Kocaelispor Başkanı İntihar Etti - Haberler Spor
Haberi Paylaş

Kocaelispor Başkanı İntihar Etti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Spor
Kocaelispor Başkanı İntihar Etti

Kocaelispor Başkanı Muammer Çelik Hala Yoğun Bakımda

Dün Körfez Sanayi Sitesi'ndeki işyerinde aşırı mıktarda ilaç içerek intihara teşebbüs eden ve hastaneye kaldırılan Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik hala yoğun bakım servisinde tutuluyor.

Kocaelispor Kulübü'nün içinde bulunduğu maddi sorunlar nedeniyle zon günler yaşayan, birçok kişiye de kişisel çeklerinden kesip aşırı derecede borçlandığı belirtilen Muammer Çelik'in büyük bir bunalıma girdiği biliniyordu. Dün akşam saatlerinde Körfez Sanayi Sitesi'nde bulunan yurt dışında da iş yapan dekorasyon firmasındaki odasında kendisinden geçmiş halde bulunan Çelik, Seka Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak midesi yıkandı. Aşırı miktarda ilaç aldığı için daha sonra yoğun bakın servisine alınan Muammer Çelik geceyi de burada geçirdi.

Doktorlar, Muammer Çelik'in içtiği ilaçların yan etkileri olabileceğini, bu nedenle birkaç gün daha hastanede tutulacağını bildirdiler.

KOCAELİ/ DHA

Demirören Haber Ajansı - Spor Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title