Kıvırcık Ali Haberleri

Kıvırcık Ali haber, Kıvırcık Ali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıvırcık Ali - 09.10.2012
Kıvırcık Ali'nin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası Davası AİHM'e Taşındı
Kıvırcık Ali olarak bilinen sanatçı Ali Özütemiz'in hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili iç hukuk yollarının tükenmesi gerekçesiyle AİHM'e başvuruldu.11 Şubat 2011 tarihinde trafik kazası geçiren ve hayatını kaybeden Kıvırcık Ali'nin...
Kıvırcık Ali - 09.10.2012
Kıvırcık Ali'nin Hayatını Kaybettiği Trafik Kazası Davası AİHM'e Taşındı
Kıvırcık Ali olarak bilinen sanatçı Ali Özütemiz'in hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili iç hukuk yollarının tükenmesi gerekçesiyle AİHM'e başvuruldu.
Kıvırcık Ali - 09.10.2012
Kıvırcık Ali'nin Öldüğü Kaza Dosyası AİHM'de
Kıvırcık Ali olarak bilinen sanatçı Ali Özütemiz'in hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili AİHM'ne başvuruda bulunuldu.
Kıvırcık Ali - 31.07.2012
Nurhak Kültür Şenlikleri 5 Ağustos'ta
Her yıl ebediyete intikal eden bir türkü dostunu festivalde andıklarını dile getiren Başkan Akkuş, geçtiğimiz yıl düzenlenen festivalin Kıvırcık Ali anısına düzenlendiğini, bu yılki festivalin ise Şair Ceketli Çocuk Kazım Koyuncu anısını tertip ettiklerini kaydetti.
Kıvırcık Ali - 02.05.2012
Trafik Kazalarında Kaybedilen Değerler Sergide Yaşatılıyor
TRAFİK KURBANI ÜNLÜLER Sergide fotoğrafları sergilenen ünlüler şunlar: "Mehmet Tacettinoğlu (2005), Ercan Arıklı (2003), Ahsen Çetiner (1997), Teoman Erel (1994), Hande Mumcu (1994), Recep Yazıcıoğlu (2003) - Denizli Valisi, Adnan Kahveci (1993) - Maliye Bakanı, Vedat Dalokay (1991) - Ankara B.Bld.Bşk, Mehmet Aydın (1990) - Sağlık Bakanı, Mustafa Üstündağ (1983) - CHP, Mustafa Taşar- Tarım ve Köy işleri Eski Bakanı, CHP Konya Milletvekili Nezir Büyük Cengiz 4 Oca 2007, Boran Kaya (2000) - Tv sunucusu, Ajlan Büyükburç (1999) - Şarkıcı, Kerim Tekin (1998) - Şarkıcı, Gökhan Semiz (1998) - Şarkıcı, Önder Somer (1997) - Sinema Oyuncusu, Barış Akarsu Şarkıcı Oyuncu, Kıvırcık Ali-Şarkıcı, Onur Bayraktar 26 Kasım 2010 Oyuncu, Mehmet Emin Toprak 2 Aralık 2002 Oyuncu, Tevfik Lav (2004) - Teknik direktör, Mete Adanır (1998) - Futbolcu, Muzaffer Badaloğlu (1998) - Futbolcu, Tomiç Zoran (1998) - Futbolcu, Metin Oktay (1991) - Futbolcu.
Kıvırcık Ali - 02.05.2012
Kral TV En İyileri Ödüllendirdi
KATEGORİ DIŞI Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Kıvırcık Ali'ye verilen Özel Ödül'ü oğlu Eren Özütemiz aldı ve "Babam bu törene dört kez katılmış fakat ödül alamamıştı.
Kıvırcık Ali - 05.04.2012
İşte 2011'in En Çok Satan Albümleri
AJDA PEKKAN ZİRVEYE OTURDU Listenin en tepesinde, 'Farkın Bu' adlı albümüyle Ajda Pekkan yer alıyor. İkinci sırayı 'Nilüfer 2010' albümüyle Nilüfer, üçüncü sırayı ise 'Beyaz' albümüyle Ebru Gündeş aldı. 2011 yılının son dönemlerinde ortaya çıkan sanatçılardan biri olan Halil Sezai ise müthiş bir çıkış yakalayarak bir çok ünlü ismi geride bıraktı. Halil Sezai geçtiğimiz yılın son aylarında çıkarttığı 'Seni Beklerken' adlı albümüyle; Demet Akalın, Hande Yener, Serdar Ortaç gibi iddialı isimleri arkasında bırakarak dördüncü sıraya yerleşti. Geçtiğimiz yıl hayatını kaybederek hayranlarını yasa boğan ünlü türkücü Kıvırcık Ali ise son çıkan albümü 'Onbir Bir İkibinonbir/Veda' ile hayranlarına hem veda ett hem de söz konusu istede ilk 10'a girmeyi başardı.
