Kırklareli'nden kısa kısa

26.10.2020 10:27 | Son Güncelleme: 26.10.2020 10:39
Kırklareli'nden kısa kısa

Pınarhisar ilçesinde dere çevresinde düzenleme yapıldı.

Pınarhisar ilçesinde dere çevresinde düzenleme yapıldı.

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, gazetecilere Dere Mahallesi'nden geçen derenin çevresini düzenleyerek vatandaşlara vakit geçirebilecekleri güzel alanlar oluşturduklarını söyledi.

Oturma bankları, salıncaklar konuşlandırarak çevreyi yeşillendirdiklerini ifade eden Talay, bu tip projeler ile ilçede yeni yaşam alanlar oluşturduklarını kaydetti.

Temizlik çalışması

Vize ilçesinde ağaçlık alanda temizlik çalışması yapıldı.

Belediye Başkanı Ercan Özalp, gazetecilere, Kale Mahallesi'ndeki ağaçlık alanda biriken çöp ve otların temizlendiğini belirtti.

Alanın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine uygun hale getirildiğini ifade eden Özalp, insan sağlığını korumak için ilçede yoğun çalıştıklarını kaydetti.

Bölgede vatandaşların sağlığını tehdit edebilecek tüm olumsuzlukların giderildiğini aktaran Özalp, ağaçlık alanın da temiz bir görünüme kavuştuğunu söyledi.

Kaynak: Anadolu Ajansı / Ufuk Ertop

Haber Yorumları (1)
TAHİR SEN: Göztepe deki (Göztepe içme suyu) doğal su çeşmesi etrafı temizlik? Arada bir kontrol olursa memnun oluruz,özellikle sokak hayvanları aç gelen her araca yiyecek için saldırıyorlar?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title