Kitap Fuarında 'mehmetçik' Unutulmadı '

Kitap Fuarında 'mehmetçik' Unutulmadı '

Kitap fuarında 'Mehmetçik' unutulmadı'39 ilçede 39 Kitap Fuarı'nın Avrupa ayağı olan Bayrampaşa Kitap Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı.

Kitap fuarında 'Mehmetçik' unutulmadı

'39 ilçede 39 Kitap Fuarı'nın Avrupa ayağı olan Bayrampaşa Kitap Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarsa 'Zeytin Dalı' adı verilen özel standlarda satışa sunulan kitaplardan elde edilecek gelirin Afrin'de şehit olan askerlerin yakınlarına ve gazilere bağışlanacağı belirtildi.

'Kitap Aşkına' sloganıyla başlatılan '39 ilçede 39 Kitap Fuarı' projesi kapsamında Bayrampaşa Kitap Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın açılışını Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdülaziz Yeniyol birlikte gerçekleştirdi. Bayrampaşa'daki bir alışveriş merkezinin 3 bin metrekarelik otopark alanında kurulan fuarın 23 Mart Pazar gününe kadar ziyaretçilere açık olacağı belirtildi.

KİTAPLARIN GELİRİ ŞEHİT YAKINLARINA VE GAZİLERE V

Fuarda 'Zeytin Dalı' adı verilen özel standlarda satışa sunulan kitapların tüm gelirinin Afrin'de şehit olan askerlerin yakınları ve gazilere bağışlanacağı belirtildi. Fuara gelenlere ayrıca Türk bayrakları da hediye edildi.

Kitap Fuarında 'mehmetçik' Unutulmadı '
Kaynak: DHA