Kırka'ya Spor Merkezi Yapılıyor

Kırka'ya Spor Merkezi Yapılıyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Kırka’da Seyitgazi Belediyesi tarafından ihale edilen ve içerisinde fitness salonu, sauna, hamam, kafeterya ve oyun alanlarının yer alacağı 400 metre karelik kapalı alana sahip tesisin temelleri hızla yükseliyor.

Kırka'da Seyitgazi Belediyesi tarafından ihale edilen ve içerisinde fitness salonu, sauna, hamam, kafeterya ve oyun alanlarının yer alacağı 400 metre karelik kapalı alana sahip tesisin temelleri hızla yükseliyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, yaptığı açıklamada, "İlçemizi sporun da merkezi yapmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Vatandaşlarımızın her zaman gelip bir şekilde vakitlerini değerlendireceği spor merkezlerimizin birini de Kırka'mızda yapıyoruz. Çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapmaları ve vatandaşlarımızın vakitlerini değerlendireceği spor merkezimizde çalışmalar hızla devam ediyor. Biz üzerimize düşen gerekli yatırımları yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz. Yeter ki gençlerimizde bu tesislere sahip çıksınlar. Çalışmalarımız tamamlandığında ilçemizde farklı branşlarda şampiyon gençler yetişeceğine inanıyorum" diye konuştu. - ESKİŞEHİR

Kırka'ya Spor Merkezi Yapılıyor
Kırka'ya Spor Merkezi Yapılıyor
Kırka'ya Spor Merkezi Yapılıyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title