KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Ankara'daki Bombalı Saldırıyı Kınadı

KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Ankara'daki Bombalı Saldırıyı Kınadı

18.02.2016 12:04 | Son Güncelleme: 18.02.2016 12:04
KKTC Cumhurbaşkanı Akıncı, Ankara'daki Bombalı Saldırıyı Kınadı

LEFKOŞA (İHA) – KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, dün Ankara’da yaşanan ve 28 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıyı kınadı.

LEFKOŞA (İHA) – KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, dün Ankara'da yaşanan ve 28 kişinin hayatını kaybettiği bombalı saldırıyı kınadı.

KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı yayımladığı mesajda şunları kaydetti:

"Ankara'da 28 yaşamın yitirildiği terör olayını kınıyorum. Kıbrıs Türk halkı adına, hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun."

SİBER: "YAŞANAN İNSANLIK DIŞI SALDIRI NEDENİYLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ'NİN ACISINI PAYLAŞIYORUZ"

KKTC Cumhuriyet Meclisi Başkanı Sibel Siber de Ankara'da dün akşam yaşanan terör saldırısını KKTC Cumhuriyet Meclisi olarak şiddetle kınadıklarını bildirdi. Siber, Cumhuriyet Meclisi adına yayımladığı mesajda, Ankara'da dün akşam yaşanan terör saldırısından derin üzüntü duyduklarını belirtti. Siber mesajında, "Yaşanan insanlık dışı saldırı nedeniyle Türkiye Cumhuriyeti'nin acısını paylaşıyor, KKTC halkı adına taziye dileklerimizi iletiyoruz. Bu insanlık dışı saldırıda hayatını kaybedenleri rahmetle anarken, ailelerine ve yakınlarına sabırlar, yaralılara acil şifalar dileriz. Terör olaylarını bir kez daha KKTC Cumhuriyet Meclisi olarak şiddetle kınıyoruz" ifadelerini kulandı. - LEFKOŞA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title