Kocaman: 'Beşiktaş'ın Golü Temiz Bir Gole Benziyor'

Kocaman: 'Beşiktaş'ın Golü Temiz Bir Gole Benziyor'

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın Son Dakikada Kazandığı, Ancak Hakem Vedat Yüksel Tarafından Geçersiz Sayılan Gol İçin, 'Beşiktaş'ın Golü Temiz Bir Gole Benziyor' Dedi.

Kocaman: 'Beşiktaş'ın Golü Temiz Bir Gole Benziyor'

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın son dakikada kazandığı, ancak hakem Vedat Yüksel tarafından geçersiz sayılan gol için, ''Beşiktaş'ın golü temiz bir gole benziyor'' dedi.

Aykut Kocaman, Beşiktaş karşısına skor beklentisiyle çıkmadıklarını belirterek, '7Amacımız rakibe kolay pozisyon vermemekti ve bu düşünceyle oynadık. İkinci yarıda daha etkili ataklarla gol pozisyonlarına da girdik. Maçın genel ritmi beraberliği gerektiriyordu'' diye konuştu.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise Kayserispor maçının ardından Ankaraspor önünde de 1 puan almalarının kendilerini üzdüğünü vurgulayarak, ''Puan kayıpları canımızı sıkıyor'' diye konuştu.

Sağlam, ligdeki konumları itibariyle bu maçta alınacak 3 puanın kendilerini ligin üst sıralarına daha çok yapıştıracağını ve Avrupa Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde ayrıca moral olacağını kaydederek, şunları söyledi:

''Tribünleri dolduran taraftarlarımızı bu sonuçla mutlu edemedik. Taraftarlarımızı sevindirecek sonuçları Marsilya'da almak istiyoruz.''

Sağlam, bir soruya ise ''Son dakikada gelişen ve hakemin iptal ettiği gol pozisyonu için Ankaraspor kalecisi de maçtan sonra pozisyona 'gol' dedi. Hakemler için çok konuşmadım. Ama olmayan birşeyi varmış gibi göstermelerini de anlamış değilim'' yanıtını verdi.

Kaynak: AA