Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük - 14.02.2018
Kızılcabölükspor-Büyükçekmece Tepecikspor: 1-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Şahin Berker (xx), Taner ilker Gümrükçüoğlu (xx), Zafer Gayretli (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Cihan (xxx) - Kaan (xx), Mustafa Altun (xxx), Ramazan (xxx), Melih (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 07.02.2018
Osmaniyespor Kulübü Başkanı Baştuğ: "Bahaddin Güneş'e Olan Güvenimiz Tamdır"
Osmaniyespor FK'nın deplasmanda Kızılcabölük takımına 5-0 yenilmesinin ardından 7 Ocak Taraftarlar Derneği ve Osmaniye 80 Taraftarlar Derneği ortak açıklama yaparak Teknik Direktör Bahaddin Güneş ile Futbol Şube Sorumlusu Bülent Çenet'in istifasını istemişti.
Kızılcabölük - 04.02.2018
Kızılcabölükspor - Osmaniyespor: 5-0
STAT: Kızılcabölük İlçeHAKEMLER: Volkan Şeker (xx), Metin Cebeci (xx), Emre Dursun (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Cihan (xx) - Alper (xx), Kaan (xxx), Ramazan (xx), Tayfun Sabri (xx), İlyas (xx) (Dk. 46 Anıl xx), Taygun (xx), Mustafa Altun (xxx) (Dk. 85 Ali Helvacı), Gökhan (xx), Samet (xx), Melih (xxx) (Dk.
Kızılcabölük - 02.02.2018
Güntürkün: "Puan Kaybına Tahammülümüz Yok"
TFF 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Osmaniyespor FK, ligin 20. haftasında Kızılcabölük takımına konuk olacak.
Kızılcabölük - 02.02.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.00 Bursaspor-Beşiktaş (Bursa Büyükşehir Belediye) Yarın: 13.30 Kardemir Karabükspor-Aytemiz Alanyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.00 Antalyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Antalya) 19.00 Fenerbahçe-Gençlerbirliği (Ülker) 4 Şubat Pazar: 13.30 Osmanlıspor-Kayserispor (Osmanlı) 13.30 Kasımpaşa-Teleset Mobilya Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye) 19.00 Demir Grup Sivasspor-Galatasaray (Yeni 4 Eylül) 5 Şubat Pazartesi: 20.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park) Spor Toto 1. Lig Bugün: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs) Yarın: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Çaykur Rizespor (Erzurum Kazım Karabekir) 13.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediyesi) 15.30 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep) 4 Şubat Pazar: 13.00 MKE Ankaragücü-Elazığspor (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Adana Demirspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Denizlispor-Eskişehirspor (Denizli Atatürk) 18.00 Akın Çorap Giresunspor-İstanbulspor (Giresun Atatürk) 5 Şubat Pazartesi: 18.00 Altınordu-Balıkesirspor Baltok (Bornova) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 İnegölspor-Menemen Belediyespor (İnegöl İlçe) 13.30 Sarıyer-Etimesgut Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 Keçiörengücü-Tokatspor (Ankara Aktepe) 4 Şubat Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Tuzlaspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.30 Hatayspor-Bucaspor (Antakya Atatürk) 13.30 Kocaeli Birlikspor-Eyüpspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 13.30 Kastamonuspor 1966-Mersin İdmanyurdu (Gazi) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Afjet Afyonspor-Sivas Belediyespor (Zafer) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Hacettepe-Sakaryaspor (Ankara 19 Mayıs) 13.30 Pendikspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Pendik) 13.30 Karşıyaka-Bandırmaspor (İzmir Atatürk) 4 Şubat Pazar: 13.00 Kahramanmaraşspor-Ottocool Karagümrük (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.00 Gümüşhanespor-Fethiyespor (Gümüşhane Yenişehir) 13.00 Şanlıurfaspor-Altay (Şanlıurfa GAP) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Konya Anadolu Selçukspor (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 BUGSAŞ Spor-Silivrispor (Ankara OSTİM) 13.30 Nazilli Belediyespor-Niğde Belediyespor (Nazilli İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Halide