Kontrolden Çıkan TIR, Apartman Dairesine Girdi: 1 Ölü

Kontrolden Çıkan TIR, Apartman Dairesine Girdi: 1 Ölü

Kocaeli'de kontrolden çıkan TIR, bir iş yerinin korkuluklarına çarptıktan sonra apartman dairesine daldı. Evde bulunanlar kazada yara almazken, TIR sürücüsü hayatını kaybetti.

Koaceli'nin Karamürsel ilçesinde seyir halindeyken bir iş yerinin korkuluklarına çaptıktan sonra apartman dairesine girerek durabilen TIR'ın şoförü hayatını kaybetti.

BİLİNMEYEN NEDENLE KONTROLDEN ÇIKTI

D130 Karayolu Ereğli Mahallesi Kumyalı Caddesi'nde 38 yaşındaki Adem Özdoğan yönetimindeki TIR, henüz bilinmeyen nedenle kontrolden çıktı.

Akaryakıt istasonuna ait demirlerini aşarak, yol kenarında kot farkı bulunan 5 katlı binanın 3'üncü katının salonu ile yatak odasına girdi.

SÜRÜCÜ OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Gürültüyü duyan apartman sakinleri, kazayı görünce durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Evin duvarı ve şoför mahali arasında sıkışan sürücü Özdoğan, olay yerinde hayatını kaybetti.

İtfaiye ekiplerinin çalışması sonucu araçtan çıkartılan Özdoğan'ın cesedi, Karamürsel Devlet Hastesi Morguna kaldırıdıldı.


SÜRÜCÜNÜN YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Kazada, evde bulunanlardan ölen ya da yaralanan olmadı. Bu arada olay yerine gelen Özdoğan'ın arkadaşları sinir krizi geçirdi. Özdoğan'ın Gölcük ilçesinden Bursa'ya bir fabrikaya palet almaya gittiği öğrenildi.