Kıvırcık Ali - 23.01.2012
Kıvırcık Ali Anma Töreni
Kıvırcık Ali ölümünün 1. yılında türkülerle anıldı.
Kıvırcık Ali - 22.01.2012
"Kıvırcık Ali" Ölümünün 1. Yılında Türkülerle Anıldı
Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı "Kıvırcık Ali" lakaplı Ali Özütemiz, ölümünün 1.yılında türkülerle anıldı.
Kıvırcık Ali - 22.01.2012
Kıvırcık Ali Ölmünün 1. Yıldönümünde Türkülerle Anıldı
Türk Halk Müziği Sanatçısı Kıvırcık Ali, ölümünün 1.yılında kendi türküleri ile anıldı.
Kıvırcık Ali - 22.01.2012
Kıvırcık Ali, Türkülerle Anıldı
Geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Kıvırcık Ali lakaplı Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Özütemiz, ölümünün birinci yılında düzenlenen programda anıldı.
Kıvırcık Ali - 16.01.2012
Kıvırcık Ali, Türküleriyle Anıldı
Türk Halk Müziği Sanatçısı Kıvırcık Ali'yi türküleriyle andı.
Kıvırcık Ali - 15.01.2012
Eskişehir'den Kısa Kısa
Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu, geçen yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Özütemiz'i (Kıvırcık Ali) türkülerle andı.
Kıvırcık Ali - 15.01.2012
Kıvırcık Ali, Yalova'da Anıldı
Trafik kazasında geçen yıl hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı Kıvırcık Ali adıyla bilinen Ali Özütemiz, Yalova Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen konserle anıldı.
Kıvırcık Ali - 15.01.2012
Kıvırcık Ali, Türküleriyle Eskişehir'de Anıldı
Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Türk Halk Müziği Topluluğu, geçtiğimiz yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Türk Halk Müziği Sanatçısı Kıvırcık Ali'yi (Ali Özütemiz) türküleriyle andı.
Kıvırcık Ali - 12.01.2012
Eskişehir'den Kısa Kısa
-Kıvırcık Ali anılacak Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Türk Halk Müziği sanatçısı Kıvırcık Ali, Odunpazarı Belediyesinin düzenleyeceği etkinlikle anılacak.
Kıvırcık Ali - 12.01.2012
Kıvırcık Ali Ölümünün 1.Yılında Eserleriyle Anılacak
Yalova Belediyesi Konservatuarı geçtiğimiz yıl trafik kazasında hayatını kaybeden Türk Halk Müziği Sanatçısı Kıvırcık Ali'yi (Ali Özütemiz) anma gecesi düzenliyor.
Kıvırcık Ali - 20.12.2011
Antalya Kumluca'da Aşure Günü
Geçen yıl aşure gününe katılan sanatçı Kıvırcık Ali'nin bir gün sonra elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini hatırlatan Panuş, "Bu yıl da yine bir kaza yaşadık.
Kıvırcık Ali - 18.12.2011
4. Geleneksel Toptaş Köyü Aşure Günü Yapıldı
Toptaş Köyü Muhtarı Bülent Panuş da, aşure gününe katılan herkese teşekkür etti. Geçen yıl aşure gününe katılan sanatçı Kıvırcık Ali'nin bir gün sonra elim bir trafik kazası sonrası hayatını kaybettiğini hatırlatan Panuş, "Bu yıl da yine bir kaza yaşadık.
Kıvırcık Ali - 15.12.2011
Dünya Bu Yıl Google'da Onu Aradı
Google, geleneksel "geçen yıl ne aradık?" raporunu hazırladı! İşte 2011'de en çok arananlar...
Kıvırcık Ali - 08.08.2011
Nurhak Halkı Kültür Şenliklerinde Buluştu
Nurhak Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale getirilen, "7. Nurhak Kültür Şenlikleri", çok sayıda kişiyi bir araya getirdi. Nurhak Belediye Başkanı Ahmet Akkuş'un önderliğinde düzenlenen şenlik, Nurhak Lisesi bahçesinde gerçekleşti. Bu yıl yedincisi düzenlenen kültür şenlikleri, geçtiğimiz aylarda trafik kazasında hayatını kaybeden sanatçı Kıvırcık Ali anısına yapılırken, şenliğe Nurhak ve çevre ilçelerden çok sayıda vatandaş katıldı.