Edip Adıvarspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Vefa) 13.30 Çatalcaspor-Yomraspor (Ziya Altınoğlu) 4 Şubat Pazar: 13.30 Erbaaspor-Ofspor (Erbaa İlçe) 13.30 Batman Petrolspor-Kemerspor 2003 (Batman 16 Mayıs) 13.30 Bergama Belediyespor-Düzcespor (Bergama 14 Eylül) 13.30 Kozan Belediyespor-Erzin Belediyespor (İsmet Atlı) 13.30 Bayrampaşa-12 Bingölspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Bayburt Grup Özel İdare-Çanakkale Dardanel (Bayburt Genç Osman) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Orhangazi Belediyespor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 2. Grup 4 Şubat Pazar: 13.00 Yeni Orduspor-Diyarbekirspor (Ordu 19 Eylül) 13.00 Anagold 24 Erzincanspor-Turgutluspor (Erzincan 13 Şubat) 13.00 Pazarspor-Erokspor (Pazar İlçe) 13.30 Kayseri Erciyesspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 13.30 Ergene Velimeşespor-Gölcükspor (General Basri Saran) 13.30 Anadolu Bağcılarspor-1461 Trabzon (Bağcılar Mahmutbey) 13.30 Muğlaspor-Tire 1922 (Muğla Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Darıca Gençlerbirliği (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Yeşil Bursa-Kırıkhanspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 3. Grup Yarın: 13.00 Arsinspor-Aydınspor 1923 (Arsin İlçe) 13.30 Kocaelispor-Tekirdağspor (İzmit İsmetpaşa) 13.30 Payasspor-UTAŞ Uşakspor (Payas İlçe) 4 Şubat Pazar: 13.00 Elaziz Belediyespor-Ankara Adliyespor (Elazığ Atatürk) 13.00 Cizrespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Cizre İlçe) 13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Karacabey Birlikspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Kızılcabölükspor-Osmaniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 28.01.2018
Kızılcabölükspor - Baysal İnşaat Düzyurtspor: 3-3
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Barkın Kara (xx), Ali Kılıç (xx), Tuncay Ercan (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Cihan (xx) - Sedat (xx), Fevzican (x) (Dk. 34 Serkan), Ramazan (xx), Tayfun (xx), İlyas (xx), Burak (xx), Ali Helvacı (x) (Dk. 37 Anıl xx), Mustafa (xxxx), Gökhan (xxx) (Dk.
Kızılcabölük - 26.01.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Gençlerbirliği-Atiker Konyaspor (Ankara 19 Mayıs) 20.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Vodafone Park) Yarın: 13.30 Aytemiz Alanyaspor-Bursaspor (Bahçeşehir Okulları) 16.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova) 19.00 Galatasaray-Osmanlıspor (Türk Telekom) 28 Ocak Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Demir Grup Sivasspor (Yeni Malatya) 16.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Antalyaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 29 Ocak Pazartesi: 20.00 Medipol Başakşehir-Kardemir Karabükspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Balıkesirspor Baltok-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Balıkesir Atatürk) Yarın: 13.00 Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Atatürk) 15.30 MKE Ankaragücü-Altınordu (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Samsunspor-Grandmedical Manisaspor (Samsun 19 Mayıs) 28 Ocak Pazar: 13.00 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk) 13.00 Çaykur Rizespor-Adana Demirspor (Çaykur Didi) 15.30 Adanaspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Gaziantepspor-Gazişehir Gaziantep (Gaziantep) 29 Ocak Pazartesi: 18.00 İstanbulspor-Denizlispor (Atatürk Olimpiyat) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-İnegölspor (Bodrum İlçe) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Kocaeli Birlikspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 13.30 Bucaspor-Eyüpspor (Yeni Buca) 13.30 Tuzlaspor-Sancaktepe Belediyespor (Tuzla Belediye) 28 Ocak Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.30 Menemen Belediyespor-Sarıyer (Menemen İlçe) 13.30 Tokatspor-Kastamonuspor 1966 (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Mersin