Kız Haberleri

Kız haber, Kız son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kız 2.6.2020
Çin Yuan'ı Devalüe Edecek mi?
ABD Başkanı Donald Trump göreve gelmesinden önce bilgi ve iletişim teknolojilerindeki artan Çin hâkimiyetine karşı batı ülkelerindeki panik havası iyiyden iyiye kendisini göstermeye başlamıştı. Trump'ın Beyaz Saray'a yerleşmesiyle birlikte Çin'e karşı ticaret savaşı fiilen başlamış oldu. Fikri mülkiyet hırsızlığıyla suçladığı Çin'i ithalat vergileri ve kotalar yoluyla tehdit ediyordu. ABD ve Çin arasında yaklaşık üç yıl karşılıklı hamlelerin gölgesinde süren ticaret savaşı sürecine 15 Ocak'ta imzalanan Faz 1 anlaşmayla ara verilmişti. Bir çok stratejistin ortak görüşü de dar çerçevede imzalanmış bir anlaşmanın, dünyanın en büyük iki ülkesi arasındaki jeopolitik ve jeoekonomik rekabeti dindirmeye yetmeyeceği yönündeydi. Kovid-19 pandemisi bir süreliğine iki ülke arasındaki gerilimi gündemden düşürse de Donald Trump'ın ve Dışişleri Bakanlığı'nın virüs konusunda Çin'i suçlaması tansiyonun yeniden yükselmesine neden oldu. Kasım ayında gerçekleştirilecek ABD Başkanlık seçimlerine eli kuvvetli girmek isteyen Donald Trump, elindeki korumacılık kozunu Çin'e karşı kullanması ve taraflar arasındaki gerilimi yükseltmesi beklenebilir. Soğuk Savaş döneminde Sovyet Rusya ile büyük bir teknolojik ve stratejik rekabet içerisine giren ABD, sistemik bir tehlike olarak gördüğü Çin'e karşı bir süredir çevreleme stratejisi izliyor. İkinci Dünya Savaşı sonrasında kurduğu küresel hegemonyasını devam ettirme konusunda ise oldukça kararlı gözüküyor. ABD'nin borçluluk seviyesinin ötesinde, Çin'in dış politikadaki inşaacı ve genişlemeci politikası dünyanın en büyük iki ülkesi arasındaki rekabeti kızıştırıyor.
Kız 2.6.2020
İBB şehir tiyatroları Haziran'da da çevrimiçi
Haziran ayında yayınlanacak oyunlar ve konuları: HÜRREM SULTAN Kanuni Sultan Süleyman'ın eşleri Hürrem Sultan'la Gülbahar Sultan arasında, oğullarının Kanuni sonrası iktidara geçme kavgası vardır. Gülbahar'ın oğlu Şehzade Mustafa'nın yaşı ve becerileri nedeniyle iktidara yakın olması, Hürrem'i telaşlandırmaktadır. Hürrem, kızı Mihrimah Sultan'la evli olan Sadrazam Rüstem Paşa ile Şehzade Mustafa'ya karşı komplo kurar.
Kız 2.6.2020
Batman'da yaralı bulunan kızıl kartal yavrusu, tedavisinin ardından doğaya bırakılacak
Batman'da yaralı bulunan 3 aylık kızıl kartal yavrusu, tedavisinin ardından doğaya salınacak.
Kız 2.6.2020
Yörüklerin Toroslar'a göç edeceği yollar açılıyor
Yılan Ovası, Kanısaf, Beyyurdu, Kuzutaşı, Yedigöz, Küldüşmez, Kalburcu, Öşün Küçük ve Öşün Kızıldağ bölgelerinde konargöçerlerin rahat yolculuk yapabilmesi için karları temizleyen ekipler, yoldaki bozuklukları ve çukurları düzeltti.
Kız 2.6.2020
Tokat'ta aile arasında silahlı kavga: 2'si kadın 3 yaralı
Edinilen bilgiye göre, Kuyucak Mahallesi Yunusemre Sokak'ta aile bireyleri arasında başlayan tartışma kavgaya dönüştü. Bıçak ve silahın kullanıldığı kavgada T. K. (35) tabanca ile açılan ateş sonucu yaralanırken, ablası C.D. (37) ile kızı G.
Kız 1.6.2020
Norveç'te beyninde tümör bulunan Türk vatandaşı ambulans uçakla Türkiye'ye nakledildi
Ekenel'in rahatsızlığı nedeniyle Türkiye'nin Oslo Büyükelçiliğine yardım talebinde bulunduğunu belirten Çoman, "Kızımızın yardım çağrısından sonra Sağlık Bakanlığımızla iletişime geçtik.
