman ile görüştü.
Köksal Toptan - 9.7.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti Şahlandırma Sözü Veriyoruz (2) - Yeniden
TÖRENE YOĞUN İLGİ Törene, çok sayıda eski ve yeni yabancı devlet başkanı ve başbakanı ile birlikte TBMM Geçici Başkanı Durmuş Yılmaz, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkanvekili ve TBMM Başkan Adayı Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eski TBMM Başkanları İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz, Tansu Çiller, Yıldırım Akbulut, MİT Başkanı Hakan Fidan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, eski ve yeni dönem bakanları ile milletvekilleri, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, milli futbolcular, sinema oyuncuları ve televizyon porgramcıları ile infaz koruma memurları, itfaiye eri, maden işçisi gibi toplumun farklı kesimlerinden vatandaşların yer aldığı yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
Köksal Toptan - 9.7.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhuriyeti Şahlandırma Sözü Veriyoruz (2)
TÖRENE YOĞUN İLGİ Törene, çok sayıda eski ve yeni yabancı devlet başkanı ve başbakanı ile birlikte TBMM Geçici Başkanı Durmuş Yılmaz, 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkanvekili ve TBMM Başkan Adayı Binali Yıldırım, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, TBMM eski Başkanları İsmail Kahraman, Bülent Arınç, Köksal Toptan, Mehmet Ali Şahin, eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ile eşi Berna Yılmaz, Tansu Çiller, Yıldırım Akbulut, MİT Başkanı Hakan Fidan, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, eski ve yeni dönem bakanları ile milletvekilleri, Fenerbahçe Kulüp Başkanı Ali Koç, milli futbolcular, sinema oyuncuları ve televizyon porgramcıları ile gardiyan, itfaiye eri, maden işçisi gibi toplumun farklı kesimlerinden vatandaşların yer aldığı yaklaşık 10 bin kişi katıldı.
Köksal Toptan - 28.5.2018
Mobbinge Maruz Kalanın Başvuru İçin Cesaretlendirilmesi Gerekiyor"
Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Köksal Toptan, mobbing ile ilgili kurula bekledikleri sayıda başvuru gelmediğini, bunun Türkiye'de mobbingin olmadığı anlamına gelmeyeceğini belirterek, mobbinge maruz kalan insanlara, yol gösterilmesi ve cesaret verilmesi gerektiğini bildirdi.
Köksal Toptan - 12.5.2018
Yeniden) Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov: Güvenlik Uğruna Özgürlüğümüzü Feda Ediyoruz
  BAU Hükümet ve Liderlik Okulu (HLO) tarafından bu yıl 20'ncisi düzenlenen Global Liderlik Forumu (GLF) programına Makedonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Gjorge Ivanov, Eski Meclis Başkanı ve HLO Danışma Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Ekmeleddin İhsanoğlu, BAU Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel ve çok sayıda davetli ile öğrenciler katıldı.
Köksal Toptan - 12.5.2018
Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov: Güvenlik Uğruna Özgürlüğümüzü Feda Ediyoruz
  BAU Hükümet ve Liderlik Okulu (HLO) tarafından bu yıl 20'ncisi düzenlenen Global Liderlik Forumu (GLF) programına Makedonya Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Gjeorge Ivanov, Eski Meclis Başkanı ve HLO Danışma Kurulu Başkanı Köksal Toptan, Ekmeleddin İhsanoğlu, BAU Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel ve çok sayıda davetli ile öğrenciler katıldı.
Köksal Toptan - 12.5.2018
Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov İstanbul'da
Konuşmanın ardından Ivanov'a, Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu Danışma Kurulu Başkanı ve eski TBMM Başkanı Köksal Toptan tarafından plaket takdim edildi.
Köksal Toptan - 26.4.2018
Köksal Toptan'ın Yaşamından Kesitlerin Yer Aldığı Sergi Açıldı
TÜRKİYE Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Köksal Toptan'ın siyasi hayatı ve meclis başkanlığı döneminde aldığı hediyeler, aldığı ödüller, devlet adamlarıyla çektirdiği fotoğraflar ve yaptığı çalışmaları anlatan 'Köksal Toptan Armağan Eserler Daimi Sergisi' Zonguldak'ta açıldı.
Köksal Toptan - 23.4.2018
Temsili Validen, 'Yol' Talimatı
"Karayollarımız burada yaşayan insanları çok yoruyor" Ardından temsili olarak makama oturan Köksal Toptan İlkokulu 4.
Köksal Toptan - 23.4.2018
Yabancı Öğrencilerin Dans Gösterileri 23 Nisan'ı Renklendirdi
Törenin ardından Köksal Toptan İlköğretim Okulu 4.
Köksal Toptan - 29.3.2018
Ağabey Köksal Toptan" Söyleşi ve İmza Günü
Eski TBMM Başkanı Köksal Toptan, Türkiye'nin ilerleyen ve büyüyen bir ülke olduğunu belirterek, "Afrin'de savaşan, içeride terörle uğraşan, Irak sınırında her gün şehit veren, büyük bir mücadele içerisinde olan, neredeyse savaş şartlarında uğraşan bu ülke, ekonomide yüzde 7,4 büyüme sağladı.
Köksal Toptan - 20.3.2018
Eski Bakan Hasan Celal Güzel İçin TBMM'de Tören Düzenlendi (1)
Eski Bakanlardan Hasan Celal Güzel (73) için TBMM'de tören düzelendi. Törene, Hasan Celal Güzel'in annesi sedye ile getirildi. Akciğer enfeksiyonu, bağırsak problemi ve böbrek yetmezliği tanısıyla kaldırıldığı Ankara Güven Hastanesi'nde yaşamını yitiren eski bakan Hasan Celal Güzel için Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde devlet töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, TBMM eski başkanları Köksal Toptan, Bülent Arınç, bazı kabine üyeleri, eski bakanlar, MHP ve CHP Grup Başkanvekilleri, siyasiler ve Güzel'in ailesi ile yakınları katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Köksal Toptan Haberleri | Köksal Toptan Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Köksal Toptan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Köksal Toptan kimdir, hayatı ve biyografisi. Köksal Toptan Kütüphanesi ve Etüt Salonu Açıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 06:02:42. #1.14#
title