Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük 10.5.2019
Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor: 1-3
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Burak Pakkan (xx), Aykut Küçük (xx), Serdar Osman Akarsu (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (x) - Emre (xx), Kadir (x), İlyas (x), Serkan (xx), Ersin (x) (Dk. 80 Ümit x), Taygun (xx), Gökhan (xx), Ali Helvacı (x) (Dk.
Kızılcabölük 9.5.2019
Tff 3. Lig'de Play-off Heyecanı
Ligde 3 grupta 2, 3, 4 ve 5. sırayı alan takımlar play-off oynamaya hak kazandı. 1. Grup'ta Nevşehir Belediyespor, Tire 1922, Ergene Velimeşespor ve Nazilli Belediyespor, 2. Grup'ta Kızılcabölükspor, Esenler Erokspor, Karşıyaka ve Van Büyükşehir Belediyespor, 3.
Kızılcabölük 5.5.2019
3. Lig'de Ege'nin Play-Off Heyecanı
TFF 3. Lig'de Play-Off'a kalmayı başaran Nazilli Belediyespor, Tire 1922 ve Kızılcabölükspor, 2. Lig hedeflerine ulaşmak için gün saymaya başladı.
Kızılcabölük 29.4.2019
Finallerin Takımı Kızılcabölük
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta bitime 1 hafta kala Play-Off'u garantileyen Kızılcabölükspor, son 4 yılda 3'üncü kez adını finallere yazdırdı.
Kızılcabölük 21.4.2019
Kızılcabölükspor - Osmaniyespor: 1-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Eren Özyemişçioğlu (xx), Ahmet Oğuz Yılmaz (xx), Hasan Cebeci (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (xxx) - Emrecan (xx), Kadir (xx), Hüseyin Atalay (xxxx), Oğuzhan (xx) (Dk. 63 Ali xx), Cihat (x) (Dk.
Kızılcabölük 7.4.2019
Kızılcabölükspor - Altındağ Belediyespor: 1-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Ömer Tolga Güldibi (xx), Mutlu Çiğdem (xx), Oğuzhan Yiğit Karpuz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (xx) - Kadir (x), Hüseyin (xx), Oğuzhan (x) (Dk. 63 Emirhan x), Ersin (xx), Koray (xx) (Dk. 75 Ramazan x), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük 22.3.2019
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre bu iki ligde haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 24 Mart Pazar: 14.30 Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu (Şanlıurfa GAP) 14.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 15.00 BAK Spor-Menemen Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Pendikspor-Fatih Karagümrük (Pendik) 15.00 Bandırmaspor Baltok-Konya Anadolu Selçukspor (Bandırma 17 Eylül) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Kırklarelispor-Tuzlaspor (Kırklareli Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 15.00 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Esenler) 15.00 Ankara Demirspor-Sakaryaspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.00 Bayrampaşa-Keçiörengücü (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Gümüşhanespor (Sancaktepe 15 Temmuz) 24 Mart Pazar: 15.00 İnegölspor-Manisaspor (İnegöl İlçe) 15.00 Yılport Samsunspor-Niğde Anadolu (Samsun Yeni 19 Mayıs) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hacettepe (Bodrum İlçe) 15.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer (Gazi) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.30 Hekimoğlu Trabzon-Körfezspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Yomraspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Yomra İlçe) 24 Mart Pazar: 14.30 Batman Petrolspor-Erzin Belediyespor (Batman Yeni Şehir) 15.00 Şile Yıldızspor-Nazilli Belediyespor (Şile) 15.00 Erbaaspor-Artvin Hopaspor (Erbaa İlçe) 15.00 Ergene Velimeşespor-Kozan Belediyespor (Ergene Velimeşe) 15.00 Gebzespor-Tire 1922 (Gebze Alaettin Kurt) 15.00 Silivrispor-Nevşehir Belediyespor (Silivri) 2. Grup Yarın: 14.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Elaziz Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 24 Mart Pazar: 14.30 Yeni Orduspor-Sultanbeyli Belediyespor (Ordu 19 Eylül) 14.30 Osmaniyespor-Alibeyköyspor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Adıyaman 1954-Düzcespor (Adıyaman Atatürk) 14.30 Ofspor-Kemerspor 2003 (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.30 Pazarspor-Karşıyaka (Pazar İlçe) 15.00 Kızılcabölükspor-Esenler Erokspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük 10.3.2019
Kızılcabölükspor - Kemerspor 2003: 1-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Yunus Dursun (xx), Nurettin Çiçek (xx), Umut İncili (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç (xxx) - Emre (xx), Kadir (xxx), İlyas Ural (x) (Dk. 29 Emrecan xx), Serkan (xx), Ersin (xxx), Hüseyin (x) (Dk. 76 Emirhan xx), Taygun (xxx), Gökhan (xx), Ali (xx) (Dk.