Kıvırcık Ali - 01.08.2011
Türkülerle Halaylarla Dolu Bir Gece
Aydın'ın Didim İlçesi'nde Alevi Bektaşi Merkezi ve Kültür Derneği tarafından bu yıl 4'üncü kez düzenlenen 'Türkülerle Halaylarla Bir Yaz Gecesi' konseri festivale dönüştü. Geceye katılanlar halay çekip, türküler söyledi, sanatçılara coşkuyla eşlik etti. Didim Alevi Bektaşi Kültür Derneği'nin bahçesinde düzenlenen 4'üncü Geleneksel Türkülerle Halaylarla Bir Yaz Gecesi Konseri büyük ilgi gördü. Konsere dernek başkanı Yusuf Doğan, başkan yardımcısı Mehmet Zengin ve aralarında Avrupa'da çalışan gurbetçilerin de bulunduğu kalabalık bir topluluk katıldı. Mehmet Özcan, Nevzat Ak ve Veli Turan; Kıvırcık Ali ve Mahzuni Şerif'in eserlerinin de aralarında bulunduğu türküleri seslendirdi.
Kıvırcık Ali - 16.06.2011
Hamburg'da Kıvırcık Ali Anısına 'umuda Türkü' Konseri
Hamburg'un Dammtor parkı Planten und Blomen Parkı'nda dördüncü kez düzenlenen Hüseyin Duman yönetiminde 253 kişilik saz ekibi, koro, yoğun ilgi gördü ve dakikalarca alkış aldı.
Kıvırcık Ali - 14.06.2011
Kıvırcık Ali Anısına Konser
Hamburg'un Dammtor Parkı'nda Aydın Efeler ve folklör gösterisi izleyenlerden yoğun ilgi gördü.
Kıvırcık Ali - 31.05.2011
Yeni Parklar Halaylarla Açıldı
Adnan Kahveci Mahallesi'nde Şehit Nail Sargan Parkı'nda yapılan 'Toplu Açılış Töreni' ile Sami Aksu, Kemal Sunal, Kıvırcık Ali ve Mevlana Parkları da hizmete girdi.
Kıvırcık Ali - 13.04.2011
"Başbakan Bile Kürtçe Konuşuyor, Siz Kürtçe Müzik Yapmıyorsunuz"
17 Aralık 2010'da halk müziği şarkıcısı Sarp Öztürk'ün çalıştığı barda öldürüldüğü cinayetle ilgili yürütülen soruşturmanın ardından iddianame hazırlandı. Savcı İbrahim Taner Özkeser'in hazırladığı iddianame, Mersin 3'ncü Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi, İddianamede, halen firarda bulunan olayın bir numaralı şüphelisi M.B tutuklu suç ortağı Ş.P. hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Cinayet sonrası şüpheli M.B'ı sakladıkları öne sürülen tutuksuz sanıklar katil zanlısının kardeşi M.B ile H.Ö ve B.A. hakkında ise "Suçluyu Kayırma" suçundan 6 ay ile 5 yıl arasında hapis cezası ile yargılanmaları da talep edildi. 'BENDE KÜRDÜM' Hazırlanan iddianamede şüpheliler M.B.ve Ş.P'ın saat 23. 00 sıralarında bara geldikleri, bir süre sonra garson İ.B. aracılığıyla Kürtçe şarkı istedikleri belirtilerek, olay şöyle anlatıldı: "Garsonun konsept gereği Kürtçe müzik çalamayacaklarını söylemesi üzerine aralarında tartışma çıktı. İşletmeci D.T., bunu fark edip şüphelilerin masasına oturarak, 'Sorun nedir?' diye sordu. Bu sırada şüpheli Ş.P.'ın kendisine, 'Neden Kürtçe müzik çalmıyorsun?' dediğinde D.T.nün 'Konseptimizde yoktur, ben de Kürdüm. Ama burada Kürtçe müzik çalmıyoruz, burası bizim ekmek kapımız' dediği, bunun üzerine şüpheli M.B.'