KIVANÇ TATLITUĞ HABERLERİ

KIVANÇ TATLITUĞ HABERLERİ

Kıvanç Tatlıtuğ haber, Kıvanç Tatlıtuğ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kıvanç Tatlıtuğ - 7.5.2019
24. Sadri Alışık Tiyatro Ve Sinema Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sunuculuğunu Yekta Kopan'ın yaptığı törende, Attila İlhan tarafından yazılan ve 1983 yılında yayınlanan "Kartallar Yüksek Uçar" dizisinde Sadri Alışık'la başrolü paylaşan Selda Alkor, piyano eşliğinde "Kimseye Etmem Şikayet" adlı şarkıyı söyledi… Sadri Alışık Oyuncu Ödüllerinin 24.sübu yılAnadolu Efes, HDI Sigorta ve Beşiktaş Belediyesi'nin katkılarıyla, MKM Attila İlhan Salonu'nda gerçekleşti. Kerem Alışık, gecenin sonunda, 24 yıldır aynı çizgide sürdürmeyi başardıkları ödül törenlerini samimi, sıcak ve kaliteli olarak nitelendiren izleyenlerin tebrik yağmuruna tutuldu… GECEDEN NOTLAR: KEREM ALIŞIK: Çolpan İlhan Sanata Değer Katan Kadınlar Özel Ödülü'nü Nesrin Kazankaya'ya veren Kerem Alışık, "24. Sadri Alışık oyuncu ödüllerinde çeyrek asıra bir adım kala yine Attila İlhan Salonu'nda meslektaşlarımla aynı heyecanları, aynı halleri paylaşmaktan kıvanç duyuyorum. Bu sene bir yaş daha eskidik. Yanlış anlaşılmasın, eskimek güzel eksilmedikçe ama maalesef eksiliyoruz. Dün bu koltuklarda bizimle oturan pek çok değerimiz, bugün bu soğuk dijital görüntülerden bizlere gülümsüyor. Nefesimizi tutar gibi tutuyoruz o sıcak gülüşlerini içimizde… Bu törenler, bu hatırlamalar aslında bir nevi bir kavuşma oluyor. İşte Sadri Alışık ve Çolpan İlhan'da bu değerlerden. Onların da gidecek yerleri yok, gittikleri de yok. Onlar hep geliyorlar. Aklımıza geliyorlar, kalbimize geliyorlar, kalbimizin üstünde oturuyorlar. Onlar bizim sol yanımız, soluğumuz, sonsuzluğumuz. Bazı eskiler eskimiyor işte. Sadri Alışık'ın da ve Çolpan İlhan'ın da felsefeleri, duruşları var, aşkları, şiirleri, kavgaları, mücadeleleri var, bıraktıkları var, eserleri var. Hep aklımızda hep hatıralarımızda. Hani İranlı şair Füruğ diyor ya, "Kuş ölür… Sen uçuşu hatırla…" Onları hatırlamamak mümkün değil. Onlar bizim kalbimizde, binlerce kanat çırpan kuştan bir tanesi. Teşekkür ediyoruz onlara, iyi ki varlar, iyi ki sanata bu değeri kattılar. İyi ki yol gösterdiler. Al ışıktan bir yol aydınlattılar bizler için. Yolcu yanılır ama yol yanılmaz. Müteşekkiriz onlara…" SELDA ALKOR: Gece de "Kimseye Etmem Şikayet" adlı şarkıyı piyano eşliğinde seslendiren Selda Alkor, "Ruhun şad olsun Sadri Abi. Keşke sen de, Çolpan da burda olsaydınız, beraber söyleseydik bu şarkıyı"dedi… ZİHNİ GÖKTAY – TİYATRO ONUR ÖDÜLÜ Tiyatro Onur Ödülü'nü Serpil Tamur'dan alan usta oyuncu Zihni Göktay, tüm salonla birlikte "Lüküs Hayat" şarkısını seslendirdi… Usta oyuncu, "Her yeni doğan çocuk, Tanrı'nın insanlardan umudunu kesmediğinin bir kanıtıdır. Tiyatro devam edecektir" KIVANÇ TATLITUĞ – KOMEDİ DALINDA YILIN EN BAŞARILI ERKEK OYUNCUSU – "ORGANİZE İŞLER 2 SAZAN SARMALI"… Ödülünü lise arkadaşı oyuncu Naz Elmas'ın anons ettiği Kıvanç Tatlıtuğ, "Sadri Alışık gibi bir efsaneyle ismimim aynı cümlede geçiyor olması bile benim için büyük bir şereftir.
Kıvanç Tatlıtuğ - 3.5.2019
Ünlü İsimler Derbi Hakkında Dha'ya Konuştu
Yılmaz Erdoğan: Uzun zamandır bir derbiyi bu kadar merak etmemiştimKıvanç Tatlıtuğ: Güzel bir maç olsun, skor teferruat"Gönlümden geçen Galatasaray'ın 2-1'lik galibiyeti"OLGUCAN KALKAN - ALİ DANAŞ / İSTANBUL, -Spor Toto Süper Lig'in 31'inci haftasında Galatasaray, derbi maçta Beşiktaş'ı...
Kıvanç Tatlıtuğ - 3.5.2019
Ünlü İsimler Derbi Hakkında Dha'ya Konuştu
Yılmaz Erdoğan: Uzun zamandır bir derbiyi bu kadar merak etmemiştimKıvanç Tatlıtuğ: Güzel bir maç olsun, skor teferruat"Gönlümden geçen Galatasaray'ın 2-1'lik galibiyeti"OLGUCAN KALKAN - ALİ DANAŞ / İSTANBUL, -Spor Toto Süper Lig'in 31'inci haftasında Galatasaray, derbi maçta Beşiktaş'ı...