Kızılcabölük 7.3.2019
Karşıyaka'dan Zirveye Damga
YILLAR boyunca üst liglerde futbolcu değirmeni gibi çalışıp borç batağına saplanan Karşıyaka'da transfer yasağıyla şans bulmaya başlayan altyapı patentli kadro, TFF 3. Lig 2. Grup'ta zirve yarışına damga vurdu. Kaf-Kaf'ın gençleri ligde önce lider Kırşehir Belediyespor, ardından takipçisi Altındağ Belediyespor, son olarak da üçüncü sıradaki Kızılcabölükspor'u yenerek 7 yıl sonra ilk kez 3'te 3 yaparken Play-Off yarışına da ortak oldu.
Kızılcabölük 3.3.2019
Karşıyaka'dan Müthiş Üçlük
Bu sezon başında köprücük kemiği kırılıp uzun süre yeşil sahalardan uzak kalan 23 yaşındaki Mustafa, futbol kariyerindeki ilk golünü atarken takımına çok anlamlı bir galibiyeti getirdi. Başkent deplasmanında önce Atatürk'ün kabri Anıtkabir'i ziyaret eden, ardından kritik galibiyetle camiayı gururlandıran Karşıyaka, deplasmandan şen döndü. Son 5 maçtan 3'ünü kazanıp 1 beraberlik, 1 yenilgi alan 33 puanlı Kaf-Kaf, çarşamba günü hafta içi mesaisinde 41 puanla üçüncü sıraya yükselen Kızılcabölükspor'u da taraftarı önünde yendiği takdirde Play-Off yarışına ortak olacak.
Kızılcabölük 2.3.2019
Kızılcabölükspor - Van Büyükşehir Belediyespor: 2-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Yusuf Ziya Gündüz (xx), Özcan Genel (xx) Halit Karacabay (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç (xxx) - Emre (xx), Kadir (xx), İlyas (xxx), Serkan (xx), Ersin (xx), Taygun (xxx), Mustafa Altun (xxx), Gökhan Özer (xx) (Dk. 73 Oğuzhan xx), Ali Helvacı (xxx) ( DK.
Kızılcabölük 1.3.2019
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya) Yarın: 16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye) 16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker) 3 Mart Pazar: 13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye) 16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya) 19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir) 4 Mart Pazartesi: 20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Adanaspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) Yarın: 13.30 Tetiş Yapı Elazığspor-Abalı Denizlispor (Şanlıurfa GAP) 16.00 Eskişehirspor-Adana Demirspor (Yeni Eskişehir) 16.00 Osmanlıspor-Gazişehir Gaziantep (Osmanlı) 3 Mart Pazar: 13.30 Altınordu-Hatayspor (Bornova) 13.30 Ümraniyespor-Kardemir Karabükspor (Ümraniye Belediyesi) 16.00 Boluspor-İstanbulspor (Bolu Atatürk) 19.00 Afjet Afyonspor-Gençlerbirliği (Zafer) 4 Mart Pazartesi: 19.00 Altay-Balıkesirspor Baltok (İzmir Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Kahramanmaraşspor-Menemen Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 14.