İdmanyurdu-Afjet Afyonspor (Mersin) 13.30 Hatayspor-Keçiörengücü (Antakya Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Silivrispor-Karşıyaka (Silivri) 28 Ocak Pazar: 13.30 Niğde Belediyespor-Bandırmaspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Fethiyespor-Pendikspor (Fethiye İlçe) 13.30 Nazilli Belediyespor-Şanlıurfaspor (Nazilli İlçe) 13.30 Altay-Kahramanmaraşspor (İzmir Atatürk) 13.30 Ottocool Karagümrük-Zonguldak Kömürspor (Vefa) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Gümüşhanespor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) 13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Hacettepe (Kırklareli Atatürk) 16.00 Sakaryaspor-BUGSAŞ Spor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Yomraspor-Batman Petrolspor (Yomra İlçe) 13.30 Bayrampaşa-Çatalcaspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 28 Ocak Pazar: 13.30 Çanakkale Dardanel-Halide Edip Adıvarspor (Çanakkale 18 Mart) 13.30 Kemerspor 2003-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel) 13.30 Orhangazi Belediyespor-Kozan Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 13.30 Düzcespor-Bayburt Grup Özel İdare (Düzce 18 Temmuz) 13.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Erbaaspor (Aktepe) 13.30 12 Bingölspor-Ofspor (Bingöl) 13.30 Erzin Belediyespor-Bergama Belediyespor (Erzin İlçe) 2. Grup Yarın: 13.00 1461 Trabzon-Yeşil Bursa (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Gölcükspor-Muğlaspor (Gölcük) 28 Ocak Pazar: 13.00 Diyarbekirspor-Anagold 24 Erzincanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kırıkhanspor (Van Atatürk) 13.30 Tire 1922-Yeni Orduspor (Tire 4 Eylül) 13.30 Kayseri Erciyesspor-Ankara Demirspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 13.30 Turgutluspor-Anadolu Bağcılarspor (Turgutlu 7 Eylül) 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Pazarspor (Darıca İlçe) 13.30 Erokspor-Ergene Velimeşespor (Atatürk Olimpiyat) 3. Grup Yarın: 13.30 Karacabey Birlikspor-Cizrespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 13.30 Ankara Adliyespor-Çorum Belediyespor (Ankara OSTİM) 28 Ocak Pazar: 13.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Arsinspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Osmaniyespor-Aydınspor 1923 (Osmaniye 7 Ocak) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Payasspor (Sultanbeyli Gölet) 13.30 Kızılcabölükspor-Baysal İnşaat Düzyurtspor (Kızılcabölük) 13.
Kızılcabölük - 22.01.2018
Ekonomi Bakanı Zeybekci Denizli'de
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, kalp krizi nedeniyle vefat eden eski MHP Denizli İl Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri'nin cenazesine katıldı. Mehmetçik Mahallesi'ndeki evinde dün kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Yeniçeri'nin cenazesi, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morgundan alınarak Tavas ilçesi Kızılcabölük Mahallesi'ndeki baba evine getirildi.
Kızılcabölük - 21.01.2018
MHP Denizli İl Eski Başkanı Yaşamını Yitirdi
Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle bir süre önce tedavi gören evli ve 4 çocuk babası Fevzi Yeniçeri, sabah saatlerinde, evinde aniden fenalaştıktan sonra yaşamını yitirdi. MHP Denizli İl Başkanlığı görevini 2011- 2014 yıllarında yürüten Yeniçeri'nin ölümü; ailesini, yakınlarını, dostlarını ve sevenlerini yasa boğdu. Fevzi Yeniçeri'nin cenazesinin, yarın Tavas'ın kırsal Kızılcabölük Mahallesi'ndeki Çarşı Camii'nde öğle vakti kılınacak namazın ardından Kızılcabölük Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi.
Kızılcabölük - 10.12.2017
Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Muhammet Ali Metoğlu (xx), Ertan Başdağ (xx), Akın Karabacak (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx) - Alper Kadir (xx), Ramazan (xx), Kaan (xx) (Dk. 89 Fevzi Can), Tayfun Sabri (xx), Taygun (xx), Burak (xx), Özer (x) (Dk. 73 Samet xx), Ali Helvacı (x) (Dk.