Kıvanç Tatlıtuğ - 13.2.2019
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' Filmi Adana'da Gerçek Oldu
BAŞROLLERİNİ Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaştığı 'Organize İşler 2: Sazan Sarmalı' filmi Adana'da gerçek oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ - 12.2.2019
Ünlü Aktör Jackie Chan'in Balmumu Figürü Sergiye Açıldı
Sergilenmeye başlayan figürde, Jackie Chan'in kostümü ise 2005 yılında düzenlenen The Petronas Malaysian Grand Prix Ice Gala'sındaki kıyafetin birebir kopya edilerek hazırlandığını aktaran Suner, şunları kaydetti: "Müzemizde şu anda 70'e yakın figürümüz var. Özellikle müzemin son bölümünü ziyaret etmeyenlerin görmesini isterim. Birçok yeni figür geldi ama son bölümümüzde Dubai'den getirttiğimiz önemli isimler var. Gerçekten çok güzel bir bölüm oldu. Önümüzdeki dönemde de lansmanlara devam edeceğiz. Şu an sürpriz olarak kalsın." Madame Tussauds İstanbul'da ayrıca tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Beyonce, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ - 4.2.2019
Organize İşler: Sazan Sarmalı"Na Seyircilerden Yoğun İlgi
Komedi ve aksiyon türünü bir araya getiren filmde Erdoğan'ın yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer rol alıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ - 2.2.2019
Bkm Ekibi "Organize İşler: Sazan Sarmalı"Nı İzledi
Filmin başrol oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ da filmin kendisi için enteresan bir serüven olduğunu söyleyerek, şunları kaydetti: "Bu projenin benim için 2 önemli anlamı var.
Kıvanç Tatlıtuğ - 1.2.2019
Bkm Ekibi, "Organize İşler Sazan Sarmalı" Filmini İzledi
- BKM ekibinden detaylar Yılmaz Erdoğan ve Kıvanç Tatlıtuğ'un konuşması İSTANBUL - BKM ekibi, Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönettiği, bugün vizyona giren "Organize İşler Sazan Sarmalı" filmini izledi.
Kıvanç Tatlıtuğ - 1.2.2019
Dha İstanbul - Organize İşler Sazan Sarmalı Filminin Özel Gösterimi Yapıldı
Sinema filminin oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ, Bensu Soral, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan'ın yanı sıra filmin müziklerini yapan Deniz Erdoğan ile Nil Karaibrahimgil ve eşi Serdar Erener de filmi ilk kez beyazperdede izledi.
Kıvanç Tatlıtuğ - 1.2.2019
Bundan Sonraki 100 Yılı Etkileyecek Kadar Önemli Bir Yasal Değişiklik"
"Organize İşler Sazan Sarmalı"nın başrol oyuncularından Kıvanç Tatlıtuğ da filmi çok beğendiğini dile getirerek, "Benim için çok yeni tecrübe oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ - 31.1.2019
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan'la birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen ve Ata Demirer yer alıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ - 29.1.2019
Kıvanç Tatlıtuğ Sarı Saruhan'ı Anlatıyor
Yeni sezonunun merakla beklenen filmi "Organize İşler – Sazan Sarmalı" 1 Şubat'ta seyircisi ile buluşuyor.
Kıvanç Tatlıtuğ - 29.1.2019
Çarpışma Dizisi 8. Bölümü Yayınlandı!
Show TV'de yayınlanan ve başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu'nun rol aldığı Çarpışma dizisinin son bölümünde Alya'nın Veli'nin elinden kurtarılma planları damga vurmuştu.
Kıvanç Tatlıtuğ - 25.1.2019
Ünlü Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)
ACI HABERİ SETTE ALDI Erkan Can'ın ağabeyinin ölüm haberini, rol aldığı televizyon dizisinin setinde aldığı öğrenildi. Erkan Can'a aynı dizide rol aldığı Kıvanç Tatlıtuğ ile Ali Sürmeli de köyünde eşlik etti.
Kıvanç Tatlıtuğ - 25.1.2019
Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ömer Can'ın naaşı, kardeşi Erkan Can ve yakınlarının yanı sıra oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve vatandaşların katıldığı cenaze namazının ardından Yenişehir ilçesine götürülerek Çiçeközü Mahallesi Mezarlığı'nda defnedildi.
Kıvanç Tatlıtuğ - 25.1.2019
Ünlü Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Yıldırım ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evde ölü bulunan işçi emeklisi ve 3 çocuk babası Ömer Can'ın cenazesi, otopsinin ardından Ertuğrulgazi Camii'ne getirildi. Cenazeye katılan ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Ali Sürmeli, acı gününde Erkan Can'ı yalnız bırakmadı.
Kıvanç Tatlıtuğ - 25.1.2019
Bursa Ünlü Oyuncu Erkan Can'ın Ağabeyi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Yıldırım ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde yalnız yaşadığı evde ölü bulunan işçi emeklisi ve 3 çocuk babası Ömer Can'ın cenazesi, otopsinin ardından Ertuğrulgazi Camii'ne getirildi. Cenazeye katılan ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve Ali Sürmeli, acı gününde Erkan Can'ı yalnız bırakmadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kıvanç Tatlıtuğ Haberleri | Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Kıvanç Tatlıtuğ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kıvanç Tatlıtuğ kimdir, hayatı ve biyografisi. Sevda Demirel'den babasını kaybeden Başak Dizer'e şaşırtan sözler: Sanki başkasını
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 10:24:52. #1.15#
title