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Pendikspor-Tarsus İdmanyurdu (Pendik) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Darıca Gençlerbirliği (Karaelmas Kemal Köksal) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Şanlıurfaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 14.30 Fethiyespor-Tuzlaspor (Fethiye İlçe) 14.30 Kırklarelispor-Fatih Karagümrük (Kırklareli Atatürk) 14.30 BAK Spor-Konya Anadolu Selçukspor (Ankara OSTİM) 14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bandırmaspor Baltok (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) Beyaz Grup Bugün: 14.30 Eyüpspor-Hacettepe (Esenler) Yarın: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sakaryaspor (Diyarbakır) 14.00 Gümüşhanespor-Manisaspor (Gümüşhane Yenişehir) 14.30 Sancaktepe Belediyespor-UTAŞ Uşakspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 14.30 Kastamonuspor 1966-Niğde Anadolu (Gazi) 14.30 Ankara Demirspor-Sarıyer (TCDD Ankara Demirspor) 14.30 İnegölspor-Keçiörengücü (İnegöl İlçe) 14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Bayrampaşa (Bodrum İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Bugün: 15.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Artvin Hopaspor (Faruk Çelik) Yarın: 14.30 Şile Yıldızspor-Yomraspor (Şile) 14.30 Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Erbaa İlçe) 14.30 Ergene Velimeşespor-Erzin Belediyespor (Ergene Velimeşe) 14.30 Gebzespor-Körfezspor (Gebze Alaettin Kurt) 14.30 Silivrispor-Nazilli Belediyespor (Silivri) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Kozan Belediyespor (Nevşehir Gazi) 3 Mart Pazar: 13.30 Hekimoğlu Trabzon-Batman Petrolspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 2. Grup Bugün: 15.00 Ofspor-Sultanbeyli Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) Yarın: 14.00 Osmaniyespor-Elaziz Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Bergama Belediyespor-Yeni Orduspor (Bergama 14 Eylül) 14.30 Kırşehir Belediyespor-Kemerspor 2003 (Kırşehir Ahi) 14.30 Altındağ Belediyespor-Karşıyaka (Ankara Aktepe) 14.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Düzcespor (Ziya Altınoğlu) 14.30 Kızılcabölükspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kızılcabölük Semt Sahası) 14.
Kızılcabölük 17.2.2019
Kızılcabölükspor-Sultanbeyli Belediyespor: 3-1
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Mehmet Terece (xx), Suat Fidan (xx), Mehmet Mithat Levent (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Amaç (xxx) - Emrecan (xx), Kadir (xxx), İlyas (xxx), Serkan (xxx), Ersin (xx), Taygun (xxx), Mustafa (xxx) (Dk. 86 Emirhan), Gökhan (xxxx) (Dk. 80 Hüseyin x), Ali Helvacı (xx) (Dk.
Kızılcabölük 20.1.2019
Kızılcabölükspor - Bergama Belediyespor: 1-1
STAT: KızılcabölükHAKEMLER: Alkan Parsak (xx), Mehmet Kuru (xx), Ahmet Oğuz Yılmaz (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: İsmail (xx) - Sedat (xxx), Kadir (xx), Emrecan (xx), Serkan (xx) (Dk. 87 Emirhan), Ersin (xx), Taygun (xx), Mustafa (xxx), Gökhan (xxx), Samet (xx), Oğuzhan (xx) (Dk.
Kızılcabölük 4.1.2019
Denizli'de Aşırı Yağışta Tescilli Eski Ev Çöktü
Alınan bilgiye göre, Kızılcabölük Mahallesi Çalıdede Sokak'taki iki katlı kullanılmayan bina, yağıştan dolayı çöktü.