Kızılcabölük - 08.12.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: - Süper Lig Bugün: 20.00 Bursaspor-Fenerbahçe (Bursa Büyükşehir Belediye) Yarın: 14.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Göztepe (Yeni Malatya) 16.30 Antalyaspor-Gençlerbirliği (Antalya) 19.30 Galatasaray-Teleset Mobilya Akhisarspor (Türk Telekom) 10 Aralık Pazar: 14.00 Osmanlıspor-Aytemiz Alanyaspor (Osmanlı) 16.30 Demir Grup Sivasspor-Medipol Başakşehir (Yeni 4 Eylül) 19.30 Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 11 Aralık Pazartesi: 20.00 Atiker Konyaspor-Kardemir Karabükspor (Konya Büyükşehir Belediye) - TFF 1. Lig Bugün: 18.00 İstanbulspor-Boluspor (Atatürk Olimpiyat) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Balıkesirspor Baltok (Ümraniye Belediye) 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Adana Demirspor (Kazım Karabekir) 15.30 Gazişehir Gaziantep-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 15.30 Adanaspor-Elazığspor (5 Ocak Fatih Terim) 10 Aralık Pazar: 13.00 Denizlispor-Samsunspor (Denizli Atatürk) 15.30 Grandmedical Manisaspor-Altınordu (Manisa 19 Mayıs) 18.00 Akın Çorap Giresunspor-Çaykur Rizespor (Giresun Atatürk) 11 Aralık Pazartesi: 18.00 Eskişehirspor-Gaziantepspor (Yeni Eskişehir) - TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.00 Sivas Belediyespor-Sarıyer (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.30 Keçiörengücü-Afjet Afyonspor (Ankara Aktepe) 10 Aralık Pazar: 13.30 Menemen Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Menemen Tahir Şahin) 13.30 Bodrum Belediyespor-Eyüpspor (Bodrum İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Kocaeli Birlikspor (Tuzla Belediye) 13.30 Tokatspor-Sancaktepe Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Bucaspor-Kastamonuspor 1966 (Yeni Buca) 13.30 Mersin İdmanyurdu-İnegölspor (Mersin) 13.30 Hatayspor-Amed Sportif Faaliyetler (Antakya Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Altay-Pendikspor (İzmir Atatürk) 13.30 Ottocool Karagümrük-Hacettepe (Vefa) 10 Aralık Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Zonguldak Kömürspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Sakaryaspor-Silivrispor (Yeni Sakarya Atatürk) 13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Bandırmaspor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-BUGSAŞ Spor (Büyükşehir Belediye Atatürk) 13.30 Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor (Nazilli İlçe) 13.30 Niğde Belediyespor-Kipaş Kahramanmaraşspor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Fethiyespor-Karşıyaka (Fethiye İlçe) - TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Orhangazi Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Yalova Atatürk) 13.30 Bayrampaşa-Kozan Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 10 Aralık Pazar: 13.00 Yomraspor-Bergama Belediyespor (Yomra İlçe) 13.00 12 Bingölspor-Batman Petrolspor (Bingöl Şehir) 13.30 Çatalcaspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 13.30 Çanakkale Dardanel-Yeni Altındağ Belediyespor (Çanakkale 18 Mart) 13.30 Düzcespor-Ofspor (Düzce 18 Temmuz) 13.30 Erzin Belediyespor-Erbaaspor (Erzin İlçe) 13.30 Kemerspor 2003-Bayburt Grup Özel İdare (Dr. Fehmi Öncel) 2. Grup Yarın: 13.30 Gölcükspor-Anadolu Bağcılarspor (Gölcük) 10 Aralık Pazar: 13.00 Diyarbekirspor-Kırıkhanspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Van Atatürk) 13.30 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Turgutluspor-1461 Trabzon (Turgutlu 7 Eylül) 13.30 Tire 1922-Yeşil Bursa (Tire 4 Eylül) 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Yeni Orduspor (Darıca İlçe) 13.30 Erokspor-Anagold 24 Erzincanspor (Atatürk Olimpiyat) 13.30 Kayseri Erciyesspor-Muğlaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 3. Grup Yarın: 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Kocaelispor (Avcılar Atatürk) 10 Aralık Pazar: 13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Elaziz Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Tekirdağspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Namık Kemal) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Aydınspor 1923 (Uşak 1 Eylül) 13.30 Ankara Adliyespor-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM) 13.30 Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 03.12.2017
Payasspor-Kızılcabölükspor: 1-1
STAT: Payas ilçe StadıHAKEMLER: Hasan Kaçar (xx), Fatih Pazı (xx), Şefik Öner (xx)PAYAS: Ahmet(xx)- Cuma (xx), İhsan (xx), Aykut (xxx), Ömer (xx),(Dk 88 Gökhan Öztürk xx), Sezer (xx), (Dk 54 Gökhan Çırak xx) Tevfik (xx), Necmi (xx), Gökhan Aydaş (xx), Baran (xx), (Dk 74 Deniz xx), Murat...
Kızılcabölük - 24.11.2017
Truva" Filminin Kostümleri Başkent'te Sergileniyor
Denizli’de bulunan Tekstil Müzesi’nde sergilenen “Truva” filminin kostümleri Ankara’da Kızılcabölük Günleri’nde sergilendi.
