Haberler » Ekonomi » Haber

Koçtaş'ın 21'inci Mağazası Göztepe'de Açıldı

Koçtaş'ın Türkiye Çapında 21'inci, İstanbul'da 5'inci Mağazası Göztepe - Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde Hizmete Açıldı. Kartal Mağazasından Sonra Anadolu Yakası'nda Açılan İkinci Koçtaş Mağazası Olan Göztepe - Optimum Outlet Mağazası Toplam 6 Bin Metrekarelik Alana Sahip ve 80 Kişiyi İstihdam Ediyor.

Koçtaş'ın 21'inci Mağazası Göztepe'de Açıldı

Koçtaş'ın Türkiye çapında 21'inci, İstanbul'da 5'inci mağazası Göztepe - Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde hizmete açıldı. Kartal mağazasından sonra Anadolu Yakası'nda açılan ikinci Koçtaş mağazası olan Göztepe - Optimum Outlet mağazası toplam 6 bin metrekarelik alana sahip ve 80 kişiyi istihdam ediyor. Koçtaş'ın Göztepe - Optimum Outlet mağazası ile birlikte toplam satış alanı 110 bin metrekareyi geçti.

Ev geliştirme perakendeciliği sektörü şirketlerinden Koçtaş, büyüme hamlesi çerçevesinde yatırımlarına devam ediyor. 2005 yılından bu yana hızlı mağazalaşma sürecine giren Koçtaş Türkiye'deki 21'inci, İstanbul'daki 5'inci mağazasını Göztepe - Optimum Outlet Alışveriş Merkezi'nde açtı. Yıl içinde Ankara, Trabzon, İstanbul-Eyüp, İzmir Mavişehir-Çiğli ve Konya mağazalarını açan Koçtaş, 2008 için hedeflediği mağaza sayısına ulaştı.

Koçtaş'ın Göztepe - Optimum Outlet mağazasında 80 kişi çalışıyor. 6 bin metrekarelik mağazanın açılmasıyla Koçtaş'ın toplam satış alanı 110 bin metrekareyi aştı. Kartal mağazasından sonra Anadolu Yakası'nda açılan ikinci mağaza olan Göztepe -Optimum Outlet mağazası ile Koçtaş, tüketiciye daha yakın olma yolunda adımlarına devam ediyor.

Evini yenilemek, geliştirmek isteyen herkese en uygun fiyatlarla en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunan Koçtaş, önümüzdeki yıllarda da tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde yeni mağaza açılışlarını planlamış durumda. Koçtaş'ın büyüme ve mağazalaşma koşusu 2009'da da devam edecek. 2009 yılı içinde 7 yeni mağaza açmayı planlayan Koçtaş bu mağazalarla birlikte, satış alanına 40 bin metrekare daha ilave edecek. (CİHAN)