ın kendisine, 'Sen Kürt'lerin yüz karasısın' dediği bu nedenle aralarında tartışma çıktığı anlaşıldı. Bu tartışmanın devamında Ş.P., D.T.'ye 'Sen bu memlekette fazla yaşamazsın, seni öldürürler' derken, D.T., 'Ben buradayım, kim öldürecekse gelsin' dedi, garsonların araya girmesiyle olay çıkması önlendi. Bu tartışmadan yaklaşık 5-10 dakika sonra şüpheliler yeniden bara geldiler. İşletmeci D.T., olay çıkmaması için, şüphelilerle birlikte bar dışına çıktığında, kendisine 'Bu memlekette Başbakan bile Kürtçe konuşuyor, siz burada Kürtçe müzik yapmıyorsunuz' diye bağıran zanlılarla yeniden tartışma çıktı. Şüpheliler, Tümüklü'ye küfür edip, 'Sen bu kafa ile fazla yaşamazsın' diye bir kez daha tehdit edip, ayrıldı. Zanlılar, gece saat 01. 30 sıralarında barın kapanışına yakın yeniden gelip, işyerine kurşun yağdırdı. Olayda sarkıcı Sarp Öztürk öldü, gitarist Göktay Okçu ile garsonlardan Ramazan Koç yaralandı. " ALBÜM HAZIRLIĞINDAYDI Kürtçe şarkı seslendirmediği iddiasıyla çıkan tartışmanın ardından öldürülen Sarp Öztürk'ün Facebook sayfasında binlerce kişilik hayran grubu oluşmuştu. Kişisel sayfasında Neşet Ertaş, Cem Karaca, Onur Akın, Latif Doğan, Haluk Levent, Kıvırcık Ali, Güler Duman gibi bir çok ünlü sanatçı ile birlikte çektirdiği fotoğrafları bulunan Sarp Öztürk'ün, albüm hazırlığı yaparken cinayete kurban gitmişti.
Kıvırcık Ali - 13.04.2011
Kürtçe Şarkı Okumama Cinayetine Ağırlaştırılmış Ömürboyu İstemi
Mersin'de bir barda sahneye çıkan 38 yaşındaki Sarp Öztürk'ü, 'Kürtçe şarkı okumadığı' gerekçesiyle öldürdüğü iddia edilen sanıkların, "Başbakan bile Kürtçe konuşuyor, siz Kürtçe müzik yapmıyorsunuz" dedikten sonra kurşun yağdırdıkları öne sürüldü. Şarkıcı Öztürk'ün ölümüne, 2 kişinin de yaralanmasına neden olmak suçundan tutuklanan 38 yaşındaki Şeref Polad ile henüz yakalanamayan 44 yaşındaki Metin Baydar hakkında, ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. 17 Aralık 2010 günü meydana gelen olayla ilgili soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı İbrahim Taner Özkeser'in hazırladığı iddianame, Mersin 3'ncü Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi. İddianamede, halen firarda bulunan olayın bir numaralı şüphelisi Metin Baydar ile tutuklu suç ortağı Şeref Polad hakkında ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası istendi. Cinayet sonrası şüpheli Metin Baydar'ı sakladıkları öne sürülen tutuksuz sanıklar Musa Baydar ile Halil Önder ve Berjan Akay'ın ise 'Suçluyu Kayırma' suçundan 6 ay ile 5 yıl arasında hapis cezası istemi ile yargılanmaları talep edildi. 'SEN KÜRT'LERİN YÜZ KARASISIN' Hazırlanan iddianamede şüpheliler Metin Baydar ve Şeref Polad'ın saat 23. 00 sıralarında bara geldikleri, bir süre sonra garson İsmail Berktaş aracılığıyla Kürtçe şarkı istedikleri belirtilerek, olay şöyle anlatıldı: "Garsonun konsept gereği Kürtçe müzik çalamayacaklarını söylemesi üzerine aralarında tartışma çıktı. İşletmeci Derviş Tümüklü, bunu fark edip şüphelilerin masasına oturarak, 'Sorun nedir?' diye sordu. Bu sırada şüpheli Şeref Polad'ın kendisine, 'Neden Kürtçe müzik çalmıyorsun?' dediğinde, Derviş Tümüklü'nün 'Konseptimizde yoktur, ben de Kürdüm. Ama burada Kürtçe müzik çalmıyoruz, burası bizim ekmek kapımız' dediği, bunun