Kızılcabölük - 24.11.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı) Yarın: 14.00 Göztepe-Teleset Mobilya Akhisarspor (Bornova) 16.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Beşiktaş (Yeni Malatya) 19.30 Galatasaray-Aytemiz Alanyaspor (Türk Telekom) 26 Kasım Pazar: 14.00 Demir Grup Sivasspor-Trabzonspor (Yeni 4 Eylül) 14.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 16.30 Kasımpaşa-Atiker Konyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.30 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya) 27 Kasım Pazartesi: 20.00 Kayserispor-Medipol Başakşehir (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Adana Demirspor (Manisa 19 Mayıs) Yarın: 13.00 İstanbulspor-Samsunspor (Atatürk Olimpiyat) 13.00 Adanaspor-Gaziantepspor (5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk) 15.30 Akın Çorap Giresunspor-MKE Ankaragücü (Giresun Atatürk) 26 Kasım Pazar: 13.00 Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediye) 15.30 Eskişehirspor-Çaykur Rizespor (Yeni Eskişehir) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gaziantep) 27 Kasım Pazartesi: 18.00 Denizlispor-Balıkesirspor Baltok (Denizli Atatürk) ? TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.00 Sivas Belediyespor-Eyüpspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu) 13.30 Hatayspor-İnegölspor (Antakya Atatürk) 13.30 Tuzlaspor-Etimesgut Belediyespor (Tuzla Belediye) 26 Kasım Pazar: 13.30 Kastamonuspor 1966-Amed Sportif Faaliyetler (Gazi) 13.30 Keçiörengücü-Sancaktepe Belediyespor (Ankara Aktepe) 13.30 Afjet Afyonspor-Bucaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Menemen Belediyespor (Bodrum İlçe) 13.30 Mersin İdmanyurdu-Kocaeli Birlikspor (Mersin) 13.30 Tokatspor-Sarıyer (Tokat Gaziosmanpaşa) Beyaz Grup 26 Kasım Pazar: 13.00 Kipaş Kahramanmaraşspor-Gümüşhanespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.00 Şanlıurfaspor-Pendikspor (Şanlıurfa GAP) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Niğde Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Bandırmaspor (Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 13.30 Ottocool Karagümrük-Karşıyaka (Vefa) 13.30 Altay-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk) 13.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe (Nazilli İlçe) 13.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Sakaryaspor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Silivrispor (Fethiye İlçe) ? TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Çatalcaspor-Bergama Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 13.30 Orhangazi Belediyespor-Ofspor (Yalova Atatürk) 26 Kasım Pazar: 13.00 Yomraspor-Halide Edip Adıvarspor (Yomra İlçe) 13.00 Batman Petrolspor-Kozan Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 13.30 Bayrampaşa-Bayburt Grup Özel İdare (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Kemerspor 2003-Erbaaspor (Dr. Fehmi Öncel) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-12 Bingölspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Düzcespor-Çanakkale Dardanel (Düzce 18 Temmuz) 13.30 Erzin Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (Erzin İlçe) 2. Grup Yarın: 13.30 Ankara Demirspor-Yeni Orduspor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 Gölcükspor-Kırıkhanspor (Gölcük) 26 Kasım Pazar: 13.00 Diyarbekirspor-Turgutluspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 13.00 Pazarspor-Muğlaspor (Pazar İlçe) 13.30 Tire 1922-1461 Trabzon (Tire 4 Eylül) 13.30 Ergene Velimeşespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Lüleburgaz 8 Kasım) 13.30 Erokspor-Yeşil Bursa (Esenler) 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Anadolu Bağcılarspor (Darıca İlçe) 13.30 Kayseri Erciyesspor-Anagold 24 Erzincanspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 3. Grup Yarın: 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Sultanbeyli Gölet) 13.30 Ankara Adliyespor-Aydınspor 1923 (Ankara OSTİM) 13.30 Karacabey Birlikspor-Tarsus İdmanyurdu (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 26 Kasım Pazar: 13.00 Cizrespor-Çorum Belediyespor (Cizre İlçe) 13.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Payasspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.30 Kızılcabölükspor-Kocaelispor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 19.11.2017
Talasemi Hastası Emine Kök Hücreyle Şifa Buldu
Aydın'ın Koçarlı ilçesine bağlı Kızılcabölük Mahallesi'nde yaşayan Ayhan ve Duriye Gümüş'ün kızları Emine'nin genetik hastalığı bulunduğu, henüz anne karnındayken yapılan tetkiklerde anlaşıldı.
