Kocaeli - İzmit'te Çocuk İstismarı Protesto Edildi

Kocaeli - İzmit'te Çocuk İstismarı Protesto Edildi

İzmit'te çocuk istismarı protesto edildiİZMİT'te, Kocaelispor taraftar oluşumu Hodri Meydan grubu üyeleri son günlerde artan çocuk istismarlarına tepki gösterdi.

İzmit'te çocuk istismarı protesto edildi

İZMİT'te, Kocaelispor taraftar oluşumu Hodri Meydan grubu üyeleri son günlerde artan çocuk istismarlarına tepki gösterdi.

Kocaelispor taraftar grubu Hodri Meydan'ın çağrısı üzerine Kent Meydanı'nda bir araya gelindi. Kent meydanından yürüyüşe başlayan grup 'Çocuk istismarcılarına idam istiyoruz', 'Çocuklar yaşasın, sapıklar ölsün' yazılı pankartlarla Fethiye Caddesi'ne kadar yürüdü. Yürüyüşün ardından basın açıklaması yapan Hodri Meydan taraftar lideri Enver Güler, 'Bugün Leyla ve Eylül için buradayız. Bunları yapanları lanetliyoruz. Bu yaşananlar gösteriyor ki toplumda büyük sağlık sorunları olan şerefsizler var. Şimdi ise iş birliği yapma zamanıdır. Özellikle ailelere sesleniyorum. Erkek çocuklarına küçük yaştan, ergenlik çağından itibaren cinsel yaşam eğitimi verilmelidir. Bu eğitim verilmelidir ki ilerleyen zamanlar sorunlu biri olmasın. Çocuklarımıza dokunmayın. Akıttığınız her damla gözyaşın hesabı sorulacaktır. Bu ülkede iyi niyetli insanlar olduğu kadar böyle şerefsizlerde var. Bu namussuzlar kundaktaki bebeğe bile duygusal olarak bakacak kadar şerefsizdirler. Kundaktaki bebeğe bile duygusal olarak bakanı beslemeyeceksin. Onun gözünü oyacaksın. Bu şerefsizlerin bizim ülkemizde yaşamaya hakkı yok. Bunları alıp vincin tepesinde sallandıracaksın. Bunları beslemeyeceğiz bunların yaşamaya hakkı yok. İdam istiyoruz' dedi.

Basın açıklamasının ardından grup olaysız dağıldı.

Kaynak: DHA