Kızları Tarafından Acımasızca Dövülen Anne Konuştu: İddialar Bütünüyle Yalan

Kızları Tarafından Acımasızca Dövülen Anne Konuştu: İddialar Bütünüyle Yalan

Kızları tarafından acımasızca dövüldüğü anların videosu ortaya çıkan 72 yaşındaki anne, Serap Ezgü'nün programına bağlanıp görüntülerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Serap Ezgü'nün programında kızları tarafından darp edildiği anların videosu ortaya çıkan 72 yaşındaki kadın, görüntülerin yalan olduğunu söyledi.

ANNESİNİN GÖRÜNTÜLERİYLE SERAP EZGÜ'YE BAŞVURDU

Serap Ezgü'nün TV8 ekranlarında yayınlanan programı Gerçeğin Peşinde'de yayınlanan görüntüler tüm Türkiye'yi ayağa kaldırdı.

Kardeşlerinin 72 yaşındaki annesi Durkadın Sarı'ya işence ettiği anların videosunu kaydeden Dilek Sarı, elindeki görüntülerle Serap Ezgü'ye koştu. Annesinin kardeşleri tarafından kaçırıldığını söyleyen Dilek Sarı, Ezgü'den annesinin bulunmasını istedi.

İDDİALARI REDDETTİ

Görüntülerin büyük tepki toplaması üzerine yayına sürpriz bir isim bağlandı. Kızları tarafından bariz şekilde işkenceye maruz kalan 72 yaşındaki yaşlı kadın dayak iddialarını reddetti.

"İDDİALARIN BÜTÜNÜ YALAN"

Yaşlı kadın şunları söyledi:

Şimdi o gördüğünüz videolardaki gibi bir şey değil. Her ailede olduğu gibi. Hiç görüldüğü gibi değil.

Ben aklı başında 72 yaşında Osmanlı kadınıyım. Bütünü yalan. Bunları kaldır. Ben net ve az konuşcam, bir daha bunlar yayınlanmasın. İtme kakma yok! Ben onlara kızdım, hakarette bulundum.

Ben bu görüntülerin Türkiye önünde konuşulmasını istemiyorum.