Kocaeli Foto Gölcük Te Kaza 3 Ölü
Haberler » Güncel » Haber

Kocaeli Foto Gölcük Te Kaza 3 Ölü

Alkollü Olduğu İleri Sürülen Gencin Kullandığı Otomobil Takla Atarak 7 Araca Çarptı

Kocaeli Foto Gölcük Te Kaza 3 Ölü

Alkollü olduğu ileri sürülen gencin kullandığı otomobil takla atarak 7 araca çarptı

gencin kullandığı öne sürülen araçın Kocaeli'nin Gölcük İlçesi'ne bağlı Değirmendere semtinde gece yarısı meydana gelen trafik kazasında, kasise hızlı girince sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil takla atarak yol kenarında parketmiş 7 araca çarparak durdu. Kaza sırasında ikisi araçtan fırlayarak, biri ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken 3 kişi hayatını kaybetti. Alkollü olduğu ileri sürülen sürücü ile diğer bir genç de yaralandı.

Kaza saat 01.00 sıralarında Değirmendere'nin Atatürk Caddesi Caddesi'nde meydana geldi. 20 yaşındaki Aytaç Ateş'in kullandığı ve içinde kendisiyle birlikte 5 kişinin bulunduğu 41 E 7734 plakalı otomobil, Yukarı Değirmendere mevkiinden dönerken araç yol üzerindeki kasise çok hızlı girdi. Görgü tanıklarının ifadesine göre kasise hızlı girince havalanan otomobil sürücünün de direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu takla atmaya başladı. Otomlobil yol kenarında parketmiş, 41 E 4750, 41 LA 226, 41 NT 191, 41 H 6969, 41 NH 855, 41 E 2287, 41 EV 900 plakalı otomobillere de çarptıktan sonra durabildi.

Akılalmaz kaza sırasında otomobilin camlarından dışarı fırlayan 20 yaşındaki Bilgehan Çıldır ve 39 yaşındaki teyzesi Bilgehan Çıldır birbirlerine yaklaşık 25 metre mesafede olay yerinde can verdiler. Kaza yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılmak istenen ağır yaralı 20 yaşındaki Baha Bartu Ergun da hastanaya yetiştirilemeden yolda hayatını kaybetti.

Kazada alkollü olduğu belirlenen otomobil sürücüsü 20 yaşındaki Aytaç Ateş ile 19 yaşındaki Aytaç Dökümcü Gölcük Devlet hastanesi'nde tedavi altına alındı.