Kız Haberleri

Kız haber, Kız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kız 4.8.2020
Çin'de Uygur Türklerine zorla kısırlaştırma yöntemleri uygulandığı ileri sürülüyor
Bir güvenlik görevlisi tarafından tecavüze uğradığını ileri süren Jalilova, görevliye "'Utanmıyor musun? Senin annen, kız kardeşin yok mu? Bana böyle bir şeyi nasıl yapabilirsin?' dedim.
Kız 4.8.2020
Münih Havalimanı'nda yaşlı kadının eşinin kemiklerini bagajında taşıdığı ortaya çıktı
Yaşlı kadının 52 yaşındaki kızıyla, ölmüş eşinin kemiklerini yaşadıkları Yunanistan'dan Münih ve Kiev üzerinden Ermenistan'a götürmeyi ve orada toprağa vermeyi istediği öğrenildi.
Kız 4.8.2020
Foça'daki tekne kazasından sağ kurtulan genç, olay anını anlattı
Annesinin arkadaşı Şennur Avcı'nın da kızı Kardelen Coşkun ile yanlarına geldiğini belirten Özerman, "Bayramın ilk günü güzel vakit geçirdik.
Kız 4.8.2020
Bayram tatilinde köyünde çizdiği afişlerle sigaranın zararlarına dikkati çekti
Sakarya'nın Hendek ilçesinde Kurban Bayramı tatilini geçirmek için gittiği köyünde sigaranın sağlığa zararlarını anlatmak isteyen 7 yaşındaki kız çocuğu, defterine çizerek hazırladığı afişleri mahallenin çeşitli bölgelerine astı.
Kız 4.8.2020
Gülistan Doku'nun bulunması için Uzunçayır Baraj Gölü'nün kısmen boşaltılması sürüyor
Olay Tunceli'de üniversitede okuyan kızları Gülistan Doku'dan 5 Ocak'ta haber alamayan ailesi, memleketleri Diyarbakır'dan gelerek 6 Ocak'ta emniyete kayıp başvurusunda bulunmuştu.
Kız: Kız kıza tatilKız 4.8.2020
Kız 4.8.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden çocuklara açık alanda tiyatro gösterimi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, iyilik, yardımlaşma, paylaşma ve arkadaşlık gibi evrensel değerleri konu alan "Altın Kız" adlı çocuk tiyatrosunu çocuklarla buluşturdu.
Kız 4.8.2020
Almanya'da Müslüman gencin avukatlığını yapan Türk avukata kimyasal içerikli tehdit mektubu
Almanya'nın Hamburg kentinde bir süpermarkete başörtüsü sebebiyle hakarete uğrayan 16 yaşındaki genç kızın avukatı Yalçın Tekinoğlu, "market yöneticisinin ceza almasına, marketin bağlı olduğu şirketin de tazminat ödemesine" neden olduğu gerekçesiyle kimyasal maddeli tehdit mektubu aldığını...
Kız 4.8.2020
Türkiye'de denizanası kaynaklı yaralanmalar artıyor
Sümen, denizanalarıyla temasın ardından yapılması gerekenleri şöyle açıkladı: "Duşa girilmesi, amonyak sürülmesi, buzlu su uygulaması, çeşme suyuyla yıkanılması gibi uygulamalar, yanlış uygulamalardır. Yüzerken vücudumuzda deride acı, yanma, batma ve ağrı hissedilirse, kızarık döküntüler gelişirse bu denizanasıyla temas etme olasılığının yüksek olduğunu gösterir.
Kız 4.8.2020
Türkmen Dağı tarihi ve doğal güzellikleriyle ekoturizme kazandırılacak
Keskin, bölgenin ekoturizme açılmasının ardından ziyaretçilerin yaban hayatını geliştirme sahasındaki kızıl geyik ve kara akbabaları görebileceğini dile getirdi.
Kız 4.8.2020
Yaşlı çiftin vosvos tutkusu
Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaşayan, 2 çocuk babası, emekli makine öğretmeni Kadir Gürkaner, 1975 yılında 'Vosvos' olarak bilinen 1963 model otomobili satın aldı. Eşi Şermin Gürkaner ile uzun süre bu aracı kullanan Kadir Gürkaner, daha sonra aynı aracın 1970 modelini satın aldı. 'Vosvos'lara olan ilgilisiyle dikkat çeken Gürkaner, son olarak 1990 yılında 1972 model 'Vosvos' otomobili aldı. 30 yıldır otomobiline gözü gibi bakan Gürkaner, eşi ile birlikte 1975 yılından bu yana 3 ayrı 'Vosvos' ile 30 ili gezerek, araç tutkunları için düzenlenen kamplara katıldı. Gürkaner çifti, hala 1972 model araçları ile Ankara sokaklarında dolaşıyor. Çiftin kızı Didem Gürkaner de ailesi gibi 'Vosvos' tutkunu oldu.
Şu an buradasınız: Kız Haberleri | Kız Haber - Haberler - Sayfa 4 - Kız haberleri, son dakika kız haber ve gelişmeleri burada. Son dakika... Trabzon İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini bekliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 17:33:24. #1.15#
title