Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük - 12.01.2020
Düzcespor: 1-1
STAT: Semt SahasıHAKEMLER: Emre Yüksel (xx), Selim Konukçu (xx), Mücahid Adem Çelebi (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç Ulaş (xx) - Mustafa Altun (x), Fatih (xx) (Dk. 84 Abdullah), Mustafa Ethem (x) (Dk. 75 Ercan x), Semih (xx), Ali (xx), Emre (x) (Dk.
Kızılcabölük - 10.01.2020
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre liglerde 18. haftanın programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.30 Kırşehir Belediyespor-Eyüpspor (Kırşehir Ahi) 13.30 Bandırmaspor-Vanspor FK (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Tuzlaspor-GMG Kastamonuspor (Pendik) 12 Ocak Pazar: 13.00 Elazığspor-Bayburt Özel İdare (Gençlik Merkezi) 13.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Uşakspor (12 Şubat) 13.30 Ergene Velimeşespor-Sakaryaspor (Ergene Velmeşe) 13.30 Niğde Anadolu-Etimesgut Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 13.30 Kardemir Karabükspor-Sivas Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Ankara Demirspor (Bodrum İlçe) Beyaz Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Tarsus İdman Yurdu (Vakfıkebir İlçe) 13.30 Sarıyer-Pendikspor (Yusuf Ziya Öniş) 13.30 İnegölspor-GMG Kırklarelispor (İnegöl İlçe) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Manisa FK (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Hacettepe-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 12 Ocak Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Başkent Akademi (Şanlıurfa GAP) 13.30 Yılport Samsunspor-Gümüşhanespor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 1922 Konyaspor-Çorum FK (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Sancaktepe FK-Amed Sportif Faaliyetler (15 Temmuz) TFF 3. Lig 1. Grup: 11 Ocak Cumartesi: 13.00 Anagold 24Erzincanspor-Serik Belediyespor (Müstakil Atletizm Pisti) 13.30 Çatalcaspor-Tokatspor (Ziya Altınoğlu) 13.30 Çankaya FK-Ci Group Buca (Ankara OSTİM) 13.30 Şile Yıldızspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile) 12 Ocak Pazar: 13.00 Yomraspor-Artvin Hopaspor (Yomra İlçe) 13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük - 28.12.2019
Kızılcabölükspor'dan iyi prova: 5-1
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta ikinci yarı hazırlıklarını Antalya kampında sürdüren Kızılcabölükspor, ilk hazırlık maçında 2'nci Grup'ta Play-Off yarışı veren Ofspor'u 5-1 mağlup etti.
Kızılcabölük - 26.12.2019
Kızılcabölük'ün rakibi Ofspor
TFF 3. Lig 1. Grup'ta ikinci yarı hazırlıklarını Antalya kampında sürdüren Kızılcabölükspor, ilk hazırlık maçında yarın Ofspor'la karşılaşacak.
Kızılcabölük - 08.12.2019
Kızılcabölükspor-Çatalcaspor: 0-0
STAT: Semt SahasıHAKEMLER: Bülent Türkekul (xx), Sedat Bayrak (xx), Baykal Tuna (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx) - Selçuk (x) (Dk. 64 Hasan Emiroğlu x), Mustafa Ethem (x) (Dk. 64 Ertuğrul x), Ali Helvacı (xx), Melih (x), Mustafa Altun (xx), Sedat (xx), Serkan (xx), Taygun (xx), Abdullah (x) (Dk.
Kızılcabölük - 22.11.2019
Denizli'de internetten araç satışı ilanı verenleri dolandıran şüpheli yakalandı
Tavas ilçesi Kızılcabölük Mahallesi'nde de bir kişiyi dolandırdığı tespit edilen kadın şüpheliyi yakalamak için jandarma ekipleri operasyon düzenledi.
Kızılcabölük - 22.11.2019
Araç sahiplerini EFT yalanıyla dolandıran şahsı jandarma yakaladı
Tavas ilçesi Kızılcabölük Mahallesi'nde bir kişiyi daha dolandırdığını belirlemesinin ardından jandarma ekiplerinin operasyon ile H.
