Kızılcabölük Haberleri

Kızılcabölük haber, Kızılcabölük son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kızılcabölük: Ziraat Türkiye Kupası 2. TurKızılcabölük 25.9.2013
Kızılcabölük 31.8.2013
Spor Toto 3'üncü Lig Yarın Start Alıyor
Ligde Ege'yi 6 kulüp temsil edecek. 1'inci Grup'ta Bergama Belediyespor, 14 Eylül Stadı'nda Trabzon Akçaabat'ı, ligde ilk kez mücadele edecek Kızılcabölük, Doğan Seyfi Atlı Stadı'nda Ümraniyespor'u ağırlayacak.
Kızılcabölük 27.8.2013
Kızılcabölükspor'u Heyecan Bastı
Spor Toto 2'nci Lig 1'inci Grup ekiplerinden Kızılcabölükspor, sezon öncesi hem umutlu hem heyecanlı.
Kızılcabölük: Kale'de Mustafa Ceceli Rüzgarı EstiKızılcabölük 13.8.2013
Kızılcabölük: Kale Kolpa Konseriyle CoştuKızılcabölük 12.8.2013
Kızılcabölük: Zara, Kale'yi CoşturduKızılcabölük 10.8.2013
Kızılcabölük: Zara'ya Kale BiberiKızılcabölük 10.8.2013
Kızılcabölük: Kaymakam Gürel'e Veda PlaketiKızılcabölük 1.8.2013
Kızılcabölük: Spor Toto 3. LigKızılcabölük 29.7.2013
Kızılcabölük: Spor Toto 3. LigKızılcabölük 27.7.2013
Kızılcabölük: Spor Toto 3. LigKızılcabölük 20.7.2013
Kızılcabölük: Tarihi Mirasa KorumaKızılcabölük 6.7.2013
Kızılcabölük: Denizli'deki Trafik KazasıKızılcabölük 5.7.2013
Kızılcabölük 22.6.2013
Tatlı Rekabette Denizli Belediye Güldü
Denizlispor'un 19 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Kemal Keçeci'yi hem Denizli Belediye hem de ligin yeni takımı Kızılcabölükspor istedi.
Kızılcabölük 20.6.2013
Ankara Shopping Fest Etkinlikleri
Bezci, Ankara Shopping Fest'in alışveriş ve eğlencenin yanı sıra kültürel tanıtım için de bir fırsat olduğunu söyledi. Marka şehir hedefine doğru yol almak için kültürel değerlere de sahip çıkmak gerektiğinin altını çizen Bezci, "Festivalle birlikte bir yandan unutulmaya yüz tutan el sanatlarımızın yaşamasına katkı sağlarken diğer yandan bu sanatların yeni kuşaklara aktarılmasına vesile oluyoruz" değerlendirmesinde bulundu.  Festival kapsamında, yemeni yapımı, Hacıvat ve Karagöz tasvir yapımı, sedef kakma, topaç yapımı, keşan dokuma, habbablık, hakkaklık, hattatlık, kızılcabölük dokuma, harem sabunu yapımı, ipek dokuma, taş baskı, müzik aletleri yapımı, bakır işleme, cam üfleme, boncuk cam yapımı, lületaşı işleme, zamak ve alpaga işleme, kutnu dokuma, keçe yapımı, boynuz tarak yapımı, dövme bıçak yapımı, marküteri yapımı, baston yapımı, çini yapımı, tahta kaşık yapımı ve boyama gibi gelenekesel el sanatlarının 5 Temmuz'a kadar Metro Sanat Galerisinde sergileneceği ifade edildi.
Kızılcabölük 20.6.2013
Ankara Shoppıng Fest Türk El Sanatlarını Görücüye Çıkartıyor
-SERGİLENECEK EL SANATLARI- Metro Sanat Galerisinde sergilenecek el sanatları ise şunlar: Yemeni yapımı, Hacıvat ve Karagöz (tasvir) yapımı, sedef kakma sanatı, topaç yapımı, keşan dokuma, habbablık, hakkaklık, hattatlık, kızılcabölük dokuma, harem sabunu yapımı, ipek dokuma, taş baskı, müzik aletleri yapımı, bakır işleme, cam üfleme, boncuk cam yapımı, lületaşı işleme, zamak ve alpaga işleme, kutnu dokuma, keçe yapımı, boynuz tarak yapımı, dövme bıçak yapımı, marküteri yapımı, baston yapımı, çini yapımı, tahta kaşık yapımı ve boyama sanatı.
Kızılcabölük 20.6.2013
Ankara Shoppıng Fest Türk El Sanatlarını Görücüye Çıkartıyor
Metro Sanat Galerisi'nde yemeni yapımı, Hacıvat ve Karagöz (tasvir) yapımı, sedef kakma sanatı, topaç yapımı, keşan dokuma, habbablık, hakkaklık, hattatlık, kızılcabölük dokuma, harem sabunu yapımı, ipek dokuma, taş baskı, müzik aletleri yapımı, bakır işleme, cam üfleme, boncuk cam yapımı, lületaşı işleme, zamak ve alpaga işleme, kutnu dokuma, keçe yapımı, boynuz tarak yapımı, dövme bıçak yapımı, marküteri yapımı, baston yapımı, çini yapımı, tahta kaşık yapımı ve boyama sanatı el sanatları sergilenecek.
Kızılcabölük: Bu Köyün Geçim Kaynağı FıstıkKızılcabölük 15.6.2013
Kızılcabölük: Denizli'de Kiraz ÜretimiKızılcabölük 14.6.2013
Kızılcabölük: Tavas Kiraz Üretimine YöneliyorKızılcabölük 14.6.2013
Şu an buradasınız: Kızılcabölük Haberleri | Kızılcabölük Haber - Haberler - Sayfa 10 - Kızılcabölük haberleri, son dakika kızılcabölük haber ve gelişmeleri burada. Siirt Spor Kızılcabölük Spor Maçına Bileniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.4.2020 09:40:09. #1.14#
title