Kıvırcık Ali Haberleri

Kıvırcık Ali haber, Kıvırcık Ali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıvırcık Ali - 08.01.2016
Kıvırcık Ali Bakırköy'de Anılıyor
Beş yıl önce elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Türk Halk Müziği'nin sevilen bestecisi ve yorumcusu "Kıvırcık Ali" lakaplı, Ali Özütemiz, Bakırköy Belediyesi tarafından anılacak.
Kıvırcık Ali - 08.01.2016
Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi
- 11 Ocak 2011 tarihinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Türk Halk Müziği sanatçısı Kıvırcık Ali olarak bilinen Ali Özütemiz, 11 Ocak Pazartesi günü Bakırköy’de düzenlenecek etkinlikte anılacak.
Kıvırcık Ali - 04.01.2016
Haftanın Tarihine Bakış
2011- "Kıvırcık Ali" olarak tanınan sanatçı Ali Özütemiz, Çatalca'da geçirdiği trafik kazasında 42 yaşında hayatını kaybetti.
Kıvırcık Ali - 06.05.2015
Başkan Akgün'den Kaza Açıklaması
"KIVIRCIK ALİ'DE BU YOLDA HAYATINI KAYBETTİ" Kazanın yapıldığı yolda daha önce ünlü sanatçı Kıvırcık Ali ve bir Meclis üyelerinin de kaza yaparak hayatını kaybettiğini aktaran Başkan Hasan Akgün, "Karayollarının ilgili bölümleri ile konuştuk bu yolun yapılması için.
Kıvırcık Ali - 02.05.2015
TESK Genel Başkanı Palandöken Açıklaması
Resim sergisiyle trafik kazalarına olan duyarlılıkları artırarak, kazaların önüne geçmeyi amaçladıklarına dikkati çeken Palandöken, şunları kaydetti: "Recep Yazıcıoğlu, Metin Oktay, Ercan Arıklı, Ahsen Çetiner, Hande Mumcu, Mustafa Taşar, Adnan Kahveci, Kıvırcık Ali, Barış Akarsu, Vedat Dalokay, Tevfik Lav, değişik yıllarda trafik kazalarında kaybettiğimiz değerlerden sadece bir kısmı.
Kıvırcık Ali - 21.04.2015
Türkülürin Efendisinden 'NEFES'
30 yıldır müzikle uğraşan ve 6 yılın ardından yeni albümü ile sanatseverlerle yeni albümü ile buluşan Zeynel Aba, Türk Halk Müziğin de artık mütevazi olmayacağını çok iddialı olduğunu belirtti... Uzun yıllar Türkiye'de ve özellikle Avrupa ülkelerinde konserlerde müzikseverlerle buluşan Zeynel Aba, Songül Karlı, Seher Dilovan, Kıvırcık Ali, Nuray Hafiftaş gibi pek çok sanatçı arkadaşına verdiği türkülerle adını duyurmuştu.
Kıvırcık Ali - 13.01.2015
Kıvırcık Ali Dostlarıyla Bakırköy'de Buluşuyor
Dört yıl önce trafik kazasında hayatını kaybeden Türk Halk Müziği'nin sevilen sanatçısı "Kıvırcık Ali" lakaplı, Ali Özütemiz, Bakırköy Belediyesi'nin organizasyonuyla anılacak.
Kıvırcık Ali - 05.01.2015
Haftanın Tarihine Bakış
2011- "Kıvırcık Ali" olarak tanınan sanatçı Ali Özütemiz, Çatalca'da geçirdiği trafik kazasında 42 yaşında hayatını kaybetti.
Kıvırcık Ali - 02.05.2014
Palandöken: Ne Kadar Önemli İnsanları Kaybettiğimizi Anlıyoruz
Palandöken daha sonra hayatını kaybeden ünlülerin fotoğraflarını inceledi. Trafik kazalarında hayatını kaybedenler arasında gazeteci Mehmet Tacettinoğlu (2005), Ercan Arıklı (2003), Ahsen Çetiner (1997), Teoman Erel (1994), Hande Mumcu (1994); eski Denizli Valisi Recep Yazıcıoğlu (2003), eski Maliye Bakanı Adnan Kahveci; sanatçılar Boran Kaya (2000), Ajlan Büyükburç (1999), Kerim Tekin (1998), Gökhan Semiz (1998), Barış Akarsu (2007), Kıvırcık Ali (2011) ve eski futbolcu Metin Oktay (1991) bulunuyor.
Kıvırcık Ali - 02.05.2014
Bir Yılda 4 Bin Kişi Trafik Kazasında Can Verdi, TESK "Kaybettiğimiz Değerler" Sergisi Açtı
-"SERGİNİN AMACI TRAFİK KAZALARININ ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN DUYARLILIKLARI ARTIRMAK"- Sergideki resimlerin kamuoyu tarafından yakından tanınmalarının yanı sıra ortak özelliklerinin de hayatlarını trafik kazalarında kaybetmeleri olduğunu ifade eden Palandöken, şöyle dedi: "Recep Yazıcıoğlu, Metin Oktay, Ercan Arıklı, Ahsen Çetiner, Hande Mumcu, Kerim Tekin, Mustafa Taşar, Adnan Kahveci, Kıvırcık Ali, Barış Akarsu, Vedat Dalokay, Tevfik Lav bu kazalarda kaybettiğimiz değerlerden sadece bir kısmıdır.