Kızılcabölük - 10.11.2019
Şile Yıldızspor: 2-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Alkan Parsak (xx), Gökhan Özkan (xx), Bedirhan Soydemir (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xxx) - Selçuk (xx), Hasan Can (xxx) (Dk. 90 Alihan), Ali (xxx) (Dk. 79 Mustafa Altun x), Melih (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 20.10.2019
Kızılcabölükspor: 1-0
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta Play-Off yarışı veren Ci Group Buca, 9'uncu haftanın kapanış maçında konuk ettiği alt sıralardan kurtulma mücadelesindeki Kızılcabölükspor'u 1-0 mağlup etti.
Kızılcabölük - 11.10.2019
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın müsabaka programı şu şekilde: TFF 2. Lig Kırmızı Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Birevim Elazığspor (Bodrum İlçe) 14.00 Sivas Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Ankara Demirspor-Vanspor (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 Niğde Anadolu-Kırşehir Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 14.30 Kardemir Karabükspor-Tuzlaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 15.00 Uşakspor-Eyüpspor (Uşak 1 Eylül) 15.00 Bandırmaspor-Sakaryaspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kastamonuspor 1966 (Ergene Velimeşe) 19.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Bayburt Özel İdare (12 Şubat) Beyaz Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Gümüşhanespor-Manisa Futbol Kulübü (Gümüşhane Yenişehir) 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Zonguldak Kömürspor (Vakfıkebir İlçe) 14.30 Hacettepe-Yeni Çorumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.30 Başkent Akademi-Tarsus İdmanyurdu (Ankara OSTİM) 14.30 1922 Konyaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 15.00 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Pendikspor-Afjet Afyonspor (Pendik) 17.00 Yılport Samsunspor-Kırklarelispor (Samsun Yeni 19 Mayıs) 19.00 Şanlıurfaspor-Sancaktepe Futbol Kulübü (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig 1. Grup 13 Ekim Pazar: 14.00 Kızılcabölükspor-Silivrispor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.
Kızılcabölük - 05.10.2019
Kızılcabölükspor-serik belediyespor: 2-1
STAT: Semt SahasıHAKEMLER: Ömer Turgay Demirdak (xx), Uğur Başdaş (xx), Ercan Akdeniz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Bahadır (xx) - Hamdi (xx), Eray (x), İlyas (x), Selçuk (xx), Ali (xxx) (Dk. 70 Serkan xx), Murat (x) (Dk. 15 Hasan Emiroğlu xx), Taygun (xx), Abdullah (xx), Ertuğrul (xxx), Ethem (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 08.09.2019
Kızılcabölükspor kayıplarda
TFF 3. Lig'de son 4 sezonda 3 kez Play-Off oynayıp 2. Lig'in kapısından dönen Kızılcabölükspor bu sezon startta kaldı.
Kızılcabölük - 06.09.2019
Futbol: Haftanın programı
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de haftanın maç programı şu şekilde: TFF 2. Lig Kırmızı Grup 8 Eylül Pazar: 15.30 Birevim Elazığspor-Sakaryaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası) 16.00 Niğde Anadolu-Vanspor (Niğde 5 Şubat) 16.00 Kırşehir Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Kırşehir Ahi) 16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sivas Belediyespor (Bodrum İlçe) 16.30 Ergene Velimeşespor-Uşakspor (Ergene Velimeşe) 16.30 Bandırmaspor-Eyüpspor (Bandırma 17 Eylül) 16.30 Tuzlaspor-Bayburt Özel İdare (Tuzla Belediye Sahası) 19.00 Kardemir Karabükspor-Etimesgut Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 19.00 Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor (12 Şubat) Beyaz Grup 8 Eylül Pazar: 15.30 Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor (Vakfıkebir İlçe) 16.00 1922 Konyaspor-Gümüşhanespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 16.00 Hacettepe-Manisa (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Amed Sportif Faaliyetler (Karaelmas Kemal Köksal) 16.30 Sarıyer-BAK Spor (Yusuf Ziya Öniş) 16.30 Sancaktepe-Kırklarelispor (15 Temmuz) 16.30 İnegölspor-Yeni Çorumspor (İnegöl İlçe) 19.00 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP) 19.00 Samsunspor-Pendikspor (Samsun Yeni 19 Mayıs) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.30 Anagold 24Erzincanspor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Müstakil Atletizm Pisti Sahası) 15.30 Erzinspor-Ci Group Buca (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç) 15.30 Yomraspor-Tokatspor (Yomra İlçe) 16.00 Çankaya-Düzcespor (Ankara OSTİM) 16.00 68 Aksaray Belediyespor-Serik Belediyespor (Dağılgan) 16.30 Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 16.
