Kırmızı Lekeler Oluştu

Kırmızı Lekeler Oluştu

Seray Sever, Geçtiğimiz Yıl Büyük Bir Hevesle 'Yeni Bir Karar Verdim' İsimli Albüm Çıkartmış Ancak Büyük Bir Hüsrana Uğramıştı

Kırmızı Lekeler Oluştu

SERAY SEVER, GEÇTİĞİMİZ YIL BÜYÜK BİR HEVESLE 'YENİ BİR KARAR VERDİM' İSİMLİ ALBÜM ÇIKARTMIŞ ANCAK BÜYÜK BİR HÜSRANA UĞRAMIŞTI

O günlerde sesi ve şarkı söyleme kabiliyeti acımasızca eleştirilen hatta televizyon programlarında ti-ye alınan Sever, bunalıma girmiş, soluğu psikologta almıştı. Öyle ki stresten albümünü hazırlayan prodüktörü ve eski sevgilisi Çelik'le bile kapışan Sever, kendisine destek olan can dostu İzel'e de küsmüştü.

Yaşadığı sıkıntıları dile getirmekten çekinmeyen ve sağlığının bozulduğunu her zaman söyleyen Sever, albümü çoktan unutulmasına rağmen sağlık sorunlarıyla boğuşmaya devam ediyor. Sever'in en küçük bir üzüntü ve stres durumunda vücudunu kırmızı lekelerin bastığı, özellikle de boyun ve kollarında aşırı kızarıklar meydana geldiği ortaya çıktı.

Ancak güzel sanatçının sıkıntısının psikolojik olduğu ve aksatmadan doktora giderek bu dertten kurtulmaya çalıştığı öğrenildi.