Kırka Haberleri

Kırka haber, Kırka son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kırka - 16.08.2019
Bedensel engelli işçi ömrünü ormana adadı
Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı Kırka Orman İşletme Şefliğinde görevli 3 çocuk, 7 torun sahibi Osman Ciga, 1987'de 35 yaşındayken bir ağacın kesim sırasında üzerine devrilmesi sonucu belden aşağısı felç olarak tekerlekli sandalyeyle yaşamını sürdürmek zorunda kaldı.
Kırka - 17.07.2019
Tarihi "Kırka ve Tozman Yolu" turizme kazandırılacak
Bilecik'in Yenipazar ilçesinde Valilik, Kaymakamlık, Belediye ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) iş birliğinde yürütülen tarihi "Kırka ve Tozman Yolu"nun turizme kazandırılması çalışmaları devam ediyor.
Kırka - 09.07.2019
"Balon bezelye" üreticinin yüzünü güldürdü
İlçe merkezi ağırlıklı olmak üzere Kırka, Küçükhüyük ve Ahmetpaşa beldesinde üretimin yoğunlaştığını dile getiren Türkyılmaz, "Geçmiş yıllarda bezelyeden hep zarar ettik ama bu yıl çok şükür bezelye, üretim, verim ve fiyatı bakımından çok iyi.
Kırka - 29.04.2019
Kırmızı Orman Karıncalarına 'Zorunlu Göç'
Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğü'ne bağlı Kırka Şefliği, Eskişehir, Mihalıççık, Çatacık ve Afyonkarahisar ormanlarında doğal olarak bulunan kırmızı orman karıncalarının (Formica Rufa) yaşam alanlarını genişletme çalışması yaptı.
Kırka - 01.04.2019
Elektronik Müziğin Nabzını M Musıc Presents Tutacak!
Ülkemizin yetiştirdiği ve son yılların en iyi müzik projeleri arasında gösterilen, Burning Man ve Chill Out gibi global müzik festivallerinde de performans sergilemiş Oceanvs Orientalis, yerli ve yabancı elektronik sahnede saygın bir yer edinen Men With A Plan, Mind Shifter'ın podcastlerinden türettiği Space Cast, son dönemin dikkat çeken isimlerinden Non Square ve daha fazlasıyla kırka yakın isim dinleyicilerle buluşacak.
Kırka - 18.02.2019
Boron Deterjanına Talep Beklentiyi Aştı
Eti Maden'in Ar- Ge projelerinin sonucu olarak Eskişehir Kırka fabrikasında üretilen deterjan Boron markasıyla piyasaya çıktı.
Kırka - 28.12.2018
Sudan'da Muhaliflerden "Milyonluk Gösteri" Çağrısı
Ülkede resmi kurla kara borsadaki kur arasında da yüzde kırka varan farklar mevcut.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kırka Haberleri | Kırka Haber - Haberler - Sayfa 3 - Kırka haberleri, son dakika kırka haber ve gelişmeleri burada. Barajda kaybolan adamında cansız bedenine ulaşıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.05.2021 19:38:18. #1.11#

title