Kızılcabölük - 03.09.2019
Futbol kulüpleri yerli ve yabancı oyuncularla kadrolarını güçlendirdi
KASIMPAŞA Kasımpaşa yaz transfer döneminde 8 oyuncuyu kadrosuna katarken, 11 futbolcu ile yollarını ayırdı. Lacivert-beyazlılar gelen ve gidenler futbolcular şu şekilde: GELENLER Aytaç Kara (Bursaspor - bedelsiz) Mustafa Pektemek (Beşiktaş - bedelsiz) Mame Thaim (Ajman Club - bedelsiz) Fatih Öztürk (Akhisarspor - bedelsiz) Yusuf Erdoğan (Bursaspor - bedelsiz) Ricardo Quaresma (Beşiktaş - bedelsiz) Jorge Fernandes (Porto - kiralık) Karim Hafez (Wadi Delga - kiralık) GİDENLER Trezeguet (Aston Villa - 10 milyon Euro) Murat Berk Çolak, Mustafa Ethem (Kızılcabölük - kiralık) Hasan Bilal (Keçiörengücü - kiralık) Onur Ural (Nevşehir Bld - kiralık) Ali Göçmen (Düzcespor - kiralık) Eray Birnican (Alanyaspor - bedelsiz) Tarkan Serbest (Austria Wien - kiralık dönüş) Stipe Perica (Udinese - kiralık dönüş) Simone Scuffet (Udinese - kiralık dönüş) Josue Sa (Anderlecht - kiralık dönüş) GÖZTEPE Göztepe yaz transfer döneminde 10 oyuncuyu kadrosuna katarken, 10 oyuncu ile de yollarını ayırdı.
Kızılcabölük - 15.06.2019
Kızılcabölükspor'da kongre günü
TFF 3'üncü Lig temsilcilerinden Kızılcabölükspor, yarın olağan genel kurula gidecek.
Kızılcabölük - 24.05.2019
Kızılcabölük'te Duran'dan veda sinyali
TFF 3'üncü Lig'de Play-Off'ta elenen Kızılcabölükspor'da başkan Osman Duran, destek alamaması halinde göreve devam etmeyeceğini açıkladı.
Kızılcabölük - 23.05.2019
Kore gazisinin de aralarında olduğu yaşlıları dolandıran 2 kişi yakalandı
Tavas İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, ilçenin kırsal Hırka ve Kızılcabölük mahallelerinde yaşlıların, kendilerini kaymakamlık görevlisi olarak tanıtan kişiler tarafından dolandırılması üzerine, harekete geçti.
Kızılcabölük - 10.05.2019
Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor: 1-3
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Burak Pakkan (xx), Aykut Küçük (xx), Serdar Osman Akarsu (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (x) - Emre (xx), Kadir (x), İlyas (x), Serkan (xx), Ersin (x) (Dk. 80 Ümit x), Taygun (xx), Gökhan (xx), Ali Helvacı (x) (Dk.
Kızılcabölük - 09.05.2019
Tff 3. Lig'de Play-off Heyecanı
Ligde 3 grupta 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazandı. 1. Grup'ta Nevşehir Belediyespor, Tire 1922, Ergene Velimeşespor ve Nazilli Belediyespor, 2. Grup'ta Kızılcabölükspor, Esenler Erokspor, Karşıyaka ve Van Büyükşehir Belediyespor, 3.
Kızılcabölük - 05.05.2019
3. Lig'de Ege'nin Play-Off Heyecanı
TFF 3. Lig'de Play-Off'a kalmayı başaran Nazilli Belediyespor, Tire 1922 ve Kızılcabölükspor, 2. Lig hedeflerine ulaşmak için gün saymaya başladı.
Kızılcabölük - 29.04.2019
Finallerin Takımı Kızılcabölük
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta bitime 1 hafta kala Play-Off'u garantileyen Kızılcabölükspor, son 4 yılda 3'üncü kez adını finallere yazdırdı.
