Kırşehir'de Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri

Kırşehir'de Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri

13.11.2019 10:16 | Son Güncelleme: 13.11.2019 10:16
Kırşehir'de Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri

Kırşehir'de, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında "Peygamberimiz ve Aile" temalı konferans düzenlendi.

Kırşehir'de, Mevlid-i Nebi Haftası etkinlikleri kapsamında "Peygamberimiz ve Aile" temalı konferans düzenlendi.

İl Müftülüğünden yapılan açıklamaya göre, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen konferansta, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Remzi Bircan, Hazreti Muhammed'in aile hayatını, örneklerle anlattı.

Konferansın sonunda Mevlid-i Nebi Haftası ile ilgili düzenlenen kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri Kırşehir Valisi İbrahim Akın ve diğer protokol üyeleri tarafından verildi.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Manşet

Haberler

Güncel

Son Dakika Haberleri

Son dakika haber! Erdoğan: "CHP'lilerin sık sık yaptığı, son olarak bir milletvekilinin pervasızca tekrarladığı Türk Silahlı Kuvvetlerini hedef alan bühtan, bu... - HaberlerErdoğan: "Daha önceki genelgelerde belirtilen istisnalar hariç, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı, toplu taşıma araçlarını kullanamayacak." - HaberlerErdoğan: "Siyaset, toplum ve sandık mühendisliği hesaplarına öyle dalmış durumdalar ki milleti görecek halleri bile yok. Üstelik bunlar milleti hiçe... - HaberlerSon dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Vatandaşlarımızın salgın tehdit olmaktan çıkana kadar mecbur kalmadıkça kalabalığa karışmamasını istiyoruz" - HaberlerErdoğan: "50 kişiden fazla çalışanı olan iş yerlerinde, iş yeri hekiminin gözetiminde mevcut iş sağlığı ve güvenliği uzmanı veya belirlenen bir... - HaberlerJoe Biden, başkanlık istihbarat brifinglerini almaya başlayacak - HaberlerSon dakika! Ağrı'da resmi anaokulları, ana sınıfları ve uygulama sınıflarında uzaktan eğitim yapılacak - HaberlerSon Dakika: Koronavirüs tedbirleri kapsamında ana sınıfı ve benzeri eğitim kurumlarının faaliyetlerine ara verilecek - HaberlerSon dakika haberi! Erdoğan: "Nice mücadelelerden alnının akıyla çıkan Türkiye, salgın karşısında verdiği mücadeleyi de Allah'ın izniyle mutlaka kazanacaktır" - HaberlerSon Dakika: Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak - HaberlerABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı - Haber
title