üzerine şüpheli Metin Baydar'ın kendisine, 'Sen Kürt'lerin yüz karasısın' dediği bu nedenle aralarında tartışma çıktığı anlaşıldı. Bu tartışmanın devamında Polad Tümüklü'ye, 'Sen bu memlekette fazla yaşamazsın, seni öldürürler' derken, Tümüklü, 'Ben buradayım, kim öldürecekse gelsin' dedi. Garsonların araya girmesiyle olay çıkması önlendi. Bu tartışmadan yaklaşık 5- 10 dakika sonra şüpheliler yeniden bara geldiler. İşletmeci Tümüklü, olay çıkmaması için şüphelilerle birlikte bar dışına çıktığında, kendisine, 'Bu memlekette Başbakan bile Kürtçe konuşuyor, siz burada Kürtçe müzik yapmıyorsunuz' diye bağıran şüphelilerle arasında yeniden tartışma çıktı. Şüpheliler, Tümüklü'ye küfür edip, 'Sen bu kafa ile fazla yaşamazsın' diye bir kez daha tehdit edip, ayrıldı. Şüpheliler, gece saat 01. 30 sıralarında barın kapanışına yakın yeniden gelip, işyerine kurşun yağdırdı. Olayda sarkıcı Sarp Öztürk öldü, gitarist Göktay Okçu ile garsonlardan Ramazan Koç yaralandı. " ALBÜM HAZIRLIĞI YAPIYORMUŞ Kürtçe şarkı okumadığı iddiasıyla çıkan tartışmanın ardından öldürülen Sarp Öztürk'ün facebook sayfasında binlerce kişilik hayran grubu oluşmuştu. Kişisel sayfasında Neşet Ertaş, Cem Karaca, Onur Akın, Latif Doğan, Haluk Levent, Kıvırcık Ali, Güler Duman gibi bir çok ünlü sanatçı ile birlikte çektirdiği fotoğrafları bulunan Sarp Öztürk'ün, albüm hazırlığı yaptığı ortaya çıktı.
Kıvırcık Ali - 12.04.2011
Kıvırcık Ali İçin Anıt Mezar Yapılıyor
Şişli Belediyesi, bir süre önce hayatını kaybeden Kıvırcık Ali olarak tanınan Ali Özütemiz için anıt mezar yaptırıyor.
Kıvırcık Ali - 12.04.2011
"Kıvırcık Ali" Adına Anıt Mezar Projesi
Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, dünyanın herkes için geçici olduğunu ve Kıvırcık Ali'nin artık geri gelmeyeceğini ifade etti.
Kıvırcık Ali - 12.04.2011
Kıvırcık Ali İçin Anıt Mezar Yapılacak
Mustafa Sarıgül, yaklaşık 4 ay önce trafik kazasında yaşamını yitiren Türk Halk Müziği sanatçısı "Kıvırcık Ali" olarak bilinen Ali Özütemiz için bir anıt mezar yapılacağını söyledi
Kıvırcık Ali - 09.04.2011
"Kıvırcık Ali"Ye Anıt Mezar
Şişli Belediyesi, vefat eden Türk Halk Müziği sanatçısı "Kıvırcık Ali" olarak tanınan Ali Özütemiz için anıt mezar yaptıracak.
Kıvırcık Ali - 09.04.2011
"Kıvırcık Ali" İçin Anıt Mezar Yaptırılacak
Şişli Belediyesi, vefat eden Türk Halk Müziği sanatçısı "Kıvırcık Ali" olarak tanınan Ali Özütemiz için anıt mezar yaptıracak.
Kıvırcık Ali - 21.02.2011
Kıvırcık Ali'yi Andılar
Geçtiğimiz Ay Yaşamını Yitiren Türk Halk Müziği Sanatçısı Kıvırcık Ali Ölümünün 40. Gününde Köln'de Anıldı.
Kıvırcık Ali - 02.02.2011
Öldüğü Yola Savcılık İncelemesi
İncelemeler Sırasında Heyetin Kullandığı Araçta Kıvırcık Ali'nin Türküleri Çaldı
Kıvırcık Ali - 01.02.2011
Gazipaşa Belediye Meclisi Toplandı
Belediye Başkanı Cemburak Özgenç başkanlığındaki meclis toplantısında, Şehit Süleyman Gür Caddesi ile kesişen ve kuzeye doğru giden caddeye, trafik kazasında yaşamını yitiren sanatçı Kıvırcık Ali'nin adı verildi.
