Dansöz Asena'nın Yeni Mesleği!

Dansöz Asena'nın Yeni Mesleği!

Yeni kitabıyla sevenleriyle buluşan Astroloji profesörü Dr. Astrolog Şenay Devi, Dansöz Asena'nın öğrencisi olduğunu ilk kez açıkladı.

Dansöz Asena'nın Yeni Mesleği!

Karaköy'de bir mekanda kitap lansmanını yapan Şenay Devi'yi, İvana Sert, Deniz Akkaya, Asena, Cansu Taşkın gibi sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Lansman öncesi basın mensuplarının karşısına geçen Şenay Devi, "Bir araştırma kitabı son 110 yıldır yapılmamış bir çalışma yapıldı" dedi. Türk medeniyetlerinde astroloji biliminin yabancı olmadığını dile getirdi. Ünlü astrolog kendisini bugünde yalnız bırakmayan dostlarına da teşekkür etti.

Gri pullu elbisesiyle tüm bakışları üzerine çeken İvana Sert, Şenay Devi ile objektiflerin karşısına geçti. Devi, burcunu yorumlarken İvana Sert'te, Devi'nin elbisesi hakkında esprili şekilde yorum yaptı. İvana Sert, "Akrep burcuyum. Burcumun özelliklerini taşıyorum, ben burçlara çok inanıyorum. Astroloji yaşayan bir matematik" diyerek astrolojiye ilgisinden bahsetti. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Sert, "Yeni bir programa başladım. Hanımları baştan yaratacağız. Muhteşem bir proje yapıyoruz" diyerek sözlerini noktaladı.

DANSÖZ DEĞİL ASTROLOG ASENA

Astrolog öğrencisi olduğunu ilk kez açıklayan Asena; "Kitabı araştırırken hep yanındaydık. 2 yıldır o kadar merak ettik ki, artık çıksın bu kitap diye bekliyordum. Sonunda kitabın lansmanındayım. Ben ayrıca Şenay hocanın öğrencisiyim. Öyle bir yetiştiriyor ki beni 20 dakika biriyle konuştuğumda ne burcu olduğunu anlıyorum" diye konuştu.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.