Kıymalı Pide Sahibine Sıcak Gitsin Diye Canından Oluyordu

Kıymalı Pide Sahibine Sıcak Gitsin Diye Canından Oluyordu

Kullandığı motosikletin kontrolünü kaybeden pideci kuryesi kamyonun altına girdi.

Kıymalı Pide Sahibine Sıcak Gitsin Diye Canından Oluyordu

Mehmet Gül adlı pideci kuryesi kullandığı motosiklet kontrolden çıkınca bir hafriyat kamyonunun altına girdi. Kaskı sayesinde kazayı ucuz atlatan Gül, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kamyon sürücüsü gözaltına alındı.

SİPARİŞ ADRESİNE YOLA ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre kaza saat 16.00 sıralarında Ümraniye İkbal caddesi ile Şenol Güneş bulvarının birleştiği noktada meydana geldi. Bir pidecide kuryelik yapan Mehmet Gül, 34 FL1961 plakalı motosikletiyle siparişleri götürmek için yola çıktı. İddialara göre siparişleri hemen müşterilerine götürmek için hız yapınca motosikletinin hakimiyetini kaybetti.

DÜŞTÜ, SÜRÜKLENDİ VE KAMYONUN ALTINA GİRDİ

Düştükten sonra motosikletiyle sürüklenmeye başlayan kurye 34 VV 39193 plakalı harfiyat kamyonun altına girdi.

YAŞAMINI KASKINA BORÇLI

Kazayı gören vatandaşlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Yaralıya ilk olarak vatandaşlar müdahale etti. Bir süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıyı ambulansla hastaneye kaldırdı. Mehmet Gül, olası bir ölümden ya da daha ağır yaralanmadan başındaki kaskı sayesinde kurtuldu. Kaza sonrası siparişlerin bulunduğu motosiklet işyeri sahibi tarafından götürüldü. Kamyon sürücüsü polis merkezine götürüldü.

Kaynak: DHA