Kız Haberleri

Kız haber, Kız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kız - 24.10.2020
15 Temmuz Derneğince "Hafızanda Ne Var? / Harbi Konuşmalar" programı düzenlendi
Bazı kesimlere karşı halen "kızgın" olduğunu belirten Şener, şöyle devam etti: "O günden beri bazı kesimlere kızgınlığım, kendilerini siyasi olarak yere göğe sığdıramayanlara olan kızgınlığımın sebebi, sokak eylemlerinde TOMA'yı görünce aslan kesilen bu insanların 15 Temmuz gecesi kediye dönmeleri, bırakın karşı durmayı o gece sela okudu diye 120 tane müezzini darp etmeleridir.
Kız - 24.10.2020
Son dakika haberi... Fransız felsefe öğretmeninden ülkesindeki İslamofobiye tepki
"Size uymadığı için yasayı yeniden yazmak istiyorsunuz, bu durumda kim ayrılıkçı? İşin gerçeği, peçe giyen bir kadın, helal reyonlar ya da İslamofobi'ye karşı çıkan bir yürüyüşün görüntüsü sizi kızdırıyor.
Kız - 24.10.2020
"Kumbara", 8. Boğaziçi Film Festivalinde gösterildi
Etkinlik kapsamında yarın, Beyoğlu Sineması'nda "Hayal Bandosu", "Mavzer", "Ölü Ekmeği" ve "Sadece Farklı" filmleri, Kadıköy Sineması'nda ise "Kız Kardeş", "Nasipse Adayız", "Kodokushi" ve "Salinger Yılım" filmleri izlenebilecek.
Kız - 24.10.2020
30. Akbank Caz Festivali'ne özel "Dün, Bugün, Yarın" albümü
Albüme eşlik eden müzisyenler arasında ise Adem Gülşen, Barış Doğukan Yazıcı, Burak Irmak, Berkan Tilavel, Bulut Gülen, Can Çankaya, Cem Nasuhoğlu, Çağdaş Oruç, Efe Demiral, Ekin Cengizkan, Engin Recepoğulları, Eren Turgut, Eylül Biçer, Eylül Ergül, Ferit Odman, Fırtına Kıral, İzzet Kızıl, Kaan Bıyıkoğlu, Kamil Yılmaz, Korhan Futacı, Kürşad Deniz, Mehmet Ali Şimaylı, Meriç Demirkol, Miraç Yavuz, Nedim Ruacan, Orhan Deniz, Neşet Ruacan & Ozan Musluoğlu Quartet, Serhan Erkol, Selim Aydın, Şenol Küçükyıldırım, Şenova Ülker, Taşkın Akarsu, Tibet Akarca, Tolga Tohumcu, Turgut Alp Bekoğlu Umut Çağlar ve Volkan Hürsever bulunuyor.
Kız - 24.10.2020
Belçika'da onlarca kadını yıllardır ayaklarından taciz etmekle suçlanan adamın görüntüsü ilk kez ortaya çıktı
Bir yurttaki kız öğrencinin odasına girdi Tacizle suçlanan adam, geçen hafta Ghent Üniversitesi öğrenci yurtları bölgesinde yeniden ortaya çıktı.
Kız - 24.10.2020
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan: Macron'un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var
'MACRON DENİLEN ZATIN İSLAM'LA DERDİ NEDİR?' Fransa Cumhurbaşkanı Macron'u eleştiren Erdoğan, "Darbecilere destek veren hiçbir ülkenin söz etme hakkı kalmamıştır. Macron denilen zatın İslam'la derdi nedir? Müslümanlarla derdi nedir? Macron'un zihinsel noktada bir tedaviye ihtiyacı var. İnanç özgürlüğünden anlamayan, kendi ülkesinde farklı inanç mensuplarına bu şekilde davranan bir devlet başkanına ne denir? İkide bir Erdoğan'la uğraşıyorsun. Erdoğan'la uğraşman sana bir şey kazandırmaz. 1 sene sonra şurada seçim var. Seçimde bir şey kazanacağını sanmıyorum. Bizim ilkeli tavırlarımız bundan sonra da aynen devam edecektir. Şu anda Azerbaycan'daki işgallerin arkasında bunlar var. İşte Minsk Üçlüsü içinde bunlar var. Bugüne kadar ne yaptın? İşgalden Azeri topraklarını mı kurtardınız? Sadece Ermenilere silah gönderiyorsunuz. Onlarla da barış tesis edeceğinizi mi sanıyorsunuz? Türkiye bu kardeşlerinin yanında şimdiye kadar yer aldı bundan sonra da yer almaya devam edecektir. Bu olay, Azerbaycanlı kardeşlerimizin işgal altındaki topraklarını kurtarma mücadelesine dönüşmüştür. Evleri bomba yemiş olan Nigar kızımı televizyonda izledim.