Kızılcabölük - 21.04.2019
Kızılcabölükspor - Osmaniyespor: 1-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Eren Özyemişçioğlu (xx), Ahmet Oğuz Yılmaz (xx), Hasan Cebeci (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (xxx) - Emrecan (xx), Kadir (xx), Hüseyin Atalay (xxxx), Oğuzhan (xx) (Dk. 63 Ali xx), Cihat (x) (Dk.
Kızılcabölük - 07.04.2019
Kızılcabölükspor - Altındağ Belediyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Ömer Tolga Güldibi (xx), Mutlu Çiğdem (xx), Oğuzhan Yiğit Karpuz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (xx) - Kadir (x), Hüseyin (xx), Oğuzhan (x) (Dk. 63 Emirhan x), Ersin (xx), Koray (xx) (Dk. 75 Ramazan x), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 22.03.2019
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 24 Mart Pazar: 14.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP) 14.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 BAK Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Pendikspor-Fatih Karagümrük (Pendik) 15.00 Bandırmaspor Baltok-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenler) 15.00 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 24 Mart Pazar: 15.00 İnegölspor-Manisaspor (İnegöl İlçe) 15.00 Yılport Samsunspor-Niğde Anadolu (Samsun Yeni 19 Mayıs) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hacettepe (Bodrum İlçe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Körfezspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra İlçe) 24 Mart Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Erzin Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Şile Yıldızspor-Nazilli Belediyespor (Şile) 15.00 Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kozan Belediyespor (Ergene Velimeşe) 15.00 Gebzespor-Tire 1922 (Gebze Alaettin Kurt) 15.00 Silivrispor-Nevşehir Belediyespor (Silivri) 2. Grup Yarın: 14.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Elaziz Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 24 Mart Pazar: 14.30 Yeni Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Osmaniyespor-Alibeyköyspor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Adıyaman 1954-Düzcespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.30 Pazarspor-Karşıyaka (Pazar İlçe) 15.00 Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük - 10.03.2019
Kızılcabölükspor - Kemerspor 2003: 1-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Yunus Dursun (xx), Nurettin Çiçek (xx), Umut İncili (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç (xxx) - Emre (xx), Kadir (xxx), İlyas Ural (x) (Dk. 29 Emrecan xx), Serkan (xx), Ersin (xxx), Hüseyin (x) (Dk. 76 Emirhan xx), Taygun (xxx), Gökhan (xx), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük - 07.03.2019
Karşıyaka'dan Zirveye Damga
YILLAR boyunca üst liglerde futbolcu değirmeni gibi çalışıp borç batağına saplanan Karşıyaka'da transfer yasağıyla şans bulmaya başlayan altyapı patentli kadro, TFF 3. Lig 2. Grup'ta zirve yarışına damga vurdu. Kaf-Kaf'ın gençleri ligde önce lider Kırşehir Belediyespor, ardından takipçisi Altındağ Belediyespor, son olarak da üçüncü sıradaki Kızılcabölükspor'u yenerek 7 yıl sonra ilk kez 3'te 3 yaparken Play-Off yarışına da ortak oldu.
Kızılcabölük - 03.03.2019
Karşıyaka'dan Müthiş Üçlük
Bu sezon başında köprücük kemiği kırılıp uzun süre yeşil sahalardan uzak kalan 23 yaşındaki Mustafa, futbol kariyerindeki ilk golünü atarken takımına çok anlamlı bir galibiyeti getirdi. Başkent deplasmanında önce Atatürk'ün kabri Anıtkabir'i ziyaret eden, ardından kritik galibiyetle camiayı gururlandıran Karşıyaka, deplasmandan şen döndü. Son 5 maçtan 3'ünü kazanıp 1 beraberlik, 1 yenilgi alan 33 puanlı Kaf-Kaf, çarşamba günü hafta içi mesaisinde 41 puanla üçüncü sıraya yükselen Kızılcabölükspor'u da taraftarı önünde yendiği takdirde Play-Off yarışına ortak olacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kızılcabölük Haber, Kızılcabölük Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 3 - Kızılcabölük haber sayfamızda Kızılcabölük haberleri okuyabilir, Kızılcabölük son dakika haberleri ve güncel Kızılcabölük gelişmelerini görebilirsiniz. Süper Lig'de haftanın programı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 05:46:29. #1.16#

title