Kıvırcık Ali - 01.02.2011
Kıvırcık Ali'nin Hayatını Kaybettiği Yolda Savcılık İncelemesi
Dha İstanbul- Kıvırcık Ali'nin Hayatını Kaybettiği Yolda Savcılık İncelemesi
Kıvırcık Ali - 19.01.2011
Seda Sayan Eğitim Gönüllüsü Ödülü Aldı
Avrupa'dan ve Türkiye'den birçok katılımcının davet edildiği törene üst düzeyde katılım gerçekleşti. Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Bitlis Valisi Nurettin Yılmaz, Iğdır Valisi Amir Çiçek adına Vali Yardımcısı Hacı Uzkuç, İngiltere Sofra London Hüseyin Özer, Sanatçı Seda Sayan adına Show TV içyapımlar editörü Alper Ateş, Kıvırcık Ali'nin ödülünü oğlu Eren Özütemiz aldı.
Kıvırcık Ali - 19.01.2011
'Kıvırcık Ali' Samsun'da Anıldı
Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 'Kıvırcık Ali' Olarak Bilinen Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Özütemiz, Samsun Pir Sultan Abdal Kültür Derneği'nde Anıldı
Kıvırcık Ali - 19.01.2011
Kıvırcık Ali’nin Oğlunun Feryadı
Her Yıl Geleneksel Olarak Düzenlediği Tokat Enleri Ödül Töreni İstanbul'da Gerçekleştirildi.
Kıvırcık Ali - 15.01.2011
Kılıçdaroğlu, 'Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziyede Bulundu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çatalca'da Geçirdiği Trafik Kazasında Vefat Eden 'Kıvırcık Ali' Lakaplı Sanatçı Ali Özütemiz'in Ailesine Taziyede Bulundu
Kıvırcık Ali - 15.01.2011
Kılıçdaroğlu Taziye Ziyaretinde
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu.
Kıvırcık Ali - 15.01.2011
Kılıçdaroğlu'ndan Kıvırcık Ali'nin Ailesine Taziye Ziyareti
Cumhuriyet Halk Partisi (Chp) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden 'Kıvırcık Ali' Olarak Bilinen Sanatçı Ali Özütemiz'in Ailesine Taziye Ziyaretinde Bulundu
Kıvırcık Ali - 14.01.2011
Kıvırcık Ali'nin İsmi, Son Konser Verdiği Futbol Sahasında Yaşatılacak
İstanbul'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden ve 'Kıvırcık Ali' Olarak Tanınan Sanatçı Ali Özütemiz'in Adı, Antalya'da Bir Köyün Futbol Sahasına Verilecek
Kıvırcık Ali - 13.01.2011
Kıvırcık Ali'nin Ölümü...
-kazanın Hemen Ardından Çekilen Fotoğraflar
Kıvırcık Ali - 13.01.2011
Böyle Çıkardılar!
Kıvırcık Ali'nin Hayatını Kaybettiği Kazadan Hemen Sonra Çekilen Görüntüler Ortaya Çıktı.
Kıvırcık Ali - 13.01.2011
Kıvırcık Ali Arguvan'ı Yasa Boğdu
Arguvan Belediye Başkanı Hüseyin Taştan, Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Özütemiz'in Trafik Kazasında Hayatını Kaybetmesinden Dolayı İlçe Halkının Büyük Üzüntü Duyduğunu Bildirdi
Kıvırcık Ali - 12.01.2011
Unutulmaz!
İstanbul Çatalca'da dün geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, 'Kıvırcık Ali' olarak tanınan sanatçı Ali Özütemiz'in geçen yıl evliliğini kutladığı ve sahneye çıktığı Antalya Side'deki türkü evinde yas ilan edildi.
Kıvırcık Ali - 12.01.2011
Türkü Evinde 'Kıvırcık Ali' Yası
Kıvırcık Ali'nin Sahneye Çıktığı Antalya Side'deki Türkü Evinde Yas Var.
Kıvırcık Ali - 12.01.2011
Klibinde 'O' Aracı Kullanmıştı
Kıvırcık Ali Klibinde 'O' Aracı Kullanmıştı
Kıvırcık Ali - 12.01.2011
Klibi Vasiyet Gibi
Kıvırcık Ali Klibinde 'O' Aracı Kullanmıştı
Kıvırcık Ali - 12.01.2011
Vasiyet Gibi Klip
'Yaralarım' isimli şarkısının klibinde, kaza yaptığı aracı kullanmıştı. Şarkısında ölüm ve vasiyetten bahseden Kıvırcık Ali, hayranlarını bir kez daha üzmüş oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kıvırcık Ali Haberleri | Kıvırcık Ali Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Kıvırcık Ali haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kıvırcık Ali kimdir, hayatı ve biyografisi. Çankaya Yeni Parklarla Yeşilleniyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 10:22:43. #1.13#

title