Koçsistem'e, Stevıe Awards "İtibar ve Marka Yönetimi Ödülü"

Koçsistem'e, Stevıe Awards "İtibar ve Marka Yönetimi Ödülü"

KoçSistem, itibar ve marka iletişimine yönelik hayata geçirilen "Art of Communication-İletişim Sanatı" konsepti ile The Stevie International Business Awards'ın, "İtibar ve Marka Yönetimi" dalında Bronz Stevie ödülünü kazandı.

11.11.2012 12:03 | Son Güncelleme: 11.11.2012 12:03
Koçsistem'e, Stevıe Awards

KoçSistem, itibar ve marka iletişimine yönelik hayata geçirilen "Art of Communication-İletişim Sanatı" konsepti ile The Stevie International Business Awards'ın, "İtibar ve Marka Yönetimi" dalında Bronz Stevie ödülünü kazandı.

Yapılan açıklamaya göre, bu yıl dokuzuncusu gerçekleştirilen The Stevie Awards For Women in Business'a, 17 ülkeden bin 200'ün üzerinde başvuru yapıldı.

Başvurular, dünyanın farklı ülkelerinden iş dünyasına yön veren yaklaşık 200 kişilik bir jüri tarafından değerlendirildi.

Özel olarak oluşturulan bir komite tarafından yapılan son değerlendirmenin ardından bu yılın kazananları önceki gün New York'ta düzenlenen ödül töreni ile kamuoyuna duyuruldu.

Teknolojiyi sanat aracılığı ile yalın ve ilgi çekici biçimde anlatabilecek farklı bir iletişim dili oluşturan ve kurumsal itibar çalışmalarının tümünü aynı konsept altında toplayan "Art of Communication-İletişim Sanatı"; yenilikçi iletişim kanallarını da kullanarak şirket itibarına ve marka değerine yapmış olduğu katkılar nedeniyle KoçSistem'e "İtibar ve Marka Yönetimi" dalında ödül getirdi.

Art of Communication-İletişim Sanatı konsepti altında KoçSistem için bir yıl boyunca hayata geçirilen iletişim çalışmaları, şirkete, iş dünyasının en saygın ödülleri arasında sayılan The Stevie International Business Awards'ın, İtibar ve Marka Yönetimi dalında Bronz Stevie ödülünü kazandırdı.

-"KoçSistem, The Stevie Awards İtibar ve Marka Yönetimi ödülünü kazanan ilk ve tek Türk şirketi oldu"-

Koç Bilgi Grubu Kurumsal İletişim Direktörü Banu Aydoğan, ödülü The Stevie Awards'ın Başkanı Michael Gallagher'dan aldı.

Aydoğan, ödüle ilişkin açıklamasında, "Art Of Communication-İletişim Sanatı konseptini geliştirirken çıkış noktamız KoçSistem'in kurumsal mottosu olan

'Gücümüz, Hayal Gücünüz' idi. Hayal etmenin, sanatın en temel yaratıcılık noktası olması ise iletişim dili olarak sanatı tercih etmemize sebep oldu" değerlendirmesini yaptı.

KoçSistem'in ayrıca The Stevie Awards For Women in Business kategorisi

"İtibar ve Marka Yönetimi" dalında ödül kazanan ilk ve tek Türk şirketi olduğunu vurgulayan Aydoğan, "Bu ödül, KoçSistem adına gerçekleştirilen iletişim çalışmalarının başarısını tescil ettiği gibi iletişim alanında Türkiye'de uluslararası otoritelerce takdir gören kalitede ve yaratıcılıkta çalışmalar yapıldığının da en güzel göstergelerinden biri olarak bizleri gururlandırdı" diye konuştu.

Muhabir: İstanbul

Yayıncı: Zekeriya Gülün - İSTANBUL

Kaynak: AA

Abone Ol:
Google'da Takip Et
Paylaş:
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!
title