Kız 1.6.2020
Son dakika! Tokat'ta silahlı kavga: 3 yaralı
Son dakika güncel haberi... Tokat'ın Niksar ilçesinde çıkan kavgada annelerini, kız kardeşlerini ve dayılarını silah ve bıçakla yaraladıkları öne sürülen iki kardeş gözaltına alındı.
Kız 1.6.2020
İzmir'de kayıp genç kızı arama çalışmaları sürüyor
İzmir'in Foça ilçesinde iki gün önce ortadan kaybolan genç kızı arama çalışmaları sürüyor.
Kız 1.6.2020
İzmir'de kaybolan genç kız aranıyor
İzmir'in Foça ilçesinde kaybolan 26 yaşındaki kız için arama çalışması başlatıldı.
Kız 1.6.2020
Yeni kontrollü sosyal hayatın ilk gününde Foça'ya geldiler
'SIKINTI YAŞANACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM' Kız arkadaşıyla Foça'ya gezmeye gelen Kemal Ensoylu da, "Foça'nın insanına güvendiğim için koronavirüs salgını kısıtlamalarının kaldırılmasından sonra burayı tercih ettim.
Kız 1.6.2020
Liseli Hayriye Nur, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu - ARŞİV
Liseli Hayriye Nur, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu   ANTALYA'da, kaybolduktan 18 gün sonra bulunup, ailesine teslim edilen Hayriye Nur Özyurt (16), yine ortadan kayboldu. 2 haftadır haber alınamayan Hayriye Nur'un annesi Meral Özyurt, kızının tehdit ve şantajla birileri tarafından korkutulduğunu iddia etti.
Kız 1.6.2020
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'den büyükşehir belediyesine eleştiri
Mete, Muğla'da Kredi ve Yurtlar Kurumu'nun 2018'de inşaatına başladığı 4 bin kişilik kız ve erkek öğrenci yurdu inşaatının devam ettiğini hatırlattı.
Kız 1.6.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 19
Liseli Hayriye Nur, bulunduktan 15 gün sonra yeniden kayboldu   ANTALYA'da, kaybolduktan 18 gün sonra bulunup, ailesine teslim edilen Hayriye Nur Özyurt (16), yine ortadan kayboldu. 2 haftadır haber alınamayan Hayriye Nur'un annesi Meral Özyurt, kızının tehdit ve şantajla birileri tarafından korkutulduğunu iddia etti.
Kız 1.6.2020
Suudi Arabistanlı aktivistler, tutuklu Hezlul'un sağlık durumunun açıklanmasını istiyor
Aktivist Hezlul'un ailesinin, kızlarıyla irtibatlarının kesildiği ve 2 aydan uzun süredir ziyaretlerinin engellendiğini açıklamasının ardından "Düşünce Tutukluları" Twitter hesabından paylaşılan mesajda şu ifadelere yer verildi: "Suudi Arabistan yönetiminden acilen Luceyn el-Hezlul'un ailesiyle irtibat kurmasına izin vermesini, durumunu ve sağlık şartlarını ortaya koymasını istiyoruz.
Kız 1.6.2020
Yemenli aileler BAE destekli güçleri, yakınlarını "yavaş ölüme terk etmekle" suçladı
Tutukluların yaşamlarından tamamen cezaevi yetkililerinin sorumlu olduğu belirtilen açıklamada, Uluslararası Kızılhaç Komitesi ve İnsan Hakları Yüksek Komiserliğine tutukluların acilen serbest bırakılması yönünde yardım etmeleri çağrısı yapıldı.
Kız 1.6.2020
Askıda mama kampanyası, "Kara Kız"ın hayatını değiştirdi
Beykoz'da sivil toplum kuruluşlarının öncülüğünde "Askıda mama-bir patiye can ol" kampanyası başlatıldı.
Kız 1.6.2020
Son dakika haber! SAÜ yerli ve milli batarya üretecek
Projede SAÜ'den Prof. Dr. Hatem Akbulut ve Doç. Dr. Tuğrul Çetinkaya araştırmacı, Abdulkadir Kızılaslan ise yardımcı araştırmacı olarak görev aldı.
Şu an buradasınız: Kız Haberleri | Kız Haber - Haberler - Kız haberleri, son dakika kız haber ve gelişmeleri burada. Yaralı bulunan kızıl kartal yavrusu, tedavisinin ardından doğaya bırakılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 11:39:14. #1.14#
title