Kızılay'ın Sevgi Bohçası Bebeği 1 Yaşında

Kızılay'ın Sevgi Bohçası Bebeği 1 Yaşında

Türk Kızılay'ı Bolu Şubesi'nin 'Sevgi Bohçası' projesiyle karşılanan Furkan bebek bir yaşına girdi.

Kızılay'ın Sevgi Bohçası Bebeği 1 Yaşında

Türk KızılayBolu Şubesi'nin 'Sevgi Bohçası' projesiyle karşılanan Furkan bebek bir yaşına girdi. Kızılay'ın gönüllü kadınları minik bebeğe doğum günü partisi yaptı.

Doğduğunda Türk Kızılay'ı Bolu Şubesi'nin 'Sevgi Bohçası' ile karşılanan Furkan bebek, 1 yaşına girdi. Furkan bebeği evinde ziyaret eden Kızılay'ın gönüllü kadınları, bundan sonrada Furkan'a destek olacaklarını söyledi. Kızılay Bolu Şubesi'nin 'Sevgi Bohçası Projesi' ile maddi durumu kısıtlı olan ailelerin çocuklarına doğar doğmaz yardım ediliyor. Bu kapsamda, doğduğunda bu projeyle desteklenen Furkan bebeği, Kızılay Kadın Kolları Bolu Şubesi üyeleri evinde ziyaret etti. Furkan'ın ailesi bebeklerinin dünyaya gelmeden önce maddi durumlarının sıkıntılı olması nedeni ile çok korktuklarını ama hastanede Kızılay'ın sevgi bohçası ile karşılaştıkları anı hiç unutamayacaklarını ifade ettiler.

Türk Kızılay'ı Bolu Şubesi Kadın Kolları Başkanı Hatice Aykaç, Furkan bebeğin zor durumlarında da Türk Kızılay'ı olarak destek vereceklerini açıkladı. Daha sonra Furkan bebeğe çeşitli hediyeler verildi ve hep birlikte pasta kesildi. - BOLU