Kocaeli'den Kısa Kısa

Kocaeli'den Kısa Kısa

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde down sendromlu gençlere asker kınası yakıldı.

Kocaeli'den Kısa Kısa

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde down sendromlu gençlere asker kınası yakıldı.

Gölcük Down Sendromlular Derneği tarafından bir kafede düzenlenen törene, aileleriyle gelen down sendromlu gençlere kına yakıldı.

Törende, Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından dua yapıldı.

Emekli Uzman Çavuşlar Derneğince (EMUZDER) etkinliğe katılım sağlayan down sendromlulara Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye edildi.

"Karamürsel Bey'in Hayatı" sahnelendi

Karamürsel'de "Karamürsel Bey'in Hayatı" adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Karamürsel Hikmet Özbağçı İlkokulu gösteri salonunda sahnelenen oyunda, Mürsel Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri sahne aldı.

Tiyatro gösterisini, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

S.S. 127 No'lu Kooperatifi Başkanlığına Eryürek seçildi

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde S.S. 127 No'lu Karamürsel İlçe Çevre Köyleri Taşıma Kooperatifi Olağan Kongresi'nde Tarık Eryürek yeniden başkanlığa seçildi.

İlçedeki bir restoranda yapılan kongreye, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, MHP İlçe Başkanı Çetin Öksüz, Karamürsel Ziraat Odası Başkanı Memduh Birinci, ilçedeki kooperatif başkanları ve kooperatif üyeleri katıldı.

Yapılan seçimlerde, 13 üyenin de oyunu alan Tarık Eryürek, tekrar başkanlığa seçildi.

Belediye Başkanı Yıldırım, burada yaptığı konuşmada, huzurlu ve mutlu bir şekilde gerçekleştirilen kongreden dolayı memnun olduğunu belirterek, koordineli çalışarak tüm kente örnek bir davranış sergilendiğini kaydetti.

Eryürek de kongreye katılanlara teşekkür etti.

Kaynak: AA