KKTC Başbakanı İrsen Küçük Turizm Politikalarını Türk Basınına Açıklayacak

KKTC Başbakanı İrsen Küçük Turizm Politikalarını Türk Basınına Açıklayacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük Kıbrıslı bakanlardan oluşan heyetle 28 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek kahvaltılı basın toplantısında KKTC'nin turizm politikalarını anlatacak

KKTC Başbakanı İrsen Küçük Turizm Politikalarını Türk Basınına Açıklayacak

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük, İçişleri Bakanı ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner ile Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel, 27-29 Mayıs 2011 tarihleri arasında düzenlenecek "Kuzey Kıbrıs Tanıtım Günleri" için İstanbul'a geliyor. Taksim, Bakırköy ve Kadıköy meydanlarında düzenlenecek Kıbrıs günlerinin Taksim'deki etkinliklerine Beyoğlu Belediyesi destek verecek.

KKTC'li Bakanlar Basın Toplantısına Katılacak

2011 yılının Türkiye'de "Kıbrıs Yılı" ilan edilmesi münasebetiyle düzenlenecek günler kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük 28 Mayıs Cumartesi günü saat 10.30'da bir basın toplantısı düzenleyecek. Taksim Ceylan İntercontinental Otel'de düzenlenecek kahvaltılı basın toplantısında Küçük, İstanbul'un üç önemli meydanında düzenlenecek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin turizm politikalarını paylaşacak. Üstel'e beraberindeki bakanlar eşlik edecek. Kıbrıslı Türk sanatçılarından Babutsa Müzik Grubu, Hüseyin Altan Müzik Grubu S.O.S Müzik Grubu, ve Gitar Sanatçısı Kemal Belevi de basın toplantısında İstanbul'da düzenlenecek etkinlik hakkında bilgi verecek.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Başbakanı İrsen Küçük'ün yanı sıra, KKTC İçişleri Bakanı ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner ile Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel'in turizm politikalarını anlatacağı kahvaltılı basın toplantısında siz değerli basın mensuplarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Kaynak: Bültenler