Kızılcabölük 14.12.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün: 20.30 Göztepe-Bursaspor (Bornova) Yarın: 13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi) 13.30 Demir Grup Sivasspor-MKE Ankaragücü (Yeni 4 Eylül) 16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye) 19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 16 Aralık Pazar: 13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya) 16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) 17 Aralık Pazartesi: 20.00 Fenerbahçe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Ülker) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 İstanbulspor-Ümraniyespor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) Yarın: 13.30 Afjet Afyonspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Zafer) 13.30 Gençlerbirliği-Gazişehir Gaziantep (Yeni Eskişehir) 16.00 Balıkesirspor Baltok-Adana Demirspor (Balıkesir Atatürk) 16.00 Kardemir Karabükspor-Denizlispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16 Aralık Pazar: 13.30 Giresunspor-Hatayspor (Giresun Atatürk) 13.30 Altay-Osmanlıspor (İzmir Atatürk) 16.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) 16.00 Adanaspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 Darıca Gençlerbirliği-Tarsus İdmanyurdu (Darıca İlçe) 13.30 Tuzlaspor-Şanlıurfaspor (Tuzla Belediye) 16 Aralık Pazar: 13.00 Sivas Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 13.00 Kahramanmaraşspor-Pendikspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 13.30 Menemen Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Menemen İlçe) 13.30 Kırklarelispor-BUGSAŞ Spor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Fethiyespor-Bandırmaspor Baltok (Fethiye İlçe) 13.30 Tokatspor-Fatih Karagümrük (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Etimesgut Belediyespor (Karaelmas Kemal Köksal) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Eyüpspor-Gaziantepspor (Esenler) 13.30 Sancaktepe Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Sancaktepe 15 Temmuz) 13.30 Manisaspor-Keçiörengücü (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Ankara Demirspor-İnegölspor (TCDD Ankara Demirspor) 16 Aralık Pazar: 13.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bayrampaşa (Diyarbakır) 13.00 Gümüşhanespor-Kastamonuspor 1966 (Gümüşhane Yenişehir) 13.30 UTAŞ Uşakspor-Sarıyer (Uşak 1 Eylül) 13.30 Hacettepe-Niğde Anadolu (Ankara OSTİM) 19.00 Sakaryaspor-Yılport Samsunspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 Nazilli Belediyespor-Körfezspor (Nazilli İlçe) 16 Aralık Pazar: 13.00 Artvin Hopaspor-Erzin Belediyespor (Hopa İlçe) 13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Hekimoğlu Trabzon (Faruk Çelik) 13.30 Silivrispor-Şile Yıldızspor (Silivri) 13.30 Gebzespor-Erbaaspor (Gebze Alaettin Kurt) 13.30 Kozan Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (İsmet Atlı) 13.30 Tire 1922-Yomraspor (Tayfur Çiçek) 13.30 Nevşehir Belediyespor-Batman Petrolspor (Nevşehir Gazi) 2. Grup Yarın: 13.30 Karşıyaka-Elaziz Belediyespor (İzmir Atatürk) 16 Aralık Pazar: 13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor (Van Atatürk) 13.00 Osmaniyespor-Ofspor (Osmaniye 7 Ocak) 13.30 Esenler Erokspor-Yeni Orduspor (Esenler) 13.30 Kızılcabölükspor-Pazarspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 13.
Kızılcabölük 6.12.2018
Karşıyaka Pes Etmedi
TFF 3. Lig 2. Grup'ta genç kadrosuyla son haftalarda yaptığı çıkışla Play-Off yarışına ortak olan Karşıyaka, bu sezon 4 kez uzatma dakikalarında bulduğu gollerle puan aldı. Kaf-Kaf, 5 maçta ise geriden gelerek hanesine puan yazdırdı. Deplasmanda 3 kez uzatma golleriyle gülen Karşıyaka, 2-2 biten Alibeyköy maçında 90+4. dakikada, yine 2-2 sona eren Kızılcabölük sınavında 90+4'te, 1-1 biten Bergama Belediyespor mücadelesinde 90+2.
