Kocaeli 2 Kardeşi Bıçaklayarak Öldürdü-Hd

Kocaeli 2 Kardeşi Bıçaklayarak Öldürdü-Hd

2 kardeşi bıçaklayarak öldürdüKOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, 2 kardeş, tartıştıkları akrabaları tarafından evlerinin önünde bıçaklanarak öldürüldü.

2 kardeşi bıçaklayarak öldürdü

KOCAELİ'nin Darıca ilçesinde, 2 kardeş, tartıştıkları akrabaları tarafından evlerinin önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Olay saat 17.30 sıralarında, Darıca Sırasöğütler Mahallesi 1537 Sokak'ta meydana geldi. 3 katlı binada oturan Gebze Belediyesi'nde temizlik işçisi olarak çalıştığı öğrenilen 44 yaşındaki Erdal Karadaş ve İstanbul'da pastacılık yaptığı belirtilen kardeşi 34 yaşındaki Ruşen Karadaş ile 43 yaşındaki Hüseyin Karadaş arasında evlerinin bahçesinde bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlerine hakim olamayan Hüseyin Karadaş bıçağını çıkartarak 2 kardeşe saldırdı. Vücutlarının çeşitli yerlerinden bıçak darbesi alan Erdal Karadaş olay yerinde, kardeşi Ruşen Karadaş ise kaldırıldığı özel bir hastanede tüm çabalara rağmen kurtarılmayarak hayatını kaybetti.

Kavgada hayatını kaybeden kardeşlerden Ruşen Karadaş'ın eşinin dayısı olduğu ileri sürülen cinayet zanlısı Hüseyin Karadaş olay yerinden kaçtı. Daha önce işlediği bir cinayet nedeniyle 10 yıl cezaevinde yattığı öğrenilen Hüseyin Karadaş'ın yakalanması için çalışma başlatıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: DHA