Kızılcabölük - 29.10.2017
Kızılcabölükspor - Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor: 2-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Burak Özcan (xx), Özgür Fatih Kalaycı (xx), Hüseyin Otyakmaz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xxx) - Kaan (xxx), Mustafa (xx) (Dk. 62 İlyas xx), Ramazan (xxx), Sedat (xx), Ali Helvacı (xxxx) (Dk.
Kızılcabölük - 27.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) Yarın: 14.00 Gençlerbirliği-Evkur Yeni Malatyaspor (Ankara 19 Mayıs) 16.30 Medipol Başakşehir-Teleset Mobilya Akhisarspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları) 29 Ekim Pazar: 14.00 Atiker Konyaspor-Osmanlıspor (Konya Büyükşehir Belediye) 14.00 Kardemir Karabükspor-Demir Grup Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 19.30 Trabzonspor-Galatasaray (Medical Park) 30 Ekim Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (Ülker) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Samsunspor-Gaziantepspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) Yarın: 13.00 Balıkesirspor Baltok-Adanaspor (Balıkesir Atatürk) 19.30 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova) 29 Ekim Pazar: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Denizlispor (Kazım Karabekir) 13.00 Gazişehir Gaziantep-Elazığspor (Gaziantep) 15.30 Adana Demirspor-Akın Çorap Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 15.30 Grandmedical Manisaspor-Ümraniyespor (Manisa 19 Mayıs) 30 Ekim Pazartesi: 18.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Çaykur Didi) 18.00 MKE Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 29 Ekim Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Tuzlaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-İnegölspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Kocaeli Birlikspor (Gazi) 14.30 Hatayspor-Etimesgut Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Bucaspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Sarıyer (Afyonkarahisar Yeni Şehir) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Mersin) 30 Ekim Pazartesi: 14.30 Keçiörengücü-Eyüpspor (Ankara Aktepe) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Pendikspor-Niğde Belediyespor (Pendik) 15.00 Nazilli Belediyespor-Silivrispor (Nazilli İlçe) 29 Ekim Pazar: 14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 14.30 Zonguldak Kömürspor-BUGSAŞ Spor (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Gümüşhanespor-Hacettepe (Bayburt Genç Osman) 15.00 Ottocool Karagümrük-SBS İnşaat Kırklarelispor (Vefa) 18.00 Şanlıurfaspor-Bandırmaspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Altay-Sakaryaspor (İzmir Atatürk) 19.00 Kahramanmaraşspor-Karşıyaka (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Çanakkale Dardanel (Yomra İlçe) 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Orhangazi Belediyespor-Erzin Belediyespor (Yalova Atatürk) 29 Ekim Pazar: 14.00 Batman Petrolspor-Erbaaspor (Batman 16 Mayıs) 14.30 Kozan Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare (İsmet Atlı) 15.00 Bergama Belediyespor-12 Bingölspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Çatalcaspor-Ofspor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Kemerspor 2003-Düzcespor (Dr. Fehmi Öncel) 15.00 Bayrampaşa-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 2. Grup 29 Ekim Pazar: 14.00 Pazarspor-Yeşil Bursa (Pazar İlçe) 14.00 Yeni Orduspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Kayseri Erciyesspor-1461 Trabzon (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Turgutluspor (Darıca İlçe) 15.00 Gölcükspor-Tire 1922 (Gölcük) 15.00 Erokspor-Diyarbekirspor (Esenler) 15.00 Ergeme Velimeşespor-Anadolu Bağcılarspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.00 Muğlaspor-Anagold 24 Erzincanspor (Muğla Atatürk) 30 Ekim Pazartesi: 14.30 Ankara Demirspor-Kırıkhanspor (TCDD Ankara Demirspor) 3. Grup Yarın: 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Aydınspor 1923 (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Ankara Adliyespor-Sultanbeyli Belediyespor (Ankara OSTİM) 29 Ekim Pazar: 13.30 Kızılcabölükspor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Kızılcabölük) 14.
Kızılcabölük - 15.10.2017
Kızılcabölükspor - Utaş Uşakspor: 1-4
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Can Cengiz (xx), Tamer Okuldaş (xx), Tolga Özcan (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (x) - Sedat (xx), Kaan (x), Ramazan (x), Tayfun (x), Samet (xx), Fatih (xx) İlyas (x), Ali (x) (Dk. 75 Ümit x), Mustafa (xx) Melih (x) (Dk.
