Köfteci Ramiz, Akhisarspor Belediyespor'un Ana Reklam Sponsoru Oldu - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Köfteci Ramiz, Akhisarspor Belediyespor'un Ana Reklam Sponsoru Oldu

CHA - Haberler | Spor
Köfteci Ramiz, Akhisarspor Belediyespor'un Ana Reklam Sponsoru Oldu

Köfteci Ramiz, geçen yıl Bank Asya 1.Lig'de şampiyon olan Akhisar Belediyespor'un ana reklam sponsorluğunu, bu sene Spor Toto Süper Lig'de yine aldı.

Köfteci Ramiz, geçen yıl Bank Asya 1. Lig'de şampiyon olan Akhisar Belediyespor'un ana reklam sponsorluğunu, bu sene Spor Toto Süper Lig'de yine aldı. Yılmaz Atabarut Tesisleri'nde düzenlenen imza törenine Köfteci Ramiz Gıda A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bircan Taşkınlar ve Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Taşkınlar, Akhisar Belediyespor Kulüp Başkanı Hüseyin Eryüksel, Yönetim Kurulu üyeleri Harun Eryüksel, Aydın Aydar ve Zekeriya Güneş katıldı.

Törende konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Taşkınlar, Ramiz Köfte markasıyla Akhisar'ın içinden çıkmış bir şirket olarak, geçen yıl sürdürdükleri desteği devam ettirerek takımı yalnız bırakmadıklarını söyledi. Taşkınlar, "Şehrimize ve kulübümüze sahip çıktığımızı, sponsor olarak gösterdik. Zaten desteklerimiz her zaman devam ediyordu. Son beş yılda üç şampiyonluk yaşayan kulübümüze her zaman destekçi olacağız." dedi. Taşkınlar olarak sporu seven bir ailenin fertleri olduklarını ifade ederek, "Bu bize rahmetli babamızdan kalan bir mirastır. Akhisarspor yokken kulübümüzün kuruluşuna öncülük eden, üç kulübümüzün birincisi olan ve 1924 yılında doğan Gençlikspor'un kurucusu, babam köfteci Ramiz'dir. Biz de oğulları olarak bunu devam ettiriyoruz ve hangi şartlarda olursa olsun Akhisarspor'a desteğimiz sonuna kadar devam edecektir. Formamızın, takımımıza geçen seneki gibi uğurlu gelmesini diliyoruz." diye konuştu.

Kulüp Başkanı Eryüksel de anlaşmadan iki tarafın da memnun olduğunu söyledi. Eryüksel, "Biz de bereketini görmeye devam edeceğiz. Verilen desteğin geçen yıl başlayarak bu yıl da devam ediyor olması neticesinde kendileriyle çalışmaktan çok mutlu olduk. İnşallah faydasını karşılıklı olarak göreceğiz. Sporu seven Köfteci Ramiz ailesine teşekkür ediyoruz." dedi.

Köfteci Ramiz, Akhisarspor Belediyespor'un Ana Reklam Sponsoru Oldu

CHA - Spor Haberleri
500
title