Kız - 24.10.2020
ABD'de bir siyahiyi öldüren, diğerini de yaralayan polis kovuldu
Walles, polisin 19 yaşındaki siyahi Marcellis Stinnette'i öldürerek ve şoför koltuğundaki kız arkadaşı Tafara Williams'ı yaralayarak prosedürleri ihlal ettiğini belirtti.
Kız - 24.10.2020
Türkiye'den Pakistan'a ihraç edilen üçüncü MİLGEM Korveti yarın Karaçi'de düzenlenecek törenle kızağa konulacak
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın yarın Karaçi'de katılacağı törenle Türkiye'den Pakistan'a ihraç edilen MİLGEM Korvetlerinin üçüncüsü kızağa konulacak.
Kız - 24.10.2020
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu Toplantısı
Sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Burak Kızılhan, faaliyet raporu hakkında bilgi verdi.
Kız - 24.10.2020
Meme kanserine karşı en önemli başarı erken tanı
Erken evre meme kanserinin belirgin veya günlük yaşamda fark edilebilecek belirtiler göstermeyebileceğini, dolayısıyla kadınların meme kanserinin erken tanısı için ek kontrollere ihtiyaç duyduklarını ifade eden Gülçelik, şöyle devam etti: "Bunun başında bireyin kendi meme muayenesini yapması, gerekli dönemlerde hekim muayenesine gitmesi ve periyodik aralıklarla meme tarama programlarına katılması uygun olacaktır. Kabul edilebilir bir yaklaşım olarak 20 yaşını doldurmuş her kadının kendi memesini kontrol edebilecek yeteneğe sahip olmasıdır. Memesinin görüntüsünü bir ayna karşısında öncellikle kolları yanda ve sonrasında kollarını kaldırıp yukarıda birleştirerek kontrol etmelidir. Kollar yandayken meme kanseri ile ilişkili olabilecek belirtiler olan cilt değişiklikleri, meme başı kızarıklık ve döküntüleri, meme şekil bozuklukları, şişkinlikleri ve simetri bozuklukları gözlenmelidir.
Kız - 24.10.2020
Son dakika haberleri... Yargıtay'dan 'manifesto' niteliğinde cinsel taciz kararı
İş yerinde cinsel tacizin önlenmesinin yolu, taciz mağdurunun herhangi bir aşağılamaya maruz kalmadan karşı çıkabilmesini, tacizde bulunanı şikayet edebilmesini sağlayacak ortamın sağlanmasından, taciz failinin ise gerekli yaptırımlara maruz kalacağını bilmesinden geçmektedir. İşverenler bu konuda duyarlı davranmak, tacizi engelleyici, mağdurun çekinmeden şikayetçi olabileceği ortamı sağlamak için gerekli tedbirleri almak, iddiaları ciddiyetle soruşturup, gerekli yaptırımları uygulamak zorundadır. Cinsel taciz eyleminin yapısı gereği ardında delil bulunması her zaman mümkün olmayabilir. Mağdurun ya da mağdurenin tek başına olduğu yerlerde bu tür eylemlere maruz kaldığı ve tacize uğrayanın çok azının çeşitli nedenlerle bu tür olayları işverene yansıtabildiği dikkate alındığında ispat noktasında tacize uğrayan lehine değerlendirmeye gidilmelidir. Ceza davasında delil yetersizliği nedeni ile beraat kararı verilmiş olması hukuk hakimini bağlamayacağından mevcut delil durumuna göre karar verilmelidir." Tacizciye tazminat verilmeyecek Y.K. isimli kadın işçinin, iffetini ortaya koyarak tacize uğradığını söylemesinin manidar olduğunun belirtildiği kararda; taciz vakaasının fuarda meydana geldiği hatırlatıldı. Kararda şu ifadelere yer verildi: "Davacı kadın; fuar günü yardım etmek için davacının çalıştığı birime gittiğini, yalnız kaldıkları bir sıra davacının üzerine gelip kendisini sıkıştırdığını, göğüslerine dokunduğunu, kızın yaşındayım bırak diye bağırdığını, eline bıçak aldığını ve bu sayede kurtulduğunu beyan etmiştir.
Kız - 23.10.2020
"8. Boğaziçi Film Festivali" başladı
Etkinlik kapsamında yarın, Beyoğlu Sineması'nda "Koku", "Kumbara", "Flaşbellek" ve "Şeytan Yoktur" filmleri, Kadıköy Sineması'nda ise "İçimdeki Ada", "Vahşi Bölge", "Kurye" ve "Kız Kardeş" filmleri izlenebilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kız Haberleri | Kız Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kız haberleri, son dakika kız haber ve gelişmeleri burada. Yurdaer Okur: Deren Talu'nun yaptığı büyük cesaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:31:45. #1.15#
title