Kocaelispor, Birinci Etap Kamp Çalışmasını Tamamladı

Kocaelispor, Kendi Evinde Yaptığı Beş Günlük Kamp Çalışmasını Bitirdi. Körfez Ekibi Bugün Kartepe Spor Köyü'ne Giderek 17 Haziran'a Kadar Kampa Girecek.

Kocaelispor, Birinci Etap Kamp Çalışmasını Tamamladı

Kocaelispor, kendi evinde yaptığı beş günlük kamp çalışmasını bitirdi. Körfez ekibi bugün Kartepe Spor Köyü'ne giderek 17 Haziran'a kadar kampa girecek.

Turkcell Süper Lig'inin yeni takımlarından Kocaelispor, İzmit'te bulunan tesislerinde ilk etap kamp çalışmasını bugün yaptığı antrenmanla bitirdi. Körfez ekibi, bugün Kocaeli'nin kayak merkezinde bulunan Kartepe Spor Köyü'ne geçecek. Yeşil-Siyahlı ekip, 17 Haziran'a kadar burada ikinci etap kamp çalışmasını yapacak. Engin İpekoğlu yönetimindeki kadro daha sonra yeri henüz belli olmayan yurtdışı kampına gidecek. Körfez ekibi bugünkü antrenmanda denemek için Güney Afrika'dan 25 yaşındaki Serge Paesme Djiahou getirdi. Djiahou'nun kalıp kalmayacağına teknik patron İpekoğlu karar verecek.

Öte yanda futbolcular ilk 5 günlük kamp ortamının güzel bir havada tamamlandığını söyledi. Özellikle futbolcular arasında sıcak bir ortamın olduğunu belirten Ufuk, "Buradaki antrenmandan sonra Kartepe'ye gideceğiz. Herşey istediğimiz gibi gidiyor. Umarım ikinci kampta da her şey yolunda gider. Özellikle kuvvetlenme çok önemli, bu yüzden iyice kuvvetlenmemiz lazım. Yeni sezonda yeni bir ligde başarılı olmamız için bu önemli." dedi.

Geçen yıl gösterdiği başarı ile göz dolduran Semavi ise, beş günlük kampın yeni katılan arkadaşların bir birini tanıması açısından çok iyi gittiğini söyledi. Semavi, "Buradaki kamptan sonra Kartepe kampında da biraz daha üstüne koymamız lazım. Geçen yıl gösterdiğim başarıya biraz daha üstüne koymaya çalışacağım. Çünkü süper lig ayrı bir yer. Bunun için bizimde daha iyi olmamız lazım."

Kaynak: CHA