Kocaelisporspor -Eskişehirspor: 1 - 0

Bank Asya Türkiye 1. Liginde Mücadele Eden Kocaelispor, Bu Hafta Kendi Evinde Yakın Rakibi Eskişehirspor'u 1 -0 Yendi. Körfez Ekibi Aldığı 3 Puanla Puanını 55'e Yükseltti.

Kocaelisporspor -Eskişehirspor: 1  - 0

Bank Asya Türkiye 1. liginde mücadele eden Kocaelispor, bu hafta kendi evinde yakın rakibi Eskişehirspor'u 1-0 yendi. Körfez ekibi aldığı 3 puanla puanını 55'e yükseltti.

Süperlig için mücadele eden Körfez ekibi, bu hafta Sakarya ve Antalya'nın puan kaybetmesi bu maçtan alınan 3 puanın önemi daha da arttı.

Maçı Federasyon Başkanı Hasan Doğan ve Millli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'de izledi. Maçın önemli olması nedeniyle taraftarlar da yoğun ilgi gösterdi.

Kocaelispor'un golünden sonra Eskişehirspor taraftarının olduğu tribünde kavgalar çıktı. Seyirciler önce sahaya koltukları atı sonra kendi aralarında kavga etti.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin devreye girmesi ile taraftarlar sakinleştirildi.

Hakemler: Bünyamin Gezer, Cemal Bingül, Özgür Fatih Kalaycı

Stad: İzmit İsmetpaşa Stadı

Kocaelispor: Kılıç Arslan 7, Muhamet 7, Hakan 6, Hamza 4, Ufuk 5, Özgür 6, Taner 8, Ahmet 4 (Dak. 68 Adem 4), Semavi 5, Serdar 3 (Dak. 74 Can Erdem 4), Serkan 4

Eskişehirspor: Ferhat 5, Serkan 4, Sezgin 6, Ulaş 8, Sergen 6, Doğa 5, Serdar , Coşkun, Ömer, Gökhan (Dk. 46Engin), Ersin

Sarı kartlar: Gökhan (Eskişehirspor), Adem (Kocaelispor)

Goller: Dak. 80 Adem (Kocaelispor)

Kaynak: CHA