Kızılcabölük 23.11.2018
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Spor Toto Süper Lig Bugün 20.30 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom) Yarın: 13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir) 16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları) 19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Osmanlı) 25 Kasım Pazar: 13.30 Demir Grup Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül) 16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar) 19.00 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park) 26 Kasım Pazartesi: 20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) Spor Toto 1. Lig Bugün: 19.00 Kardemir Karabükspor-Balıkesirspor Baltok (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) Yarın: 13.30 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk) 16.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Yeni Eskişehir) 16.00 İstanbulspor-Gençlerbirliği (Esenyurt Necmi Kadıoğlu) 25 Kasım Pazar: 13.30 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk) 16.00 Gazişehir Gaziantep-Boluspor (Gaziantep) 16.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 19.00 Altınordu-Afjet Afyonspor (Bornova) 26 Kasım Pazartesi: 19.00 Osmanlıspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Osmanlı) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 13.30 BUGSAŞ Spor-Kahramanmaraşspor (Ankara OSTİM) 25 Kasım Pazar: 13.00 Şanlıurfaspor-Darıca Gençlerbirliği (Şanlıurfa GAP) 13.30 Kırklarelispor-Sivas Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fatih Karagümrük (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz) 13.30 Zonguldak Kömürspor-Tarsus İdmanyurdu (Karaelmas Kemal Köksal) 13.30 Bandırmaspor Baltok-Tokatspor (Bandırma 17 Eylül) 13.30 Pendikspor-Menemen Belediyespor (Pendik) 13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor (Mümin Özkasap Spor Tesisleri) 13.30 Etimesgut Belediyespor-Fethiyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) Beyaz Grup Yarın: 13.00 Gaziantepspor-Amed Sportif Faaliyetler (Gaziantep) 13.30 Bayrampaşa-UTAŞ Uşakspor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 13.30 Keçiörengücü-Sarıyer (Ankara Aktepe) 25 Kasım Pazar: 13.30 Yılport Samsunspor-Hacettepe (Samsun Yeni 19 Mayıs) 13.30 Ankara Demirspor-Sancaktepe Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor) 13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe) 13.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Esenler) 13.30 Kastamonuspor 1966-Manisaspor (Gazi) 13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sakaryaspor (Bodrum İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.00 Hekimoğlu Trabzon-Kozan Belediyespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 13.00 Yomraspor-Nazilli Belediyespor (Yomra İlçe) 13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Körfezspor (Tepecik Şenol Güneş) 25 Kasım Pazar: 13.00 Batman Petrolspor-Artvin Hopaspor (Batman Yeni Şehir) 13.30 Ergene Velimeşespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Ergene Velimeşe) 13.30 Erbaaspor-Nevşehir Belediyespor (Erbaa İlçe) 13.30 Şile Yıldızspor-Tire 1922 (Şile) 13.30 Gebzespor-Silivrispor (Gebze Alaettin Kurt) 2. Grup Yarın: 13.00 Ofspor-Kırşehir Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Elaziz Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 13.30 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu) 13.30 Bergama Belediyespor-Alibeyköyspor (Bergama 14 Eylül) 25 Kasım Pazar: 13.00 Pazarspor-Esenler Erokspor (Çaykur Didi) 13.00 Osmaniyespor-Altındağ Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 13.00 Yeni Orduspor-Karşıyaka (Ordu 19 Eylül) 13.30 Adıyaman 1954-Van Büyükşehir Belediyespor (Adıyaman Atatürk) 13.30 Kızılcabölükspor-Düzcespor (Kızılcabölük) 3.
Kızılcabölük 11.11.2018
Kızılcabölükspor-Kırşehir Belediyespor: 2-1
STAT: Kızılcabölük HAKEMLER: Şeref Taştan (xx), Abdullah Melih Karaduman (xx), Kerem İlitangilKIZILCABÖLÜKSPOR: Cantuğ (xxx) - Hüseyin (xx), Mustafa (xxx), Oğuzhan (xxx), Samet (xx) (Dk. 77 Ali Helvacı x), Muhammet (xxx), Emre (xx) (Dk. 48 Sedat xx), Yenal (x), Gökhan (xxx) (Dk.
Kızılcabölük 5.11.2018
Kızılcabölükspor Koltuktan İndi
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta geçen hafta Alibeyköyspor'u 4-1 yenerek liderliği ele geçiren Kızılcabölükspor'un koltuk sefası kısa sürdü.
Kızılcabölük 28.10.2018
Kızılcabölükspor Zirveye Kuruldu
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta 7 maçtır yenilmeyen Kızılcabölükspor, evinde Alibeyköyspor'u 4-1 mağlup ederek liderlik koltuğunu eline geçirdi.
Kızılcabölük: Futbolda Haftanın Programı Belli OlduKızılcabölük 26.10.2018
Kızılcabölük 18.10.2018
Karşıyaka'ya Altın Puan
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta üst üste 3 yenilgiyle son sıraya demir attıktan sonra zorlu Kızılcabölükspor deplasmanında son anlarda 2-2'lik beraberliği yakalayıp puan almayı başaran Karşıyaka, moral tazeledi.