Kızılcabölük - 13.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) Yarın: 14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye) 15 Ekim Pazar: 14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park) 19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker) 16 Ekim Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye) 15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep) 15 Ekim Pazar: 13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi) 13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova) 18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) 16 Ekim Pazartesi: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat) 15 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk) 14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi) 15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin) 19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup Yarın: 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman) 15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik) 19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk) 15 Ekim Pazar: 14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe) 15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa) 18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe) 15.00 Bergama Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Çatalcaspor-Çanakkale Dardanel (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bayrampaşa-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15 Ekim Pazar: 14.00 Bayburt Grup Özel İdare-12 Bingölspor (Bayburt Genç Osman) 14.00 Batman Petrolspor-Yeni Altındağ Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 14.30 Kozan Belediyespor-Erbaaspor (İsmet Atlı) 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Ofspor (Mümin Özkasap) 15.00 Kemerspor 2003-Orhangazi Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 2. Grup Yarın: 14.30 Ankara Demirspor-Turgutluspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Darıca Gençlerbirliği-Tire 1922 (Darıca İlçe) 15 Ekim Pazar: 14.00 Pazarspor-1461 Trabzon (Pazar İlçe) 14.00 Yeni Orduspor-Anadolu Bağcılarspor (Ordu 19 Eylül) 14.00 Anagold 24 Erzincanspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Erzincan 13 Şubat) 14.30 Kayseri Erciyesspor-Diyarbekirspor (Kayseri Atatürk) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kırıkhanspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.00 Muğlaspor-Yeşil Bursa (Muğla Atatürk) 15.00 Erokspor-Gölcükspor (Esenler) 3. Grup Yarın: 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Tekirdağspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Payasspor-Tarsus İdmanyurdu (Payas İlçe) 19.00 Karacabey Birlikspor-Sultanbeyli Belediyespor (Karacabey Mustafa Fehmi Gerçeker) 15 Ekim Pazar: 13.00 Elaziz Belediyespor-Aydınspor 1923 (Elazığ Atatürk) 14.00 Cizrespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Cizre İlçe) 14.30 Çorum Belediyespor-Arsinspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 15.00 Kızılcabölükspor-UTAŞ Uşakspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük - 04.10.2017
Kızılcabölükspor'da 6 Oyuncu Pfdk'da
TFF 3. Lig 3. Grup'ta evinde 90+5. dakikada yediği golle Ankara Adliyespor'la 1-1 berabere kalan Kızılcabölükspor'da kırmızı kart gören Ramazan Erarslan ve maç sonunda çıkan kavgaya karışan oyuncularla birlikte toplam 6 futbolcu, tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK)...
Kızılcabölük - 01.10.2017
Kızılcabölükspor-Ankara Adliyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Hüseyin Gökberk Arslan (x), Arda Darcan (x), Egemen Savran (x)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx)- Sedat (xx), Ramazan (x), Kaan (xxx), Tayfun (xx), Taygun (xx), Fatih (xx), İlyas (xx), Samet (xx) (Dk. 86 Fevzican), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 29.09.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) Yarın:  14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 1 Ekim Pazar: 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) Yarın: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir) 1 Ekim Pazar: 13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) 15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk) 18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi) 15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe) 15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe) 15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü) 15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.30 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Nazilli İlçe) 15.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik) 18.00 Kahramanmaraşspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 19.00 Altay-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk) 19.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig ? 1. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe) 14.30 Batman Petrol Spor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs) 15.00 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (İsmet Atlı) 15.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.30 Halide Edip Adıvarspor-12 Bingöl Spor (Vefa) 15.30 Çatalcaspor-Erzin Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çanakkale Dardanel (Mümin Özkasap) 2. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Anagold 24 Erzincanspor-Yeşil Bursa (Erzincan 13 Şubat) 14.30 Yeni Orduspor-Kırıkhanspor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Pazarspor-Diyarbekirspor (Pazar İlçe) 15.00 Kayseri Erciyesspor-Gölcükspor (Kayseri Atatürk) 15.00 Ankara Demirspor-Tire 1922 (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Ergene Velimeşespor-Turgutluspor (Lüleburgaz 8 Kasım) 15.30 Muğlaspor-1461 Trabzon (Muğla Atatürk) 15.30 Anadolu Bağcılarspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Bağcılar Mahmutbey) 15.30 Darıca Gençlerbirliği-Erokspor (Darıca İlçe) 3. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Cizrespor-UTAŞ Uşakspor (Cizre İlçe) 15.00 Çorum Belediyespor-Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu) 15.00 Payasspor-Aydınspor 1923 (Payas İlçe) 15.30 Kızılcabölükspor-Ankara Adliyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 19.