Kıvırcık Ali - 24.11.2013
Toptaş Köyünde Aşure Günü Etkinliği Düzenlendi
Kumluca'ya bağlı Toptaş köyünde bu yıl 6'ncısı düzenlenen aşure günü etkinliği gerçekleştirildi.
Kıvırcık Ali - 02.05.2013
Trafik Kazalarında Kaybettiğimiz Değerler Sergide Yaşatılıyor
TESK Başkanı Palandöken, yaptığı yazılı açıklamada Recep Yazıcıoğlu, Metin Oktay, Ercan Arıklı, Kerim Tekin, Mustafa Taşar, Adnan Kahveci, Kıvırcık Ali, Barış Akarsu, Ahsen Çetiner, Hande Mumcu, Vedat Dalokay, Tevfik Lav gibi isimlerin kamuoyu tarafından yakından tanınmalarının yanı sıra bir başka ortak özelliklerinin bulunduğunu belirtti.
Kıvırcık Ali - 02.05.2013
Trafik Kurbanı Türkiye'nin Değerleri Sergilendi
Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Sanat Galerisi'nde ziyarete açılan etkinliği, TESK ve TSOF Başkanı Bendevi Palandöken de gezdi. Sergide hepsi de trafik kazasında hayatını kaybeden kamouyunca yakından tanınan Recep Yazıcıoğlu, Metin Oktay, Ercan Arıklı, Kerim Tekin, Mustafa Taşar, Adnan Kahveci, Kıvırcık Ali, Barış Akarsu, Ahsen Çetiner, Hande Mumcu, Vedat Dalokay, Tevfik Lav gibi isimler ile yaşanan kazaların fotoğrafları yer alıyor.
Kıvırcık Ali - 02.05.2013
Trafik Kazalarında "Kaybettiğimiz Değerler" Sergide Yaşatılıyor
Türkiye'nin önde gelen bir çok isminin trafik kazalarında hayatını kaybettiğine dikkat çeken Palandöken, "Bir türlü önü alınamayan kazalarda 2012 yılında 3 bin 750 vatandaşımızı kaybettik. Son 10 yılda 40 bin vatandaşımız aramızdan ayrıldı. Bu kaybettiklerimiz arasında birçok değerimizde var. Buna en son örnekler Kıvırcık Ali, Barış Akarsu ve eski bakanlardan Mustafa Taşar geçirdikleri trafik kazalarında hayatlarını kaybettiler.
Kıvırcık Ali - 11.01.2013
Kıvırcık Ali Ölüm Yıl Dönümünde Anıldı
İki yıl önce trafik kazasında hayatını kaybedensanatçı 'Kıvırcık Ali' lakaplı Ali Özütemiz, mezarı başında anıldı.
Kıvırcık Ali - 11.01.2013
Kıvırcık Ali Mezarı Başında Anıldı
Trafik kazasında hayatını kaybeden Kıvırcık Ali, ölüm yıl dönümünde Hadımköy Gülbahçe Mezarlığı'nda sevenleri tarafından anıldı.
Kıvırcık Ali - 11.12.2012
Annesine Böbreğini Bağışlayamadı, Ama 3 Kişiye Organlarıyla Hayat Verecek
"AL ÖMRÜMÜ, KOY ÖMRÜNÜN ÜSTÜNE" Mehmet Çetintaş'tan geriye kazadan 4 gün önce bir sosyal paylaşım sitesindeki sayfasında paylaştığı, geçirdiği kazada hayatını kaybeden Kıvırcık Ali lakaplı türkücü Ali Özütemiz'in seslendirdi, 'Al ömrümü, koy ömrünün üstüne' adlı türkü kaldı.
Kıvırcık Ali - 01.11.2012
"Türkü Şairi"Nden Ustalara Türkü Sözü
Musa Özyürek-Betül Abbak - Niğde'de yaşayan ve sanat camiasında "Türkü Şairi" olarak bilinen şair Fikret Dikmen'in yazdığı şiirler, Musa Eroğlu, Kıvırcık Ali, Nurettin Rençber, Güler Duman, Sevcan Orhan, Seyfi Doğanay, Bülent Serttaş gibi çok...
Kıvırcık Ali - 09.10.2012
Kıvırcık Ali'nin Öldüğü Kaza AİHM'lik Oldu
Kıvırcık Ali olarak bilinen sanatçı Ali Özütemiz'in hayatını kaybettiği trafik kazasıyla ilgili Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne (AİHM) başvuruda bulunuldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kıvırcık Ali Haberleri | Kıvırcık Ali Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Kıvırcık Ali haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kıvırcık Ali kimdir, hayatı ve biyografisi. Kıvırcık Ali Anılarla Yaşıyor Flash Tv.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 04:25:26. #1.14#

title