Kızılcabölük: Kızılcabölükspor'dan Seri SonuKızılcabölük 18.10.2018
Kızılcabölük 17.10.2018
Kızılcabölükspor-Karşıyaka: 2-2
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Eren Gökmen (xx), Özgür Fatih Kalaycı (xx), Mustafa Tosun (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Göksal (xx) - Mustafa (x) (Dk. 61 Hüseyin x), Oğuzhan (xx) (Dk. 79 Ali Helvacı x), Samet (xx), Ersin (xx), Serkan (x), Muhammet (xx), Emre (xx), Gökhan (xxx) (Dk.
Kızılcabölük 16.10.2018
Futbol: Tff 3. Lig
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda yapılacak maçların programı şöyle: 1. Grup: 14.00 Hekimoğlu Trabzon-Yomraspor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kozan Belediyespor (Şanlıurfa GAP) 14.30 Nevşehir Belediyespor-Tire 1922 (Nevşehir Gazi) 14.30 Erbaaspor-Erzin Belediyespor (Erbaa İlçe) 15.00 Şile Yıldızspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Şile) 15.00 Silivrispor-Artvin Hopaspor (Silivri) 15.00 Gebzespor-Nazilli Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt) 15.00 Ergene Velimeşespor-Körfezspor (Ergene Velimeşe) 2. Grup: 14.00 Ofspor-Elaziz Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.00 Pazarspor-Sultanbeyli Belediyespor (Hopa İlçe) 14.00 Osmaniyespor-Van Büyükşehir Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak) 14.30 Altındağ Belediyespor-Kemerspor 2003 (Aktepe) 14.30 Kırşehir Belediyespor-Alibeyköyspor (Kırşehir Ahi) 15.00 Esenler Erokspor-Düzcespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.00 Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor-Yeni Orduspor (Ziya Altınoğlu) 15.00 Bergama Belediyespor-Adıyaman 1954 (Bergama 14 Eylül) 15.00 Kızılcabölükspor-Karşıyaka (Kızılcabölük Semt Sahası) 3.
Kızılcabölük 8.10.2018
Kızılcabölükspor İçerde Başka
TFF 3'üncü Lig 2'nci Grup'ta bu sezon dış sahada galibiyeti bulunmayan Kızılcabölükspor, evinde ise 3'te 3 yaparak zirveye ortak oldu.
Kızılcabölük 7.10.2018
Kızılcabölükspor-Elaziz Belediyespor: 4-0
STAT: Kızılcabölük Semt SahasıHAKEMLER: Doğu Yılmaz (xx), Bülent Korkmaz (xx), Giray Kara (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Göksal (xxxx) - Emre (xx), İlyas (xx), Muhammet (xx), Yenal (xx) (Dk. 14 Serkan xx), Hüseyin (xxx) (Dk. 75 Mustafa xx), Ersin (xx), Taygun (xx), Oğuzhan (xxx) (Dk.
Kızılcabölük 7.10.2018
Hamamdan Plaja İndi "Aranan Ürün" Oldu
ABD'ye de İspanya'ya da gönderiliyor Hüseyin Memişoğlu, şöyle konuştu: "Peştamalımız dünya plajlarında aranan bir ürün haline geldi. Havluya göre daha ince olması, çabuk kuruması, farklı renk ve modellere bürünebilmesi dolayısıyla modacılar tarafından tercih ediliyor. Peştamal modasının ABD ve Fransa'da yayılmasının ardından deniz turizminin bulunduğu diğer ülkelerden de talep artmaya başladı. İspanya ve İtalya'nın yanı sıra İngiltere'ye de önemli miktarda ihracat var." Kızılcabölük'te peştamal üreten fabrikanın işletme müdürü Süleyman Taşlık ise fabrikalarında dokudukları ve plaj elbisesine dönüştürdükleri peştamalı, ABD başta olmak üzere Hollanda, Almanya, İngiltere, Yunanistan, Avusturya ve Bosna Hersek'e ihraç ettiklerini belirtti.