Kızılcabölük - 28.09.2017
Altay'da Moraller Bozuk
Takımın başında görev yaptığı 31. maçta 3. kez oyundan tamamen koptuklarını belirten Biçer, "Niğde'de ikinci yarının ilk 15 dakikası dağıldık. Geçen sezon deplasmanda Kızılcabölük'e 4-0 kaybettiğimiz maç, bu sezon da Şanlıurfaspor ve Niğde karşısında kontrolümüzü kaybettik.
Kızılcabölük - 22.09.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 6. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de ise 4. hafta karşılaşmaları yapılacak.
Kızılcabölük - 21.09.2017
Kızılcabölükspor - Ümraniyespor: 2-1
STAT: Kızılcabölük Semt Sahası HAKEMLER: Yiğit Arslan (xx), Emin Yıldırım (xx), Hüseyin Emre Çelimli (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx) - Sedat (xxx), Kaan (xx), Ramazan (xxx), Tayfun Sabri (xx), İlyas (x) (Dk. 46 Mustafa xxx), Taygun (xx), Fatih (xx), Burak (x) (Dk.
Kızılcabölük - 21.09.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Stat: Kızılcabölük Semt SahasıHakemler: Yiğit Arslan, Emin Yıldırım, Hüseyin Emre ÇelimliKızılcabölükspor: Bahadır Kaya, Kaan Dorak, Fatih Küçük, Ramazan Erarslan, Sedat Yahşi, Tayfun Sabri Gümüşoğlu, Gökhan Özer, Taygun Vurgun, Samet Dağlı (Dk. 90 Serkan Özen), Burak Gökbel (Dk.
Kızılcabölük - 21.09.2017
21 Eylül Perşembe Dhaspor Gündemi
AVRUPA LİGLERİ 16: 00 Oborishte - Ludogorets Razgrad (Medipol Başakşehir'in rakibi) 20: 00 ASK Bruck/Leitha - Salzburg (Atiker Konyaspor'un rakibi) 21: 00 Villarreal - Espanyol (Enes Ünal) ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TUR 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük - 20.09.2017
Kızılcabölükspor Kupa Sınavında
TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Kızılcabölükspor, yarın Ziraat Türkiye Kupası 3. tur mücadelesinde 1. Lig temsilcisi Ümraniyespor'u konuk edecek.
Kızılcabölük - 18.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3'üncü Tur Heyecanı Başlıyor
Program şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor - Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor - Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor - Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor - Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu - Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor - Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor - Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor - Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 EYLÜL PERŞEMBE 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük - 12.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Programı Açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur mücadelelerinin programı şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor - Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor - Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe - Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü - Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966 - Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor - Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor - Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor - Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa - Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor - Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor - Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay - Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor - Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor - Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu - Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor - Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor - Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor - Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor - Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor - Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 EYLÜL PERŞEMBE 13.00 Anagold 24 Erzincanspor - Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor - Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor - Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük - 12.09.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 19 Eylül Salı: 13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 Eylül Çarşamba: 13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.00 Hatayspor-Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kozan Belediyespor-Adanaspor (İsmet Atlı) 15.00 Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Keçieröngücü-Silivrispor (Aktepe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Ofspor (Kastamonu Gazi) 15.00 Denizlispor-Düzcespor (Denizli Atatürk) 15.30 Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye) 15.30 Bergama Belediyespor-Sarıyer (Bergama 14 Eylül) 15.30 Yeşil Bursa-Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri) 15.30 Kocaeli Birlikspor-Edirnespor (Alparslan Türkeş) 16.00 Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor (Giresun Atatürk) 17.00 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk) 19.00 Adana Demirspor-Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Gaziantepspor-Tire 1922 (Gaziantep) 19.00 Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor (Bornova) 19.00 Bucaspor-Pendikspor (Yeni Buca) 19.00 Manisaspor-Arsinspor (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Samsunspor-Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı) 20.30 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 20.30 Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye) 21 Eylül Perşembe: 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir) 15.00 Eyüpspor-Sakaryaspor (Stat açıklanmadı) 15.00 Kızılcabölükspor-Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kızılcabölük Haber, Kızılcabölük Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 5 - Kızılcabölük haber sayfamızda Kızılcabölük haberleri okuyabilir, Kızılcabölük son dakika haberleri ve güncel Kızılcabölük gelişmelerini görebilirsiniz. Elaziz Belediyespor Play-off İçin Hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 18:59:16. #1.14#

title