Kıvanç Tatlıtuğ Anadolu'ya Taşınıyor

Kıvanç Tatlıtuğ Anadolu'ya Taşınıyor

Kıvanç Tatlıtuğ Anadolu'ya Taşınıyor
Sabah.com.tr - Haberler | Magazin

O yakada oturan kızlar yaşadı. Uzun süredir Avrupa yakasında Ulus'ta oturan Kıvanç Tatlıtuğ taşınıyor.

Uzun süredir Avrupa yakasında Ulus'ta oturan Kıvanç Tatlıtuğ; hem annesine, hem de oynadığı dizinin setine daha yakın olmak için Anadolu yakasına taşınmaya karar verdi.

Erenköy'de bir daire aramaya başlayan Tatlıtuğ, fiyatları 3 bin 500 ile 5 bin lira olan iki daire buldu. İki daire arasında kararsız kalan yakışıklı oyuncu, ikisinden birini seçerek yakında annesine komşu olacak.

İstanbul'un en lüks semtlerinden biri olan Erenköy'de aylık 10-15 bin liraya kadar kiralık daire bulunuyor.

KONU AZRA AKIN'A GELİNCE KOŞAR ADIM UZAKLAŞTI

MAGNUM'UN bu yılki marka yüzü olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un ünlü Fransız model Florence Eugene ile kamera karşısına geçtiği ve Ömer Faruk Sorak'ın yönettiği reklam filminin gösterimi, önceki gün Suada'da yapıldı.

Fransız model Florence Eugene, partneri Tatlıtuğ'a "O iyi görünüşlü, yakışıklı, güzel yüzlü ve Hollywood stili olan biri" diyerek övgüler yağdırdı. Kuzey-Güney dizisinden sonra Yılmaz Erdoğan'ın yeni filminde rol alacağını da sözlerine ekleyen Tatlıtuğ "Enteresan bir film olacak. Şiiri takip ederim, ilgi alanıma girer" dedi.

Söz, aşk yaşadığı Azra Akın'a gelince oyuncu, "Eyvallah. Çok teşekkür ediyorum. Benim gitmem lazım" diye cevap verip, gazetecilerin yanından koşar adım uzaklaştı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kıvanç Tatlıtuğ Anadolu'ya Taşınıyor

Kaynak: Sabah.com.tr

Manşet Haberler

title