Kırmızı Oda Miço Mehmet kimdir? Kırmızı Oda Miço Mehmet gerçek adı ne? Kim canlandırıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Kırmızı Oda Miço Mehmet kimdir? Kırmızı Oda Miço Mehmet gerçek adı ne? Kim canlandırıyor?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kırmızı Oda Miço Mehmet kimdir? Kırmızı Oda Miço Mehmet gerçek adı ne? Kim canlandırıyor?

Kırmızı Oda dizisinde Miço Mehmet karakteri merak ediliyor. Peki, Kırmızı Oda Miço Mehmet kim canlandırıyor? Kırmızı Oda Miço Mehmet gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli? Miço karakterini kim canlandırıyor?

Kırmızı Oda dizisi Miço kimdir, gerçek ismi ne? Miço karakterini kim canlandırıyor? Detaylar haberimizde.

Kırmızı Oda dizisinde Miço Mehmed, Sadi'nin en yakın arkadaşıdır. Miço karakteri, Kırmızı Oda dizisi seyircileri tarafından merak edilmeye başlandı. Miço Mehmet Sadi'ye yardım eden, Sadi'ye yardımcı olan bir gençtir.

Kırmızı Oda Miço Mehmet karakterini "Miraç Altan Çuhadar" canlandırmaktadır.

Kırmızı Oda'nın 29. Bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz), üvey babası Servet'in kaybından sonra annesiyle yüzleşmeye karar verir. Nazlı (Pınar Deniz) kendi kendini sürüklediği çıkmazdan, Recai'yi geride bırakarak kurtulur. Sadi (Erkan Petekkaya), yeraltı dünyasına nasıl girdiğini ve Miço'nun başına gelenleri Doktor Hanım'la paylaşır.

Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri hayat hikayesi ile dikkat çekmekte. Kırmızı Oda Sadi karakterine Erkan Petekkaya hayat vermekte.

Erkan Petekkaya (d. 11 Aralık 1970, Elazığ), Türk oyuncudur. Diyarbakırlı olmasına rağmen Elazığ doğumlu olan Petekkaya, çocukluğunu İstanbul, Anadolu Yakası'nda geçirmiştir. Mehmet Karamancı İlkokulu'nda, daha sonra Bostancı Ortaokulu ve Fenerbahçe Lisesi'nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nı kazanan Petekkaya, 1993'ten beri devlet tiyatrolarında kadrolu oyuncu olarak yer almaktadır. 1994 yılında kamera şakalarıyla tanıştığı televizyon dünyasındaki kariyerine, 1998 yılında Güzel Günler dizisiyle devam eder. 1999 yılında Aynalı Tahir adlı dizi için kamera karşısına geçer.

Aşkına Eşkıya, Bedel, Japon Gelin ve Taştan Kalp projelerinde yer alan Petekkaya, Kanal D'de ekrana gelen Serseri adlı televizyon dizisinde canlandırdığı "Bülent" karakteriyle komedi alanında da rol alır. 2005 yılında Köpek dizisi ile ekranlarda görünmeye devam eder ve bu dizide canlandırdığı Yılmaz karakteriyle Beyaz İnci Televizyon Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" dalında aday gösterilir. 2005-2007 yayın döneminde atv'de ekrana gelen Beyaz Gelincik adlı televizyon dizisinde Adanalı zengin bir ailenin holding yöneticisi olan büyük oğlu Ömer'i canlandırmıştır.

2007 Ekim ayında başlayan Sessiz Fırtına adlı televizyon dizisinde Yiğit Sancaktar'ı canlandırmaktadır. Dizinin yayınına Mart 2008'de 19. bölümünün ardından son verilmiştir. Petekkaya yine 2008'de başka bir dizide (Star TV) yer alarak Son Bahar adlı televiyon dizisinde Holding'de yönetici olan "Galip"'i canlandırmıştır. 2010 yılında da Hanımeli Sokağı adlı dizide oynamıştır. 2010-2012 yılları arasında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide Ali Kaptan adlı karakteri canlandırmıştır. Bu dizide acımasız bir kişiliği olan fakat daha sonraları yaptıklarından pişmanlık duymuş bir babayı oynamıştır.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
Alper:Mirac Altan Cuhadar diye ismini yazmak bu kadar mı zor?
500
title