Kızılcabölük: Futbolda Haftanın Programı Belli OlduKızılcabölük 5.10.2018
Kızılcabölük 22.9.2018
Kızılcabölükspor-Adıyaman 1954: 5-0
STAT: Semt SahasıHAKEMLER: Serkan Eryılmaz (xx), İsmail Semih İleri (xx), Mücahid Adem Çelebi (xx)KIZILCABÖLÜKSPOR: Göksal (xxx) - Oğuzhan (xxxx) (Dk. 80 Emirhan xx), Samet (xxx), Ersin (xx), Emre (xx), Osman Berkay (xxx) (Dk.
Kızılcabölük 7.9.2018
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şu şekilde: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.30 Sivas Belediyespor-Bandırmaspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 16.00 Tokatspor-Tarsus İdmanyurdu (Tokat Gaziosmanpaşa) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Pendikspor (Karaelmas Kemal Köksal) 16. 00 BUGSAŞ Spor-Etimesgut Belediyespor (OSTİM) 16.30 Tuzlaspor-Fatih Karagümrük (Tuzla Belediye) 16.30 Kırklarelispor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 19.00 Fethiyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Fethiye İlçe) 19.00 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Menemen İlçe) 19.00 Kahramanmaraşspor-Şanlıurfaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) Beyaz Grup Yarın: 15.30 Ankara Demirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (TCDD Ankara Demirspor) 15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Keçiörengücü (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.30 Gümüşhanespor-Samsunspor (Gümüşhane Yenişehir) 16.30 İnegölspor-Gaziantepspor (İnegöl İlçe) 16.30 UTAŞ Uşakspor-Niğde Anadolu (Uşak 1 Eylül) 16.30 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat) 16.30 Sancaktepe Belediyespor-Bayrampaşa (Sancaktepe 15 Temmuz) 19.00 Manisaspor-Hacettepe (Manisa 19 Mayıs) 19.00 Sakaryaspor-Sarıyer (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 15.30 Ergene Velimeşespor-Şile Yıldızspor (Stat henüz açıklanmadı) 15.30 Artvin Hopaspor-Nazilli Belediyespor (Hopa İlçe) 15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Şanlıurfa GAP) 16.00 Nevşehir Belediyespor-Büyükçekmece Tepecikspor (Nevşehir Gazi) 16.00 Kozan Belediyespor-Körfezspor (İsmet Atlı) 16.30 Silivrispor-Batman Petrolspor (Stat henüz açıklanmadı) 16.30 Gebzespor-Hekimoğlu Trabzon (Alaettin Kurt) 19.00 Tire 1922-Erzin Belediyespor (Tayfur Çiçek) 2. Grup Yarın: 15.00 Kızılcabölükspor-Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor (Kızılcabölük Semt Sahası) 15.
Kızılcabölük 26.7.2018
Turgutluspor'a İşkar'dan Geçer Not
Kırmızı-siyahlılar Turgutlu'da ikinci hazırlık maçını 4 Ağustos'ta 7 Eylül Stadı'nda Kızılcabölük takımıyla yapacak.
Kızılcabölük: Özkan Toprak Turgutluspor'daKızılcabölük 17.7.2018
Kızılcabölük 25.6.2018
Kızılcabölük'te Melih Tamam
TFF 3'üncü Lig'de transfer harekatını sürdüren Kızılcabölükspor, geçen sezon takımda kiralık olarak forma giyen Melih Vardar'la 2 yıllık sözleşme imzaladı.
Kızılcabölük 18.5.2018
Tavas'ta 224 Aile Konut Hayaline Kavuştu
Yeni Mahalle ve Kızılcabölük Mahallesi'nde yapımı devam eden konutların hak sahiplerinin belirlenmesi için Kapalı Spor Salonu'nda kura çekimi yapıldı.
Kızılcabölük 17.5.2018
TOKİ Beni 18 Yıl Sonra Ev Sahibi Yaptı"
TOKİ tarafından Tavas İlçesi'nin Kızılcabölük ve Yeni Mahalleleri'nde yapılan 224 konutun hak sahibinin daireleri noter huzurunda çekilen kurayla belirlendi.
Şu an buradasınız: Kızılcabölük Haberleri | Kızılcabölük Haber - Haberler - Sayfa 2 - Kızılcabölük haberleri, son dakika kızılcabölük haber ve gelişmeleri burada. Kızılcabölükspor sezonu açtı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.3.2020 18:29:03. #1.15#
title