Kızını Arabasının Bagajına Bindiren Demet Akalın "Uğraşamam, İki Adım Gideceğiz" Dedi

Kızını Arabasının Bagajına Bindiren Demet Akalın "Uğraşamam, İki Adım Gideceğiz" Dedi

Kızı Hira'yı cipinin bagajına bindiren Demet Akalın, gazetecileri görünce "Aman bu fotoğrafı vermeyin. Şimdi uğraşamam, iki adım gideceğiz zaten" diyerek kendisini savundu.

Demet Akalın, önceki gün kızı Hira ile Gölköy'de oyuncak ve deniz eşyaları satan bir mağazada görüntülendi. Mağaza çıkışı kızını bagaya bindiren Akalın, "Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar... Şimdi uğraşamam" dedi.

"ŞİMDİ UĞRAŞAMAM"

Kızına deniz yatağı ve oyuncak alacağını söyleyen ünlü şarkıcı, mağazada yaklaşık yarım saat kaldı. Daha sonra kızı ve bakıcısıyla arabasının yanına giden Akalın, Hira'nın ön koltuğa binme isteğini geri çevirdi. Kızını, tüm ısrarına rağmen ön koltuğa oturtmayan ünlü şarkıcı, ilginç bir hamle yaparak Hira'yı bagaja bindirdi. Eşyalarla birlikte kızını bagaja yerleştiren Akalın, gazetecilere "Aman bu fotoğrafı vermeyin! Sonra neler yazıyorlar... Şimdi uğraşamam, iki adım gideceğiz zaten" dedi.

"BEN BİR ÇOCUKLA BAŞA ÇIKAMIYORUM"

Çocuklarla uğraşmanın zor olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, "Bana bir çocuk daha yap diyorlar, ben biriyle bile uğraşamıyorum" diye konuştu.